Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 12:28)
liezuvis.gif cia tau uz katiniuka tongue.gif  tongue.gif .....o jei rimtai-tai manes gi dar vienas salis laukia mirksiukas.gif ..liksim mes cia abidvi-ir plepesim rolleyes.gif

matėt? visos matėt? ji nori, kad aš numirčiau iš sielvarto, ji mat du šalius pavarys ir dar vieną už kitą gražesnius o aš dar su tom ramaškėm kamuosiuos cry.gif cry.gif cry.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 13:28)
liksim mes cia abidvi-ir plepesim rolleyes.gif


Jau dviese tai neliksit tikrai....Bet va būsi su patirtim,tai antrą greit nuvarysi ir liksiu ant ledo... verysad.gif
Atsakyti
Nunėriau ir aš ramunėlę. Oho kaip sunkiai ji man sekėsi, ga net šiek tiek nelygi gavosi, bet ardyt griežtai atsisakau rolleyes.gif

Jūsų teismui
user posted image

Taip buvo sunku, kad ko kas atidedu ramunėles, reikia pribręst palaipsniui jų nėrimui matyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 spalio 2010 - 12:45
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 04, 12:35)
oi, betrūksta tik vanilinio padažo, kelių braškyčių ir mėtos lapelių  wub.gif
niu niu, aš į parą tik vieną mutantą medalį sugebu nunert ( laiko trūkumas), taip kad nesinervuojam, tiktai nesinervuojam  bigsmile.gif

Vien ką tas žodis reiškia, o aš gi myzerniukus darau, tavo viena mutantė mano 3 atstoja, taigi išvada-paskutinė is ligos patalo išsikrapstysiu , visa nusilpus, bejėgė

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 04, 12:44)
Nunėriau ir aš ramunėlę. Oho kaip sunkiai ji man sekėsi, ga net šiek tiek nelygi gavosi, bet ardyt griežtai atsisakau  rolleyes.gif

Jūsų teismui

Taip buvo sunku, kad ko kas atidedu ramunėles, reikia pribręst palaipsniui jų nėrimui matyt  biggrin.gif

liuks ramaskina wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as irgi tik 10 medaliuka narplioju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 04, 13:44)
Nunėriau ir aš ramunėlę. Oho kaip sunkiai ji man sekėsi, ga net šiek tiek nelygi gavosi, bet ardyt griežtai atsisakau  rolleyes.gif

Jūsų teismui
user posted image

Taip buvo sunku, kad ko kas atidedu ramunėles, reikia pribręst palaipsniui jų nėrimui matyt  biggrin.gif

nu ka as vargse ''labai ligota moteriske'' galiu pasakyt g.gif ...NU LAABAI LABAI GRAZUUUU!!!... wub.gif'' klausykit panos,jus cia ziuriu jau beveik visos su uzmetimais jas neriat... smile.gif ir lapuku eiliu skaiciu mazinat ania? g.gif ..tai jei norit didesniu detaliu-tai nemazinkit skaiciaus-bus didesne ramassskyyte wub.gif ...o siaip man-TAI JINAI KAIP TIK LABAI PATIKO NERT :wub:turiu jas 6-3 cernobilines ir 3 originalias blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 04 spalio 2010 - 12:53
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 13:50)
nu ka as vargse ''labai ligota moteriske'' galiu pasakyt g.gif ...NU LAABAI LABAI GRAZUUUU!!!... wub.gif'' klausykit panos,jus cia ziuriu jau beveik visos su uzmetimais jas neriat... smile.gif ir lapuku eiliu skaiciu mazinat ania? g.gif ..tai jei norit didesniu detaliu-tai nemazinkit skaiciaus-bus didesne ramassskyyte wub.gif ...o siaip man-TAI JINAI KAIP TIK LABAI PATIKO NERT :wub:turiu jas 6-3  cernobilines ir 3 originalias blush2.gif

Ačiū wub.gif
Eilučių skaičiaus nemažinau, tik, kad nebūtų černobilinė, tai 2 eiles žemu stupeliu nunėriau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 spalio 2010 - 12:56
nevisos su uzmetimais verysad.gif as antra diena kankinuosi su ta ramaska be uzmetimo tuoj as ja trenksiu i sona ,dar mano mazajai merginai viskas negerai doh.gif einu rubu lygint gal galva prasivedins
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 04, 13:46)
Vien ką tas žodis reiškia, o aš gi myzerniukus darau, tavo viena mutantė mano 3 atstoja, taigi išvada-paskutinė is ligos patalo išsikrapstysiu , visa nusilpus, bejėgė

lotuliukas.gif oi, baik juokint, pamatysi, kad vienodai pribaigsim ir dviese rodysimės ( brr, bet jei sušvies, kad negražiai gavos, tai viešai nesirodysiu, gatvėj gal pirštais neužbadys blush2.gif biggrin.gif )
Atsakyti
As ir ramunes neriu su uzmetimu ir eiliu tiek kiek reikia, gal ir didokos bet man tai grazu smile.gif Na aisku gal ir mezesnes kelias pasidarysiu smile.gif

Bet ziuriu merginos jau gal taip y pabaiga su savo medaliukais?
Tikriausiai tuoj liksiu viena sau nerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(widele @ 2010 10 04, 14:04)
Bet ziuriu merginos jau gal taip y pabaiga su savo medaliukais?
Tikriausiai tuoj liksiu viena sau nerti  g.gif

Aš dar igai liksiu. Neriu lėtai (pradėjau 2dienį vakare, o ko kas turiu tik 9 madalius), ne viskas išeina, o dar planuose antras nert... taigi - aš, jaučiu, iš čia išeisiu paskutinė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 spalio 2010 - 13:09
tikrai neliksi mirksiukas.gif mano siūlas plonas,taipkad .......
Atsakyti