Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(micefee @ 2010 11 01, 22:08)
Privarvinau seilę forume žiūrėdama, mestelsiu ir čia keletą su chna dažytų plaukų nuotraukų.  bigsmile.gif

user posted image user posted image

user posted image

Ir spalva,ir plaukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kleo_ox @ 2010 11 02, 00:51)
o ar dazet ant nubalintu plauku?? ir  kaip gaunasi? nebus zali?


Įtariu, kad žali vis dėlto gaunasi ne balintus dažant chna, o chna dažytus balinant wink.gif
Papildyta:
QUOTE(-Gyte- @ 2010 11 01, 19:20)
Manau neįmanoma išvengti raudonumo.


Labas, jau dėjau savo plaukų spalvą (taip ir atrodo 'gyvenime', tamsūs smile.gif ) pavasarį, man jie tikrai be raudonumo atrodo (chna:basama - 1:2):

http://www.supermama...?...2992&st=192
Atsakyti
[quote=Dorofėja,2010 11 02, 16:19]
Įtariu, kad žali vis dėlto gaunasi ne balintus dažant chna, o chna dažytus balinant wink.gif

turbut bandysiu smile.gif o kad prisiruost, tai reik nusipirkt tada tikrai nusidazysiu. Gal galit pasakyti kur pirkti, i ka atsizvelgti perkant, noriu rudu - pilku (naturaliu plauku atspalvio) ar tokiu buna? pas mane ilgi , tankus plaukai. ju nemazai. kiek man tu pakeliu reiktu.? Prasau pakonsultuokite 4u.gif p.s. ant tupakeliu yra spalvos pavaizduotos, ar parasytos?
Papildyta:

ir del zaliu plauku atsiradimo jei kas zinot tai sakykit. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleo_ox: 02 lapkričio 2010 - 22:17
o per kiek laiko chna dazai nusiplauna? nebandet? nusipirkau chna dazus, bandysiu dazyti, bet bijau, kad man jie per karta nenusiplautu.




Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 11 01, 19:29)
Tai kad man dabar jau beveik visai tokia raudona gavosi.  g.gif Tai sakau gal amla parudintų... Arba reikia bandyti vien tuo riešutų/indigo mišiniu nusidažyti.  g.gif Nes dažyti per du kartus nenoriu, kad labai tamsūs nesigautų...

Tu pažiūrėk, kas man gavosi. Žiūriu į veidrodį ir man jie tikrai neatrodo tokie raudoni.  biggrin.gif Čia dar gal natūralus vakaro apšvietimas kaltas... Sako, per 3 dienas patamsės, o man paraudonėjo.  biggrin.gif

user posted image



vaje vaje buvom susitike kitoj forumo temoj, bet cia pamaciau tavo foto, veido nematau, bet atrodai tokia faina labai ir simpatiska thumbup.gif ir plaukuciai labai gerai dera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 03 lapkričio 2010 - 00:15
Žiūriu, daug kas bijo chemiškai dažytus plaukus žolėm perdažyti.
Taigi porą savaičių parinkit plaukų iš šukų, pasidarykit savo plaukų mėginėlį ir išsibandykit, kokia spalva išeis, jei nedrąsu iškart ant galvos bandyt.
Aš bent jau taip ruošiuosi daryt, nes plaukai dažyti cheminiais dažais, bandysiu persimesti ant natūralių.
Tik labai jau man nepatinka raudoni/ ryži atspalviai, kurie su chna/ basma išeina.
user posted image
Šitoj nuotraukoj, kur micefee įdėjo, tai visai gražus atspalvis, mano dabar panašus.
Gal prie nuotraukos buvo proporcijos parašytos ir kokia natūrali plaukų spalva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 03 lapkričio 2010 - 01:54
[quote=kleo_ox,2010 11 02, 22:16]
[quote=Dorofėja,2010 11 02, 16:19]
Įtariu, kad žali vis dėlto gaunasi ne balintus dažant chna, o chna dažytus balinant wink.gif

