Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

Na va... pabaigiau ir as vidurini ... ax.gif
bet daugiau tokiu nedarysiu - laaabai daug siulo ''suvalgo''... o mano salis ir taip kilograminis doh.gif

user posted image
user posted image

man nesigavo toks dailus, kaip foto, nes pas mane siulai per stori tokiam medaliukui unsure.gif ir... pamirsau ideti i viduriuka juostele su uzmetimais... lapelius irgi dariau su vienu uzmetimu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 05 spalio 2010 - 18:31
user posted image
va mano ramune mirksiukas.gif jau 2 turiu ir 7 pakeistas bei bile maziukas g.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

šiuo metu favoritai cool.gif
Atsakyti
ASTA- thumbup.gif ...ZINOK LAAABAI GRAZUS..as net galvoju,kad pumpuriukai vidury graziau nei ''putliukai stulpeliukai'' wub.gif ...

DASKE-NU GROZIS drinks_cheers.gif ...

SIAUDUKE- wub.gif GRAZUU...mane jau irgi gundo ''vezlio zingsnis''..ar nesibanguoja daugiau nuo jo?
Atsakyti
ne viskas tvarkoje smile.gif
Atsakyti
2 medalionas - 1,5 matkelio (1 matkelis - 50g/140m), vąšelis Nr. 6, skersmuo - 30cm blink.gif

Velnias nešė mane į tą galerą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 05 spalio 2010 - 22:00
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 05, 22:57)
2 medalionas - 1,5 matkelio (1 matkelis -  50g/140m), vąšelis Nr. 6, skersmuo - 30cm  blink.gif

Velnias nešė mane į tą galerą  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..ir tu galesi per uragana rami vaiksciot-nenunes joooks vejas lotuliukas.gif ..o jei karas-i priesakines linijas varysi..ramunem kaip skydais mus pridengsi tongue.gif ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 05, 21:57)
2 medalionas - 1,5 matkelio (1 matkelis -  50g/140m), vąšelis Nr. 6, skersmuo - 30cm  blink.gif

Velnias nešė mane į tą galerą  doh.gif

taigi ramaskes dydi gali daryt pagal savo poreikius, mano dabar 19 cm, bet jau taip atsibodo ja nert o noriu dideles
Atsakyti
jnagi miegales greitai nert biggrin.gif
Papildyta:
8 man raitojosi tai bile koki nuneriau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
va koki grazu nuneriau vietoj8
Papildyta:
nu ka turiu 29 g.gif
Atsakyti
oi, merginos... kaip tie jusus groziai puosia musu tinklapi bigsmile.gif

ziuriu daug, kas neriat ta medaliona (ne is originalo archyvo)... ir jums jis labai graziai gaunasi g.gif o mane... matyt, mano siulai per stori tokiam medaliukui... nesiziuri jis dailiai... tiksliau nesimato rasto - vadinasi jokio grozio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 05, 18:13)

aš noriu va toklio, bet gi man reik dar ieškot kitos spalvos siūlu, nes su esamais niekaip neturėčiau išsitekt, turiu 4 kamuoliukus( viso 450 g) tai iš vieno išėjo 10 su ramaške, bet gi jie mano nedideli, visi po 15-19 cm
Atsakyti