Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Sveikos visos smile.gif Jungiuosi ir aš į jūsų būrį ax.gif
Pati su chna plaukus dažau jau antri metai, bet spalva manęs visiškai neima. Kokie plaukai buvo prieš dažymus, tokie ir likę, na neskaitant to, kad dar su cheminiais užvarau laiks nuo laiko, tai tik dėl jų spalva paįvairėja. O vat vakar vakare išmėginau močiutės turimus chna, su tokia žalia juosta pakelio apačioje. Tokią pakuotę pirmą kartą matau. Ir ką... dabar mano plaukai tokie ryškiai oranžiniai kaip šviesoforo lempos.. doh.gif doh.gif O dar pirmadienį į miestą reiks.. Gal turit kokių patarimų?? Šiaip man labai norisi išgauti tokią rudai raudoną tamsesnę spalvą, vos ne bordo. Ar pavyktų taip, jei užsitepčiau basmos??? Bijau dabar baisai rizikuot doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2010 11 07, 14:05)
Sveikos visos  smile.gif  Jungiuosi ir aš į jūsų būrį  ax.gif
Pati su chna plaukus dažau jau antri metai, bet spalva manęs visiškai neima. Kokie plaukai buvo prieš dažymus, tokie ir likę, na neskaitant to, kad dar su cheminiais užvarau laiks nuo laiko, tai tik dėl jų spalva paįvairėja. O vat vakar vakare išmėginau močiutės turimus chna, su tokia žalia juosta pakelio apačioje. Tokią pakuotę pirmą kartą matau. Ir ką... dabar mano plaukai tokie ryškiai oranžiniai kaip šviesoforo lempos..  doh.gif  doh.gif  O dar pirmadienį į miestą reiks.. Gal turit kokių patarimų?? Šiaip man labai norisi išgauti tokią rudai raudoną tamsesnę spalvą, vos ne bordo. Ar pavyktų taip, jei užsitepčiau basmos??? Bijau dabar baisai rizikuot  doh.gif  unsure.gif

Basma tikrai parudintu spalva,bandykit drasiai. Net ant pakeliu parasyta is pradziu dazyt su chna,po to su basma norint isgaut tamsesnius atspalvius. Mane irgi domina tamsios spalvos,todel sia savaite bandysiu dazyt dvizingsniu budu,is pradziu su chna o kita diena su basma. 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras.norejau paklausti kaip jus su cha+basma nusidazot saknis pacios?:Dmane tai daveda net iki asaru...:Dsunervina,plna visur prisitasko,plaukai pradeda dziuti,be balzamo visi susivele buna.neimanoma nei skyrimo padaryt,nei issukuot,net neprienu prie saknu...nu zodziu,siandien pabandziau pati tai daryti,tai poto galva issiploviau neistverus,ir laksciau su skuduru,bei siurbliu po visus namus,nes visur pilna tos koses buvo... verysad.gif visus plaukus lengva nudazyt,bet tik saknis tai...ka daryti?kaip daryti? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dryzeeee: 07 lapkričio 2010 - 17:06
QUOTE(Magic_girl @ 2010 11 07, 18:02)
Mane irgi domina tamsios spalvos,todel sia savaite bandysiu dazyt dvizingsniu budu,is pradziu su chna o kita diena su basma. 4u.gif


Lauksim atsiliepimų. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzeeee @ 2010 11 07, 17:05)
labas vakaras.norejau paklausti kaip jus su cha+basma nusidazot saknis pacios?:Dmane tai daveda net iki asaru...:Dsunervina,plna visur prisitasko,plaukai pradeda dziuti,be balzamo visi susivele buna.neimanoma nei skyrimo padaryt,nei issukuot,net neprienu prie saknu...nu zodziu,siandien pabandziau pati tai daryti,tai poto galva issiploviau neistverus,ir laksciau su skuduru,bei siurbliu po visus namus,nes visur pilna tos koses buvo... verysad.gif visus plaukus lengva nudazyt,bet tik saknis tai...ka daryti?kaip daryti? unsure.gif

