Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

sveikos sergancios smile.gif as jau senai sergu.. bet vis kas nors sutrugdo pradeti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 04, 12:32)
vo mintis !!! gali katiniuk ir į du kamuoliukus, ypač į ta kur pradėta nert, kad gerokai nusiardytų  biggrin.gif

CHA PANOS-''NE TUO AdRESU PRASYMUS RASOT'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .. topsecret.gif jus geriau MB paprasykit ,kad ''laisva pasiimtu'',ir su berniuku susitarkit,kad i mokykla neitu...VAT TADA TAI doh.gif doh.gif ..kurmi,as per savaitgali,kai jie visi namie ,tiek ''prisidirbu ir prisilakstau'',kad doh.gif ...kai su mergyte bunam-tai mes ''pasiilsim'' smile.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 04 spalio 2010 - 11:45
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 12:14)
DASKE,GAUDVILE-geros jusu ramaskes thumbup.gif ..NESINERVUOKIT...as kai dariau ir tokias ir tokias-tai GALIU PASAKYTI JUNGIANT PAGAL ILAMKA ,ir darant jas ''ilgesnes'',jos gaunasi ''tvarkingesnes''ir nesiraito ir nesivarto..zodziu-man graziau pagal ILAMKA blush2.gif  blush2.gif ..

dar nenėriau ramunėlės tongue.gif Tikiuosi viskas bus akei biggrin.gif

QUOTE(Daske @ 2010 10 04, 12:16)
bet ir kaina grazi doh.gif matkelis 10 litu doh.gif

tai gal metražas geras? Va dėl ko pergyvenu, tai ar užteks siūlų. Ir taip visą paskutinį pundą iš lentynos paėmiau, jei neužteks, teks graudžiai verkt doh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga-Monika @ 2010 10 04, 11:42)
sveikos sergancios smile.gif as jau senai sergu.. bet vis kas nors sutrugdo pradeti.. biggrin.gif


ka sutrukdo pradeti ?? sveikti ?!! bigsmile.gif no broblems - junkis ir mes tau pirmaja gydomaja tabletike imesim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 04, 11:45)
dar nenėriau ramunėlės  tongue.gif Tikiuosi viskas bus akei biggrin.gif
tai gal metražas geras? Va dėl ko pergyvenu, tai ar užteks siūlų. Ir taip visą paskutinį pundą iš lentynos paėmiau, jei neužteks, teks graudžiai verkt  doh.gif  laugh.gif


as tai jau uzsisakiau dar viena poka siulu, nes jau tie baiginejasi (nei puses nenuneriau dar), tikiuosi spes pareit, kol situos uzbaigsiu ax.gif
buvau pasiemusi 1 kg - 1000 m ... bet as neriu is dvigubo... tai ir tirpsta jis pas mane dvigubai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 04, 12:50)
ka sutrukdo pradeti ?? sveikti ?!!  bigsmile.gif  no broblems - junkis ir mes tau pirmaja gydomaja tabletike imesim  biggrin.gif
Papildyta:
as tai jau uzsisakiau dar viena poka siulu, nes jau tie baiginejasi (nei puses nenuneriau dar), tikiuosi spes pareit, kol situos uzbaigsiu  ax.gif
buvau pasiemusi 1 kg - 1000 m ... bet as neriu is dvigubo... tai ir tirpsta jis pas mane dvigubai  doh.gif

NET ZAGTELEJAU blink.gif ..(klausyk,tu kai kitas ramaskes nersi-tai varyk jas IS VIENGUBO SIULO,ir su uzmetimu g.gif ..tai jinai bus mazdaug tokio dydzio kaip kiti medaliukai,tik siulo maziau sueis...ir salis tada lengvesnis bus.. blush2.gif NU NES KITAIP PRISLEGS JIS TAVE PRIE ZEMES...nors ,jei tu,kaip lietuviu makenekes-40 kg svorio-tai gal ir pliusas g.gif tongue.gif ,vejas nuo zemes nepakels su tookiu balastu tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 11:54)
NET ZAGTELEJAU blink.gif ..(klausyk,tu kai kitas ramaskes nersi-tai varyk jas IS VIENGUBO SIULO,ir  su uzmetimu g.gif ..tai jinai bus mazdaug tokio dydzio kaip kiti medaliukai,tik siulo maziau sueis...ir salis tada lengvesnis bus.. blush2.gif NU NES KITAIP PRISLEGS JIS TAVE PRIE ZEMES...nors ,jei tu,kaip lietuviu makenekes-40 kg svorio-tai gal ir pliusas g.gif  tongue.gif ,vejas nuo zemes nepakels su tookiu balastu tongue.gif )


man ir nejuokinga unsure.gif ... bet, dabar prineriau didziausiu medaliu, kurie daugiausia siulu ''sueda'', tai vviliuosi, kad likusios dalys daugiau, kaip 0,5 kg nebesuvalgys ax.gif
o is likusiu siulu, nusinersiu riesines ir blauzdines prie to salio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 04, 12:58)
man ir nejuokinga  unsure.gif  ... bet, dabar prineriau didziausiu medaliu, kurie daugiausia siulu ''sueda'', tai vviliuosi, kad likusios dalys daugiau, kaip 0,5 kg nebesuvalgys  ax.gif
o is likusiu siulu, nusinersiu riesines ir blauzdines prie to salio  bigsmile.gif

laikysim kumscius.. mirksiukas.gif o cia ''medalinis tortas'' tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Tikli,
kaip skaaaaniai atrodo wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 04, 13:04)
Tikli,
kaip skaaaaniai atrodo  wub.gif  biggrin.gif

blush2.gif blush2.gif

ai ,vat matot,apacioj tos CERNOBILINES RAMUNES BY iILAMKA,tai cia matosi,kad pacios lapuku virsuneles yra nejungtos... blush2.gif nors is virsaus ziurint atrodo,kad jinai visa ''aklinai ''sujungta...ir jos ne tokios ''atsiknoja'' kaip jungtos pagal originala mirksiukas.gif
gal kam ''pades apsisprest'' kaip ir ka daryt.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 04 spalio 2010 - 12:11
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 12:00)
laikysim kumscius.. mirksiukas.gif o cia ''medalinis tortas'' tongue.gif
user posted image

aaaaaaaaaa, rėksiu tuoj, negana kad skaičių pasakė tai dar visą vaizdinę medžiagą sudėjo, jūs 5 šalius nunersit kol aš vieną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 04, 13:20)
aaaaaaaaaa, rėksiu tuoj, negana kad skaičių pasakė tai dar visą vaizdinę medžiagą sudėjo, jūs 5 šalius nunersit kol aš vieną  doh.gif

liezuvis.gif cia tau uz katiniuka tongue.gif tongue.gif .....o jei rimtai-tai manes gi dar vienas salis laukia mirksiukas.gif ..liksim mes cia abidvi-ir plepesim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 13:00)
laikysim kumscius.. mirksiukas.gif o cia ''medalinis tortas'' tongue.gif

oi, betrūksta tik vanilinio padažo, kelių braškyčių ir mėtos lapelių wub.gif

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 04, 13:20)
aaaaaaaaaa, rėksiu tuoj, negana kad skaičių pasakė tai dar visą vaizdinę medžiagą sudėjo, jūs 5 šalius nunersit kol aš vieną  doh.gif

niu niu, aš į parą tik vieną mutantą medalį sugebu nunert ( laiko trūkumas), taip kad nesinervuojam, tiktai nesinervuojam bigsmile.gif
Atsakyti