Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

o per kiek laiko chna dazai nusiplauna? nebandet? nusipirkau chna dazus, bandysiu dazyti, bet bijau, kad man jie per karta nenusiplautu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 04, 23:17)
o per kiek laiko chna dazai nusiplauna? nebandet? nusipirkau chna dazus, bandysiu dazyti, bet bijau, kad man jie per karta nenusiplautu. ax.gif

tai kad nenusiplauna jie, tik pablunka. po vieno dažymo spalva gal nebus tokia ryški kaip po kelių, bet visiškai kad nusiplautų, manau, taip nebus 4u.gif

dažau jau keletą metų (jau ir pati nebeatsimenu kiek tiksliai), bet tik užvakar sugebėjau užpiltą vandeniu mišinį palaikyt kelias valandas, o tik po to dažyt. visada dažydavau su šviežiai užpilta koše. tikrai spalva gražesnė ir, atrodo, kad geriau įkibo. tik kaip jūs išlaikot tą mišinį šiltą?? nors pakartotinai užpyliau karštu vandeniu, vis tiek košė beveik šalta gavosi. tokią vėsią ir užsitepiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 05 lapkričio 2010 - 13:20
Nusidažiau kokį ketvirtą kartą jau, dvižingsniu dažymu. Ko tik nedėjau, ir riešutų miltelių, ir chna tamsiai rudos (pirmą kartą dažiau su chna, ir tamsiai rudos chna mišiniu, truputį riešutų miltelių, antrą kartą su basma ir riešutų milteliais). Tai kitą dieną buvau pas kirpėja galiukų trumpint, norėjau pasirodyt kaip čia man gaunasi, o ji sako: "bet čia šaknų nedažei?" doh.gif Žodžiu nusibodo jau man vargt. Po kiek laiko vėl galiu chemija dažyt? biggrin.gif
Atsakyti
A taip greit pasiduodat? Gal norit man perparduoti tuos turimus dazus? biggrin.gif O kas blogai su saknim? As dbr kai daziau, tai man nudaze zilus normaliai tokia auksine spalva. Nors like plaukai tamsus, svarbu, vis ne zili. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 05, 19:55)
A taip greit pasiduodat?

Aha, mane irgi nustebino tokia greita kapituliacija blink.gif
Labai tikėtina, kad kirpėjai trūksta uždarbio lotuliukas.gif (juokauju, žinoma).
Bet klausimas- ar dar kas nors sakė, kad šaknys atrodo nevykusiai dažytos? bigsmile.gif Nebūčiau linkusi vėl atsiduot chemijai ir geroms šaknų dažytojoms, kurios ja naudojasi schmoll.gif Na, bet čia, žinoma, reikia apsispręst Tau pačiai- kiekvienas savo galva gyvenam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 05 lapkričio 2010 - 19:34
QUOTE(micefee @ 2010 11 05, 18:55)
A taip greit pasiduodat? Gal norit man perparduoti tuos turimus dazus?  biggrin.gif O kas blogai su saknim? As dbr kai daziau, tai man nudaze zilus normaliai tokia auksine spalva. Nors like plaukai tamsus, svarbu, vis ne zili.  biggrin.gif

Pas mane lygiai tokia pati situacija,zili pasidenge auksine spalva o like plaukai tamsus,bet as tik pirma karta daziau zolemis,todel dar manau po keliu proceduru uzsidazys ir tie zili labiau. thumbup.gif Vis vien ne taip i akis krenta,atrodo kaip naturaliai nublukes tamsus plaukas.
Atsakyti
As tai nezinau, ar cia del chna, ar del naudojamu naturaliu plauku priemoniu ir alieju mano plaukai tokie storesni pasidare ir maziau slenka. thumbup.gif Nors su ta chna daug terliones ir dar neatradau savo atspalvio, tikrai nebedazysiu cheminiais dazais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 17, 00:39)
Žiūrėkit kokia sodri nuo marokietiškos chna plaukų spalva smile.gif

labai grazi spalva.
kiek ziurejau foto sioje temoje-daug graziu spalvyciu bet man visose truputi raudonumo truko, o sita spalvyte man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2010 11 06, 23:52)
labai grazi spalva.
kiek ziurejau foto sioje temoje-daug graziu spalvyciu bet man visose truputi raudonumo truko, o sita spalvyte man patinka.

Na va, kiek žmonių, tiek nuomonių, vienos kratosi to raudonumo, kitos - ieško biggrin.gif
Atsakyti
Aš tarp tų, kurios kratosi. biggrin.gif Paauglystėj norėjau raudonų plaukų, krūtai atrodė, dabar rudi atspalviai labiau traukia. biggrin.gif Bet ant kitų raudona gražu pažiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 07 lapkričio 2010 - 00:45
QUOTE(Selga @ 2010 11 05, 19:25)
Aha, mane irgi nustebino tokia greita kapituliacija  blink.gif

Na man nepatinka raudonas atspalvis, bandau išgaut kuo rudesnę, netinka man tas atspalvis prie odos smile.gif Be to, kai dalis plaukų buvo dažyta chemija jie tamsesni, netolygi spalva. Gal jeigu pradėt dažyt natūralius plaukus būtų tikrai gražiau.
Tai kada galima chemija dažyt? Dar nežinau ar prie jos grįšiu, bet jeigu sugalvočiau, kad nepažaliuočiau po to biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 07 lapkričio 2010 - 10:33
QUOTE(-Gyte- @ 2010 11 07, 10:32)
Tai kada galima chemija dažyt? Dar nežinau ar prie jos grįšiu, bet jeigu sugalvočiau, kad nepažaliuočiau po to  biggrin.gif

Už kokio 1,5 mėn, nes kitu atveju gali dažai neimti. Nors chemija bendrai viską ima biggrin.gif
Atsakyti