Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 06, 09:38)
aš noriu va toklio, bet gi man reik dar ieškot kitos spalvos siūlu, nes su esamais niekaip neturėčiau išsitekt, turiu 4 kamuoliukus( viso 450 g) tai iš vieno išėjo 10 su ramaške, bet gi jie mano nedideli, visi po 15-19 cm


is vieno kamuoliuko isejo 10 medaliuku ??? blink.gif ar 10-as medaliukas blush2.gif ?

mano salis labai godus... siulai tirpte tirpsta g.gif siandien jau papildymas parvaziuoja ax.gif
man ant peciu gules apie 60 e biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 06 spalio 2010 - 09:46
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 09:44)
is vieno kamuoliuko isejo 10 medaliuku ???  blink.gif  ar 10-as medaliukas  blush2.gif  ?

mano salis labai godus... siulai tirpte tirpsta  g.gif  siandien jau papildymas parvaziuoja  ax.gif
man ant peciu gules apie 60 e  biggrin.gif

10 medaliukų iš vieno kamuoliuko, mano siūlai labai lengvučiai ir kol kas nekainavo nei lito, net nepamenu kiek laiko pas mane jie guli ir iš kur juos gavau biggrin.gif
Atsakyti
a jo....šitą....eee.... man aštuntas irgi raitojasi. unsure.gif daba galvoju man jį blyną daryt ar borankutę rakliot. kiba barunką darysiu


ale nia, pakeisiu tas dvi eilutes trumpų stulpiukų viena eilute su užmetimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 06 spalio 2010 - 10:01
Aš aštuntuko 12 akių pynutę į kas antrą nėriau.. ir niekas tada nesiraitoja.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 06, 10:21)
user posted image
va koki grazu nuneriau vietoj8

Gal gali parasyt kaip nerei trecia nuo galo eile - ten ga pusiniai stupeliai? Ar kazkokie dar kitokie? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 06, 12:03)
Aš aštuntuko 12 akių pynutę į kas antrą nėriau.. ir niekas tada nesiraitoja..  biggrin.gif

bet man raitojasi jau nepasiekus tos eilikės. vis tik palikau septynių akučių pyneles iškilias ir nėriau ne į viršūnėlę o į žemą stulpiuką. thumbup.gif liuks gaunasi
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 06, 10:09)
Gal gali parasyt kaip nerei trecia nuo galo eile - ten ga pusiniai stupeliai? Ar kazkokie dar kitokie? blush2.gif


tenai ''apkabinami'' stulpeliai wink.gif dar kitaip vadinami - isilginiai stulpeliai su uzmetimu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 06 spalio 2010 - 10:31
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 11:29)
tenai ''apkabinami'' stulpeliai wink.gif

Gal gali tada paaiskint kaip juos nert? Tokius pirma karta matau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 10:44)


mano salis labai godus... siulai tirpte tirpsta  g.gif  siandien jau papildymas parvaziuoja  ax.gif
man ant peciu gules apie 60 e  biggrin.gif

Mano siulai irgi baigiasi odar ramaskos nebaigtos vaziavau vakar i parduotuve o ten doh.gif ju nera,teks laukti penktadienio arba antradienio kol atves verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 06, 10:58)
a jo....šitą....eee.... man aštuntas irgi raitojasi.  unsure.gif daba galvoju man jį blyną daryt ar borankutę rakliot. kiba barunką darysiu
ale nia, pakeisiu tas dvi eilutes trumpų stulpiukų viena eilute su užmetimu

JEEEE! yahoo.gif ...IR TAU KAZKAS NEPAVYKO PAGAL SHEMA tease.gif ... sokiai.gif as cia dabar namie susokau ''lietuvio laimes soki'' lotuliukas.gif pavadinimu''KAIP GERAI,KAD KAZKAM IRGI NESISEKA'' liezuvis.gif ... topsecret.gif ziuriu jau darausi tikra lietuve. g.gif ..AI,VELNIOP TA ''KULTURINGUMO KAUKE''- thumbup.gif MESKUTE IRGI ZMOGUS PASIRODO,o ne ''supernerimumene'' tongue.gif tongue.gif

jus cia dabar biski panerkit,o as pasoksiu is laimes. sokiai.gif ukaciaka,ukaciaka,ukaciakaciakaciaka..... assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 spalio 2010 - 10:39
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 06, 10:31)
Gal gali tada paaiskint kaip juos nert? Tokius pirma karta matau  doh.gif


ieik i sia nuorodele - rasi viska thumbup.gif
http://picasaweb.goo...om/Alacka33/13#
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 06 spalio 2010 - 10:39
nu kokis tu lotuliukas.gif kad tik zmogus nepasveiktu greiciau lotuliukas.gif
Atsakyti