Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(Daske @ 2010 10 05, 09:06)
tai va kad sulankstyt nemoku doh.gif
kuriam mrj gale meskute gyveni g.gif
nu ka turiu1L,1S,3,4,5,6, einu kitus ziuret idekit kuri nunerta 8neta kaip atrodo bigsmile.gif

siaip tai man jie abu schmoll.gif ..na bet jei dar schmoll.gif i tikslai pagal originala-tada nerk..arba gali juos biski ''modifikuot'' mirksiukas.gif ar pakeisk kitais...siaip vienas beveik kaip ''bar mirksiukas.gif onkini'' tik be ziedo vidury mirksiukas.gif ...o kitas gana retas toks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 05 spalio 2010 - 08:26
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 05, 08:25)
mokoluose bazuojuos. visai prie aštuntukės.
aš tai nieko nelanksčiau. tiesiog pagal schemą žemą stulpiuką neriu į penktą nuo viršūnėlės (nu kur iš vieno trys išnerti) ir nuneriu penkis žemus stulpelius, toliau keturios pynelės kilpos ir vėl  kartoju tą patį. nu ir kai viską jau nunėriau tada už viršūnėlių patampiau ir tik tada atsirado tas vaizdas, o tiap tai tik čigoniškas sijonas buvo


ir as neriau, pagal schema tik: neriau su stulpeliu ir pabaigoje dejau ne 4, o 2 kilpu pynute - graziau ir tampriau prigludo tie ziedeliai )bet cia jau priklauso nuo ramaskes, kiek jinai banguota) wink.gif

as 8 irgi dejau barankyte... tik mazyte ax.gif
user posted image
Atsakyti
aciu meskute paprotinai kad i shema ziuret reik doh.gif isejo viskas tik dar apneriu zemu stulpeliu viska g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 05, 09:48)
aciu meskute paprotinai kad i shema ziuret reik doh.gif isejo viskas tik dar apneriu zemu stulpeliu viska g.gif

nu va-dar viena sekmingai issikapsciusi is 2 sirgimo stadijos...(as galvojau,kad tau nesigauna pagal shema,ar tu nenori pagal ja-todel ir nesigauna doh.gif ..o cia pasirodo lotuliukas.gif )
ASTUT-AS IRGI NEDEJAU 4 akIU TARP LAPUKU JUNGIMU(neriau 1 akyte tik...nes nu labai banguota pas mane gavos..tai viena buvo thumbup.gif thumbup.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 05 spalio 2010 - 08:55
o man 8 visai nieko gavosi ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 05, 09:58)
o man 8 visai nieko gavosi ax.gif user posted image

tai kad cia ''modifikuotas'' tongue.gif ,jei gerai atsimenu,originalas be ziedo... g.gif
Atsakyti
rimtai??????????? g.gif o tada parodykit man 3 passimeciau visiskai g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 05 spalio 2010 - 09:11
aga... ten schemutej rodo, tipo nereikia sukabinti barankytes... bet, tokiu atveju man kazkaip berysiaus gaunasi... toks jausmas, kad ten primirso tas rodykleles dapaisyti lotuliukas.gif tai as nepasikuklinau ir irgi imoviau ta barankyte ax.gif
Papildyta:
o cia 3... jis didesnis uz 8... jo lapeliai trumpesni, o barankyte didesne wink.gif nedaug tesiskiria nuo 8 ... smile.gif

user posted image
Atsakyti
tai prma kai neriau irgi nesukabinau taikazkoks iskiles arba ilinkes pimpis gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 05, 10:15)
aga... ten schemutej rodo, tipo nereikia sukabinti barankytes... bet, tokiu atveju man kazkaip berysiaus gaunasi... toks jausmas, kad ten primirso tas rodykleles dapaisyti  lotuliukas.gif  tai as nepasikuklinau ir irgi imoviau ta barankyte  ax.gif
Papildyta:
o cia 3... jis didesnis uz 8... jo lapeliai trumpesni, o barankyte didesne wink.gif nedaug tesiskiria nuo 8 ...  smile.gif

user posted image

nepamirso schmoll.gif .tikrai originale yra be baronkos toks...uztai jis man ir g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 05, 09:16)
tai prma kai neriau irgi nesukabinau taikazkoks iskiles arba ilinkes pimpis gavosi doh.gif


vat pas mane irgi drinks_cheers.gif
del to is sumasciau sukabinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 05, 09:16)
tai prma kai neriau irgi nesukabinau taikazkoks iskiles arba ilinkes pimpis gavosi doh.gif

lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti