Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 20:18)
hi hi  tongue.gif ..o pas mane arba balta-arba dzinsai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Džinsai gėris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 02, 20:32)
Džinsai gėris thumbup.gif

drinks_cheers.gif ..o siaip megstu melynus atspalvius ( o raudonos nu negaliu nesiot schmoll.gif ..ir siaip esu ''ugninga asmenybe'' blush2.gif ,o nuo raudonos spalvos ''tampu nevaldoma'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ( kazkuri mamyte savo profilyje turi uzrasa''NEZADINKITE MANYJE ZVERIES-JIS IR TAIP NEISSIMIEGA'' lotuliukas.gif tai vat jis idealiai tinka man lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 20:37)
drinks_cheers.gif ..o siaip megstu melynus atspalvius ( o raudonos nu negaliu nesiot schmoll.gif ..ir siaip esu ''ugninga asmenybe'' blush2.gif ,o nuo raudonos spalvos ''tampu nevaldoma'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ( kazkuri mamyte savo profilyje turi uzrasa''NEZADINKITE MANYJE ZVERIES-JIS IR TAIP NEISSIMIEGA'' lotuliukas.gif tai vat jis idealiai tinka man lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )

Aaaaaaa štai kas mane ''užkuria'' drinks_cheers.gif




Atsakyti
tikis,nu Šilgalis bigsmile.gif wau

antra baronka riečiasi doh.gif į viršų
Atsakyti
Na va pirmas ir nepakartojamas
/user posted image
Pagal schema kaip suprantu nereikia apnerti paskutinės eilės ,tai gal ir man išardyti?skersmuo gavosi 24cm
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 02, 20:47)
Na va pirmas ir nepakartojamas

Pagal  schema kaip suprantu nereikia apnerti paskutinės eilės ,tai gal ir man išardyti?skersmuo gavosi 24cm


neardyk schmoll.gif ... puikiai atrodo tas ireminimas thumbup.gif
Atsakyti
MERGAITES-AS SUPRATAU doh.gif doh.gif KODEL SITAS SALIS MUS UZBURE doh.gif (velnias,tai taip genialu ir paprasta bigsmile.gif ...as vis galvojau-NU KAS SITAME MEDALJONINIAME ''KRATINYJE''YRA TOKIO,kad mes ji pamaciusios ''ALPSTAME'',norim ziureti i JI VALANDU VALANDAS,jis mums ATRODO TOKS SILTAS IR JAUKUS ... wub.gif IR KODEL MES TAAIIPPP NORIME JI TURETI blink.gif .kodel mes negalime nustygti vietoje be medaliuko rankose unsure.gif ..kodel kai kurios IKI PARYCIU'' medituoja'' su vaseliu ir pabaige medaliuka jaucia nenusakoma ''palaima'' wub.gif ..)


pasakysiu tik viena zodi blink.gif


MANDALA!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 spalio 2010 - 22:37
QUOTE(almara @ 2010 10 02, 21:47)
Na va pirmas ir nepakartojamas
/user posted image
Pagal  schema kaip suprantu nereikia apnerti paskutinės eilės ,tai gal ir man išardyti?skersmuo gavosi 24cm


Labai gerai atrodo medaliukas smile.gif
As savo tokius irgi įrėminau, man taip gražiau thumbup.gif
Beje ALMARA kokio numerio vašeliu neri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo widele: 03 spalio 2010 - 07:58
rytinė ruoša kaip ir baigta smile.gif kibsiu į pumpurinį grožį wub.gif tik centriuką modifikavau cool.gif
Atsakyti
Informacija naujokėms
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Štai čia yra dar chemų
http://www.liveinter.../post122541541/


Išdėstymas
user posted image

Viruso nešiotoja
Ilamka -atsargiai su ja bendraukit, nes labai greit užkrečia biggrin.gif

Šiuo metu medaljoninio šalio virusu stipriai serga
Kolekcionierė
asta30a
tiklis
Daske
aaagnex
meskute231
singridaU
bielra
mamkaa
kastaneda
siaudukes
semita
gerve
praeive
Gaudvilė

kaupiasi žygdarbiui biggrin.gif
naiste777
matre

mijukė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 03 spalio 2010 - 10:47
KOLEKCIONIERE- gaudvile jau neria wub.gif .perkelk i kita palata ja lotuliukas.gif ...


ir ACIU 4u.gif ..NU NESULAUKEM TAVES ir nemoksa tiklis tongue.gif atidare nauja tema.. blush2.gif o kadangi jinai ipac ligota-TAI PAMIRSO SVARBIAUSIA-shemas sukelt doh.gif doh.gif doh.gif .gerai kad nors vienas blaiviai mastantis ligonis dar lankos pas mus palatoj blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 spalio 2010 - 10:35
o kaip aštuntasis g.gif ar gražus realiai išmegztas
Atsakyti