turbut bandysiu smile.gif o kad prisiruost, tai reik nusipirkt tada tikrai nusidazysiu. Gal galit pasakyti kur pirkti, i ka atsizvelgti perkant, noriu rudu - pilku (naturaliu plauku atspalvio) ar tokiu buna? pas mane ilgi , tankus plaukai. ju nemazai. kiek man tu pakeliu reiktu.? Prasau pakonsultuokite 4u.gif p.s. ant tupakeliu yra spalvos pavaizduotos, ar parasytos?

[/quote]

Va, radau tuos dažus (ta firma), iš ten ir pirkau (žolių namai Vilniuje Mindaugo g.):
http://www.zoliunama...;category_id=88

Aš nepasikliauju nupieštom spalvom, geriau žiūriu, kas parašyta, ir taip pat nr., mano buvo 'lygus' numeris iš 'N' serijos ('natūralūs, neutralūs'), dar būna 'paauksinti' (nepamenu raidės) ir vario atspalvio=su ryžumais ( C ) serijos. Savo nr niekaip neatmenu, bet buvo pavadinta 'middle brown' - visiškai natūralios spalvos gavosi, tokie tikrai vos ne lietuviški pilki (bet tamsūs!). O gal man dabar atrodo, gal ne 'middle brown', bet mintis ta pati (jau senokai tai buvo, pora metų kaip ne kaip), pardavėja patars. Dėl kiekio, manau, taip pat pakonsultuos.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 03 lapkričio 2010 - 13:28
QUOTE(himalaia @ 2010 11 03, 01:50)
Žiūriu, daug kas bijo chemiškai dažytus plaukus žolėm perdažyti.
Taigi porą savaičių parinkit plaukų iš šukų, pasidarykit savo plaukų mėginėlį ir išsibandykit, kokia spalva išeis, jei nedrąsu iškart ant galvos bandyt.
Aš bent jau taip ruošiuosi daryt, nes plaukai dažyti cheminiais dažais, bandysiu persimesti ant natūralių.
Tik labai jau man nepatinka raudoni/ ryži atspalviai, kurie su chna/ basma išeina.
user posted image
Šitoj nuotraukoj, kur micefee įdėjo, tai visai gražus atspalvis, mano dabar panašus.
Gal prie nuotraukos buvo proporcijos parašytos ir kokia natūrali plaukų spalva?



as maniau kad cia kita mergina idejo, nu jau kokie ilgi plaukai blink.gif, noreciau irgi tokio efekto, o dar maniau su cheminiais dazyt, bet dabar nedazysiu, kaip tik turiu chna dazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kleo_ox @ 2010 11 02, 23:16)
turbut bandysiu smile.gif o kad prisiruost, tai reik nusipirkt tada tikrai nusidazysiu. Gal galit pasakyti kur pirkti, i ka atsizvelgti perkant, noriu rudu - pilku (naturaliu plauku atspalvio) ar tokiu buna? pas mane ilgi , tankus plaukai. ju nemazai. kiek man tu pakeliu reiktu.? Prasau pakonsultuokite 4u.gif p.s. ant tupakeliu yra spalvos pavaizduotos, ar parasytos?


Aš mačiau Jūsų plaukų foto, tai tikrai nepatariu su chna dažyti, nes taip, kaip norit, nesigaus. Geriau pirkit natūralius dažus jau iš karto sumaišytus, pavyzdžiui, Aubrey Organics, Tins Of Nature, Sante, Logona ir t.t.

Nors čia va mergina sugebėjo ant chemiškai dažytų plaukų labai gražią spalvą išgauti. Dažų santykio nežinau.

user posted image

user posted image

QUOTE(himalaia @ 2010 11 03, 02:50)
Šitoj nuotraukoj, kur micefee įdėjo, tai visai gražus atspalvis, mano dabar panašus.
Gal prie nuotraukos buvo proporcijos parašytos ir kokia natūrali plaukų spalva?


