Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

sveikos,
noriu issisaugot medalionu schemas. Praejusios temos pirmam puslapy kolekcioniere, berods, labai ryskias visas schemutes sukelus, o dabar man berodo 1,2 ir 4 medaliono schemas. Gal galetumet dar karteli ikelt tokias ryskias kitu medalionu schemutes ax.gif
Is anksto dekinga 4u.gif
Atsakyti
tiklis
http://www.alizeyun....aw-secilmis.asp
va sitie mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daske: 04 spalio 2010 - 19:52
jei akys neišvarvės doh.gif tai gyvensiu šimtą metų....
jau koks gražutis didysis mutantas wub.gif dauginsiu vietoj pirmojo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 04, 22:50)
jei akys neišvarvės doh.gif tai gyvensiu šimtą metų....
jau koks gražutis didysis mutantas wub.gif dauginsiu vietoj pirmojo cool.gif

g.gif nu nu,kas per mutantai jau pradejo veisti? blink.gif
Atsakyti
LABAS RYYTAS! bigsmile.gif

AS gerdama kava pradejau skaiciuoti,kiek metru siulo jau sunarpliojau i medaliukus,ir supratau,kad reik jau KILOMETRAIS SKAICIUOT blink.gif ..NA JAU PREDE blink.gif JAU 5 MATKIUKA SIULO,KURIO METRAZAS YRA blink.gif 500M...nu dar blink.gif biski ir jau nebedaug iki menulio liks lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
gun_bandana.gif bash.gif bash.gif nu blyn negalvojau kad tokia trenkta esu nu nemoku tos ramunes padaryt ir viskas doh.gif doh.gif
meskute turesi padet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 05, 07:03)
Labas rytas 4u.gif
gun_bandana.gif  bash.gif  bash.gif nu blyn negalvojau kad tokia trenkta esu nu nemoku tos ramunes padaryt ir viskas doh.gif  doh.gif
meskute turesi padet blush2.gif

trauk fotiką rėžk foto čia ir ligonės nustatys diagnozę,man nustatė tai dabar ramuniuojiuosi tik galo jai nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 05, 09:00)
LABAS RYYTAS! bigsmile.gif

AS gerdama kava pradejau skaiciuoti,kiek metru siulo jau sunarpliojau i medaliukus,ir supratau,kad reik jau KILOMETRAIS SKAICIUOT blink.gif ..NA JAU PREDE blink.gif JAU 5 MATKIUKA SIULO,KURIO METRAZAS YRA  blink.gif 500M...nu dar blink.gif  biski ir jau nebedaug iki menulio liks lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man tai be šansų ir tuos pačius metrus paskaičiuot, svorį nebent pasakyt galėsiu
Papildyta:
QUOTE(Daske @ 2010 10 05, 09:03)
Labas rytas 4u.gif
gun_bandana.gif  bash.gif  bash.gif nu blyn negalvojau kad tokia trenkta esu nu nemoku tos ramunes padaryt ir viskas doh.gif  doh.gif
meskute turesi padet blush2.gif

drąsiai
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 05, 08:03)
Labas rytas 4u.gif
gun_bandana.gif  bash.gif  bash.gif nu blyn negalvojau kad tokia trenkta esu nu nemoku tos ramunes padaryt ir viskas doh.gif  doh.gif
meskute turesi padet blush2.gif

nu bliAM....daske,NESUPRANTU kuri vieta tau neiseina?NUOTRAUKOJ LYG IR GERAI VISKAS..TOKIA GRAZI..TIK sulankstyti ja reika ir apnert paskutine eile. g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2010 10 04, 19:28)
sveikos,
noriu issisaugot medalionu schemas. Praejusios temos pirmam puslapy kolekcioniere, berods, labai ryskias visas schemutes sukelus, o dabar man berodo 1,2 ir 4 medaliono schemas. Gal galetumet dar karteli ikelt tokias ryskias kitu medalionu schemutes  ax.gif
Is anksto dekinga  4u.gif

pažiūrėk 2 šios temos psl. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 05, 08:23)
nu bliAM....daske,NESUPRANTU kuri vieta tau neiseina?NUOTRAUKOJ LYG IR GERAI VISKAS..TOKIA GRAZI..TIK sulankstyti ja reika ir apnert paskutine eile. g.gif

tai va kad sulankstyt nemoku doh.gif
kuriam mrj gale meskute gyveni g.gif
nu ka turiu1L,1S,3,4,5,6, einu kitus ziuret idekit kuri nunerta 8neta kaip atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 05, 10:06)
tai va kad sulankstyt nemoku doh.gif
kuriam mrj gale meskute gyveni g.gif
nu ka turiu1L,1S,3,4,5,6, einu kitus ziuret idekit kuri nunerta 8neta kaip atrodo bigsmile.gif

mokoluose bazuojuos. visai prie aštuntukės.
aš tai nieko nelanksčiau. tiesiog pagal schemą žemą stulpiuką neriu į penktą nuo viršūnėlės (nu kur iš vieno trys išnerti) ir nuneriu penkis žemus stulpelius, toliau keturios pynelės kilpos ir vėl kartoju tą patį. nu ir kai viską jau nunėriau tada už viršūnėlių patampiau ir tik tada atsirado tas vaizdas, o tiap tai tik čigoniškas sijonas buvo
Atsakyti