O kokie pas jus plaukai? Gal per skystą masę darote? unsure.gif
Aš išsišukuoju plaukus ir su šukomis darau sklastymą, tepu, tada darau sekantį sklastymą užmesdama plaukus ant nudažytų ir vėl tepu ir taip visą galvą nusidažau. Tik pakaušio apačios nedažau, nes nematau reikalo, ant jo užkrenta nuo viršugalvio plaukai, tai svarbiausia paausių liniją gerai nudažyti, kad susirišus neišlystų žiliukai kokie smile.gif
Plikau žoles sėmenų nuoviru, tai pribyra man tų grūdelių minimaliai, kai jau pabaigoje suku į kuodelį, tepu su šepetėliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryzeeee @ 2010 11 07, 17:05)
labas vakaras.norejau paklausti kaip jus su cha+basma nusidazot saknis pacios?:Dmane tai daveda net iki asaru...:Dsunervina,plna visur prisitasko,plaukai pradeda dziuti,be balzamo visi susivele buna.neimanoma nei skyrimo padaryt,nei issukuot,net neprienu prie saknu...nu zodziu,siandien pabandziau pati tai daryti,tai poto galva issiploviau neistverus,ir laksciau su skuduru,bei siurbliu po visus namus,nes visur pilna tos koses buvo... verysad.gif visus plaukus lengva nudazyt,bet tik saknis tai...ka daryti?kaip daryti? unsure.gif

Maisant chna su basma sunkoka saknis uzdazyt o ypac zilus plaukus,geriausiai saknys uzsidazo jei is pradziu dazoma su chna o veliau su basma. As i kosyte dejau kiausini,jis "surisa" mase ir ne taip byra ir drabstosi zoles. Dar galima visokius aliejukus pilt,tada mase tepsis lygiau ir plaukus ne taip isdziovins. 4u.gif As naudoju sukas su viena eile dantuku ir atsargiai skirstau plaukus ir tada tepu saknis o pabaigoje visus plaukus.
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 11 07, 17:16)
Lauksim atsiliepimų.  drinks_cheers.gif

Butinai parasysiu kaip nusidazys plaukai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magic_girl: 07 lapkričio 2010 - 18:19
QUOTE(Magic_girl @ 2010 11 07, 20:24)
Maisant chna su basma sunkoka saknis uzdazyt o ypac zilus plaukus,geriausiai saknys uzsidazo jei is pradziu dazoma su chna o veliau su basma. As i kosyte dejau kiausini,jis "surisa" mase ir ne taip byra ir drabstosi zoles. Dar galima visokius aliejukus pilt,tada mase tepsis lygiau ir plaukus ne taip isdziovins. 4u.gif As naudoju sukas su viena eile dantuku ir atsargiai skirstau plaukus ir tada tepu saknis o pabaigoje visus plaukus.
Papildyta:

Butinai parasysiu kaip nusidazys plaukai. 4u.gif



O kiauršinį jūs visą dedat? Ar tik trynį?? g.gif
Aš vat užsitepiau ant tos oranžinės dbr basmos. Bet per skystą masę padariau.. per daug šliūkšetėljo doh.gif Tai mestelėjau kiaušą vieną, bet ne itin sutirštėjo nuo to. Sėdžiu dabar su celonafu ir rankšluosčiu ant galvos, jaučiu kaip bėga žalia košė per kaktą ir už ausų lotuliukas.gif Tikiuosi, kad tas skystumas neturės įtakos spalvai. Ar gali turėti?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 07, 18:09)
O kokie pas jus plaukai? Gal per skystą masę darote? unsure.gif
Aš išsišukuoju plaukus ir su šukomis darau sklastymą, tepu, tada darau sekantį sklastymą užmesdama plaukus ant nudažytų ir vėl tepu ir taip visą galvą nusidažau. Tik pakaušio apačios nedažau, nes nematau reikalo, ant jo užkrenta nuo viršugalvio plaukai, tai svarbiausia paausių liniją gerai nudažyti, kad susirišus neišlystų žiliukai kokie smile.gif
Plikau žoles sėmenų nuoviru, tai pribyra man tų grūdelių minimaliai, kai jau pabaigoje suku į kuodelį, tepu su šepetėliu mirksiukas.gif