Man irgi čia laaabai gražus atspalvis. bigsmile.gif Čia šitose nuotraukose tik su "brown henna" dažyta, o čia tie patys plaukai po dažymo su brown henna ir black henna. "I use a mixture of brown and black henna 2:1." Ką ji turėjo omeny sakydama "brown henna", neįsivaizduoju. ax.gif

user posted image

QUOTE(austeja11 @ 2010 11 03, 01:14)
vaje vaje buvom susitike kitoj forumo temoj, bet cia pamaciau tavo foto, veido nematau, bet atrodai tokia faina labai ir simpatiska  thumbup.gif  ir plaukuciai labai gerai dera.


Ačiū, labai malonu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 03, 18:28)
Čia šitose nuotraukose tik su "brown henna" dažyta, o čia tie patys plaukai po dažymo su brown henna ir black henna. "I use a mixture of brown and black henna 2:1." Ką ji turėjo omeny sakydama "brown henna", neįsivaizduoju.  ax.gif

Aroma-zone "Black henna" vadinama basma, o "Brown henna" yra toks mišinys pirkti. Jis susideda iš chna, riešutų kevalų miltelių, ir dar kažko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 03 lapkričio 2010 - 20:00
QUOTE(-Gyte- @ 2010 11 03, 21:00)
Aroma-zone "Black henna" vadinama basma, o "Brown henna" yra toks mišinys pirkti. Jis susideda iš chna, riešutų kevalų miltelių, ir dar kažko smile.gif


Mačiau, kad aroma zone kažkas panašaus yra, bet kažin, ar ji čia tai turėjo omeny. Tų mišinių gi visokių būna. mirksiukas.gif
Atsakyti
nepasikliauju nupieštom spalvom, geriau žiūriu, kas parašyta, ir taip pat nr., mano buvo 'lygus' numeris iš 'N' serijos ('natūralūs, neutralūs'), dar būna 'paauksinti' (nepamenu raidės) ir vario atspalvio=su ryžumais ( C ) serijos. Savo nr niekaip neatmenu, bet buvo pavadinta 'middle brown' - visiškai natūralios spalvos gavosi, tokie tikrai vos ne lietuviški pilki (bet tamsūs!). O gal man dabar atrodo, gal ne 'middle brown', bet mintis ta pati (jau senokai tai buvo, pora metų kaip ne kaip), pardavėja patars. Dėl kiekio, manau, taip pat pakonsultuos.
4u.gif
[/quote]
O dazete ant kokiu plauku? dazytu? sviesiu? nes mano sviesus dazyti. bijau kad nesigau ryza ar kaip zalia..
pasiskaicius, atrodo neblogi dazai. Mastau juos pameginti smile.gif o kuo dabar pati dazote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleo_ox: 04 lapkričio 2010 - 01:04
[/quote]
O dazete ant kokiu plauku? dazytu? sviesiu? nes mano sviesus dazyti. bijau kad nesigau ryza ar kaip zalia..
pasiskaicius, atrodo neblogi dazai. Mastau juos pameginti smile.gif o kuo dabar pati dazote?
[/quote]

Ant balintų (gerokai pavargusių), kurių šaknys (lietuviškos pilkos tamsokos) buvo ataugę kelis cm, viskas pasidengė tolygiai.

Tik reikia turėt galvoj, kad tą dieną, kai nusidažysite, iš 'šviesios' tapsite 'tamsia' wink.gif

Dabar dažausi kirpykloj, kirpėjos sumiksuotais tamsiai rudais dažais, atseit 'augaliniais' smile.gif, mano plaukams jie geriau tinka - labiau blizga, tokie 'gyvesni', nei 'herbatint', nors pastarieji irgi patiko.

Atsakyti