Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

Kiek jums medaliukų maždaug išeina iš vieno 100gr matkiuko?
Man kažkaip neįtikėtinai daug išeina... Pvz., pirmi 8 medaliukai išėjo iš vieno matkiuko ir dar truputėlis liko bigsmile.gif Aišku medaliukai siūlų rijikai nebuvo, bet tarp jų ir nr. 3 buvo, kuris lyg ir daugiau siūlų suvalgo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 spalio 2010 - 13:17
NA KAIP MATAU-IS SIOS PALATOS dar ne greit ligoniai issiskirstys lotuliukas.gif ...
Atsakyti
kad vis kam nors ko nors prireikia.. tai man ta nuvelk, tai man ta numegzk.. tai kai tik uzsibaigsiu ketinu apsirgti cia smile.gif o kaip pirma tablete imeskit zinia is kokiu siuliuku neriat, kad kaip skaiciau nebutu prie ZEMES slegiantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga-Monika @ 2010 10 04, 13:30)
kad vis kam nors ko nors prireikia.. tai man ta nuvelk, tai man ta numegzk.. tai kai tik uzsibaigsiu ketinu apsirgti cia smile.gif o kaip pirma tablete imeskit zinia is kokiu siuliuku neriat, kad kaip skaiciau nebutu prie ZEMES slegiantis smile.gif


lotuliukas.gif
tai tas prie zemes slegiantis - mano biggrin.gif

siulai 80 proc acrilo ir 20 proc vilnos... 100 g - 280 m... bet as neriu is dvieju siuliuku su 6 nr vaseliu wink.gif
Atsakyti
o mano tai bus ''pukelis'' pagal astos biggrin.gif
siulai- ANGORA RAM
40 proc. mocheros,60 proc (kazko sintetinio tongue.gif )...

Papildyta:
JEZAU,mergos,vel ta ''baisu'' filma rodys-''palikti sniegynuose'' blink.gif bliam..reiks kazka sugalvot,kad vaikai nematytu,nes mazyle vel verks visa nakti doh.gif...ir vel prasides''haskiu mada'' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 04 spalio 2010 - 13:51
biggrin.gif labos.
jau penktukus baigiau. biggrin.gif tačiau negreit iš čia išeisiu ir aš. tik po piankis perdien nuvarau-tyčia dozuotai, nes pašalinių norų melejonas. dar dabar užrodė keletą esminių pamokėlių su mezgimo mašinka tai užkepalis rūksta viską išmokt, išbandyt bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 04, 15:07)
biggrin.gif labos.
jau penktukus baigiau.  biggrin.gif tačiau negreit iš čia išeisiu ir aš. tik po piankis perdien nuvarau-tyčia dozuotai, nes pašalinių norų melejonas. dar dabar užrodė keletą esminių pamokėlių su mezgimo mašinka tai užkepalis rūksta viską išmokt, išbandyt bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

TU NORI PASAKYTI 5 RAMUNES PER DIENA? blink.gif
Atsakyti
o is medvilnes jauciu nelabai jau siltas butu, ane? kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 16:10)
TU NORI PASAKYTI 5 RAMUNES PER DIENA? blink.gif

nu jos te keturios ar trys priklausė, ale tai buvo da penki center ball tai ir tuos tądien pavariau oką? rolleyes.gif ja nivinovataja.
ir šeštukai žiūriu kad uikės visai. reik tik trijų tai jau kiton dienon nekelsiu. nukraštau mygam ir siūlas kaip tik baigias. reiks rytojui prisivyniot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 04 spalio 2010 - 14:26
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 04, 14:07)
tik po piankis perdien nuvarau-tyčia dozuotai,


blink.gif blink.gif
mergos, gal jus nezinot kur stabdziai ?!?! isijubgusios 6 begi - deda visu gazu doh.gif
na ir greiciai pas jus blink.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Merginos, o kaip jus tuos bumbuliukus pridedat ? laisvai ar prigludusius ? as tai prisiuvu su adata, kad netabaluotu ax.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
tų bumbuliukų dar netvirtinau. siūsiu kai jau viską turėsiu. nu šeštukai baigti. oki reik siūlų pasivyniot, o paskui dar MB į reisą išlydėt tai nebenersiu šian
Atsakyti
jetumano ,koks gražutis antrasis wub.gif

bumbulis mano laisvas,ale ryškiai perdidelis,lyginant su taviškiu g.gif
jau vėl nusigrybavau doh.gif
Atsakyti