Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

na ka mergytes ligonytes-TEESIAM!


http://www.supermama...?...645652&st=0


SORRY,NU DAR NELABAI MOKU blush2.gif TEN SENA TEMA blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 10 spalio 2010 - 19:15
Oi mergičkos,ir aš šio grožio noriu tik negaliu sau leist pirkt naujų siūlų bo blogai baigsis biggrin.gif kaip manot ar šie mano turimi tiks čia 100 proc akrilas,labiau linkstu prie tamsesnių /user posted image
nieko iš tokių nesu ''gaminusi'' ar jie nesipumpuruoja?
Atsakyti
AS esu is situ mezgus-man jie thumbup.gif ...siaip gana malonus siulas..(tamsus grazesni mirksiukas.gif ) IR SVEIKA ''APSIRGUS IR ATGULUS I SUNKIUJU LIGONIU PALATA biggrin.gif
Atsakyti
Jau narplioju savo pirmuką ,bet jis man šiek tiek riečiasi įtariu gal reikia iškarto nert 9 lapelius tada bus gerai g.gif
I aš iš tamsių pradėjau ištikro jie dar gražesni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 02 spalio 2010 - 18:43
oi kaip mani veža pramoginiai šokiai assa.gif o kooks Butkus tongue.gif
o kaip mani veža ,,baronkytė,, assa.gif ir vašelis assa.gif trečio numario flirt.gif
ir kada ją pabaigsiu ,,numūčyt,, doh.gif
Atsakyti
sveikos bigsmile.gif
prisiduodu, kad sveika gyva... tik laaabai su neriniais atislikusi blush2.gif
siandien teko diena paaukoti shoping'ams - juk negali atsisakyti, kai vyras siulo... bo kito karto greitu laiku gali nebebut lotuliukas.gif

taigi, atsiraitoju rankoves ir kimbu i nerinius wub.gif

Almara, sie siulai tikrai tinka tam saliui... tik, as rinkciausi sviesesnius - juos lengviau priderinti prie drabuziu cool.gif tamsi spalvike grazesne, bet ryski ji - sudetinga bus derint prie turimos aprangos unsure.gif cia tik mano nuomone pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 02, 19:59)
oi kaip mani veža pramoginiai šokiai assa.gif o kooks Butkus tongue.gif
o kaip mani veža ,,baronkytė,, assa.gif ir vašelis assa.gif trečio numario flirt.gif
ir kada ją pabaigsiu ,,numūčyt,, doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif as irgi vaseliu i takta ''soku'' lotuliukas.gif o butkus-be konkurencijos...( topsecret.gif siaip tie pramoginiu sokiu sokejai vyrai man tookie ''moteriski'' flirt.gif nail.gif ,''saldus'' kai kada iki sleikstulio blink.gif ..nu bet BUTKUS-isimtis is taisykles-toks vyriskas rolleyes.gif ...nu aisku po MB topsecret.gif lotuliukas.gif

ASSSTUUUTTT!LAABAS wub.gif ...zinok pasiguosiu ir as-ir as neturejau nerimui laiko schmoll.gif ...spaudem obuoliu sulti,tvarkemes lauke,vedziojom ir sukavom sunis,sodinom silauoges,tvarkemes namus( o kur dar pietu ir vakarienes gaminimas unsure.gif ),vat dabar pasoviau pyraga i orkaite-tai jau ramiai prisedau ir kibsiu i daaarba wub.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 spalio 2010 - 19:17
QUOTE(asta30a @ 2010 10 02, 20:11)
sveikos  bigsmile.gif


Almara, sie siulai tikrai tinka tam saliui... tik, as rinkciausi sviesesnius - juos lengviau priderinti prie drabuziu  cool.gif  tamsi spalvike grazesne, bet ryski ji - sudetinga bus derint prie turimos aprangos  unsure.gif  cia tik mano nuomone  pomidorai2.gif

Jau mintyse derinu lotuliukas.gif ir jaučiu kiek su vienu tiek ir su kitu rėiks pildyti garderoba,pas mane dabar raudona ir juoda ant bangos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 02, 20:16)
Jau mintyse derinu  lotuliukas.gif ir jaučiu kiek su vienu tiek ir su kitu rėiks pildyti garderoba,pas mane dabar raudona ir juoda  ant bangos biggrin.gif

hi hi tongue.gif ..o pas mane arba balta-arba dzinsai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif

vaje tu mano doh.gif su akiniais nematau mezginio,o be jų- teliko wacko.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 20:13)
  ...spaudem obuoliu sulti,tvarkemes lauke,vedziojom ir sukavom sunis,sodinom silauoges,tvarkemes namus( o kur  dar pietu ir vakarienes gaminimas unsure.gif ),vat dabar pasoviau pyraga i orkaite-tai jau ramiai prisedau ir kibsiu i daaarba wub.gif ...

blink.gif reaktyvinė motera,nu nekitap bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 19:13)
ASSSTUUUTTT!LAABAS wub.gif ...zinok pasiguosiu ir as-ir as neturejau  nerimui laiko schmoll.gif ...spaudem obuoliu sulti,tvarkemes lauke,vedziojom ir sukavom sunis,sodinom silauoges,tvarkemes namus( o kur  dar pietu ir vakarienes gaminimas unsure.gif ),vat dabar pasoviau pyraga i orkaite-tai jau ramiai prisedau ir kibsiu i daaarba wub.gif ...


ir cia tiek spejai per viena diena ?!!?!?! blink.gif blink.gif
aina sau doh.gif matyt, turbina pas tave buvo ijungta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 02, 20:21)
thumbup.gif

vaje tu mano doh.gif su akiniais nematau mezginio,o be jų- teliko wacko.gif
Papildyta:

blink.gif reaktyvinė motera,nu nekitap bigsmile.gif

nu zinok kartais tenka ''prasisukt'' mano visa seimyna TOOKIE nenuoramos doh.gif ...nu bet is tikruju-tai visos moterys tokios mirksiukas.gif .mes visos,jei reikia ir labai norim,bunam ''INTERHIPERSIAUTULYNGAI REAKTYVINES'' tongue.gif
Papildyta:

ASTUT- topsecret.gif zinai -visa savaite medaliukus mezgiau,kai MB dirbo-tai nors savaitgali reikia ''padirbet is peties'' ir namu labui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 spalio 2010 - 19:31