As lygiai taip pat tepu dazus tik pakausi dar stengiuos istept,kaip galiu,nes sunku paciai ten pasiekt. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(selme @ 2010 11 07, 18:26)
O kiauršinį jūs visą dedat? Ar tik trynį??  g.gif
Aš vat užsitepiau ant tos oranžinės dbr basmos. Bet per skystą masę padariau.. per daug šliūkšetėljo  doh.gif  Tai mestelėjau kiaušą vieną, bet ne itin sutirštėjo nuo to. Sėdžiu dabar su celonafu ir rankšluosčiu ant galvos, jaučiu kaip bėga žalia košė per kaktą ir už ausų  lotuliukas.gif  Tikiuosi, kad tas skystumas neturės įtakos spalvai. Ar gali turėti??  blink.gif

Kiausini dejau visa,tik is pradziu vandeni i zoliu miltukus pilu saukstu kad nesliukstelciau per daug vandens. Padarau tokia tirstesne mase ir tada dedu kiausini,kose buna nei per skysta nei per tirsta. Jei visi dazai nenuvarves jums tai manau spalvos neturetu itakot,vis tiek dazai tik nemalonu sedet ir laukt kai viskas varva. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2010 11 07, 18:26)
O kiauršinį jūs visą dedat? Ar tik trynį??  g.gif


Geriau dėti tik trynį mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei perkat chna parduotuveje (ta iranietiska su rusisku uzrasu), nepatingekit persijoti (pvz per sena pedkelne), kad atsiskirtu "siuksles" - tos stambios daleles, nes jos ne tik nedazo, bet ir drabstosi visur, nes neprikimba prie plauko. Geros kokybes chna buna tokia smulki smulki issimaiso labai gerai, tepasi ant plauku, kaip kokia kauke ir nevarva bei netrupa taip baisiai, kaip iranietiska, be to mano nuomone pastarojoj ten primala kazko, kas nedazo ir tik svorio daugiau prideda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 11 07, 18:53)
Jei perkat chna parduotuveje (ta iranietiska su rusisku uzrasu), nepatingekit persijoti (pvz per sena pedkelne), kad atsiskirtu "siuksles" - tos stambios daleles, nes jos ne tik nedazo, bet ir drabstosi visur, nes neprikimba prie plauko. Geros kokybes chna buna tokia smulki smulki issimaiso labai gerai, tepasi ant plauku, kaip kokia kauke ir nevarva bei netrupa taip baisiai, kaip iranietiska, be to mano nuomone pastarojoj ten primala kazko, kas nedazo ir tik svorio daugiau prideda rolleyes.gif

Aciu uz patarima,to net nezinojau,reikes pabandyt. 4u.gif
Papildyta:
[quote=selme,2010 11 07, 18:26]
Kaip nusidaze jusu plaukuciai? Ar patamsejo spalva?
mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Magic_girl,2010 11 07, 21:40]
Aciu uz patarima,to net nezinojau,reikes pabandyt. 4u.gif
Papildyta:
[quote=selme,2010 11 07, 18:26]
Kaip nusidaze jusu plaukuciai? Ar patamsejo spalva?
mirksiukas.gif
[/quote]


Ne.. vis dar ryški kaip kelio ženklas doh.gif Mėginsiu dar ryt dažytis, tik su tirštesne mase. Močiutė nudobs mane, kad jos visus dažus sunaudojau.. lotuliukas.gif
Atsakyti