Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(kleo_ox @ 2010 10 29, 19:22)
hmm. bet dazet ant naturaliu plauku? pati ar kirpykloj? pas mane dbr nubalinti.. ir turbut neaisku kaip nusidazys, ar nusidazys, o jei taip,tai kokia spalva gausis ;/ labai bijau, bet ir noriu ir reikia. Nes saknys atauga ir nekaip atrodo ;/


Dažiau šviesintus, balintus (pavargusius) ir nemažai ataugusius plaukus, kaip ir Jūs. Bijodama nenuspėjamų spalvų vaivorykštės, iš pradžių užsitepliojau ploną sruogelę visu ilgiu su tais eko dažais, palaukiau 20 min, nuploviau, žiūriu - nieko, viskas ok, tada užsidažiau visą galvą biggrin.gif Nusidažė tolygiai, buvo gerai. Po mėnesio, ataugus šaknims, vėl uždažiau (šaknis 20 ar 30 min, kaip nurodyta), tada dar 10-čiai min viską.
Dar po mėn ar dviejų rimtai susirūpinau slenkančiais plaukais ir rizikavau su chna-basma. Viskas buvo puikiai, taip dažiau daugiau nei metus, viską pati. Tik galiu pasakyt, kad žolės neįtakojo plaukų slinkimo ar pan., bet plaukai gražiai atrodė, džiaugiausi, kad 'nekankinu' kirpykloj smile.gif Dabar vėl 'kankinu', tiesiog nemoku pati gražiai tolygiai nusitepliot iš nugaros pusės, tad karts nuo karto einu į kirpyklą, kad nudažytų kirpėja su ten esančiais dažais, o į tarpus terliojuosi chna-basma, kai šaknys atauga smile.gif mano spalva dabar tamsiai ruda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 29 spalio 2010 - 23:08
Dažiau 50/50 chna ir basma, gavosi rudai raudona, nepatinka man tas raudonumas. Ką geriau pirkti, kad rudesnė spalva būtų - riešuto miltelius ar amlą?

O gal bandyti vien su šituo mišiniu dažyti?
http://www.aroma-zon...hatainfonce.asp
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 01, 18:19)
Dažiau 50/50 chna ir basma, gavosi rudai raudona, nepatinka man tas raudonumas. Ką geriau pirkti, kad rudesnė spalva būtų - riešuto miltelius ar amlą?

O gal bandyti vien su šituo mišiniu dažyti?
http://www.aroma-zon...hatainfonce.asp

Manau neįmanoma išvengti raudonumo. Mano jau pakankamai ruda spalva gaunasi, bet raudonumas vistiek anksčiau ar vėliau išlenda. Aš dažau chna su basma, ir riešutu, o po to antrą kartą vėl dedu basma ir riešutų miltelius be chna jau
Atsakyti
Tai kad man dabar jau beveik visai tokia raudona gavosi. g.gif Tai sakau gal amla parudintų... Arba reikia bandyti vien tuo riešutų/indigo mišiniu nusidažyti. g.gif Nes dažyti per du kartus nenoriu, kad labai tamsūs nesigautų...

Tu pažiūrėk, kas man gavosi. Žiūriu į veidrodį ir man jie tikrai neatrodo tokie raudoni. biggrin.gif Čia dar gal natūralus vakaro apšvietimas kaltas... Sako, per 3 dienas patamsės, o man paraudonėjo. biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 01 lapkričio 2010 - 19:57
Labutis bigsmile.gif
As irgi Chna ir Basmos myletoja, tik neperprantu ko reik i misini ipilt kad plaukai nors kiek minkstesni butu g.gif bandziau puse saukstelio aliejaus ipilt, bet taspats gaunas schmoll.gif gal dar kokiu gudrybiu yra g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 01, 19:29)
Tai kad man dabar jau beveik visai tokia raudona gavosi.  g.gif Tai sakau gal amla parudintų... Arba reikia bandyti vien tuo riešutų/indigo mišiniu nusidažyti.  g.gif Nes dažyti per du kartus nenoriu, kad labai tamsūs nesigautų...

Tu pažiūrėk, kas man gavosi. Žiūriu į veidrodį ir man jie tikrai neatrodo tokie raudoni.  biggrin.gif Čia dar gal natūralus vakaro apšvietimas kaltas... Sako, per 3 dienas patamsės, o man paraudonėjo.  biggrin.gif

Graži ta spalva pas tave irnesakyk.gif Dėl dažymo antrą kartą, tai nemanau kad nutamsės, tos žolės nėra visai stiprios, be to, bent jau man tai pasiplauna tas tamsumas. Dabar jau senai dažiau tai va toks panašus tamsumas ir yra smile.gif Bet šią savaitę bandysiu vėl dažyt, jeigu atrasiu ką nors nauja pranešiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 01 lapkričio 2010 - 21:06
Privarvinau seilę forume žiūrėdama, mestelsiu ir čia keletą su chna dažytų plaukų nuotraukų. bigsmile.gif

user posted image user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 01, 19:29)
Tai kad man dabar jau beveik visai tokia raudona gavosi.  g.gif Tai sakau gal amla parudintų... Arba reikia bandyti vien tuo riešutų/indigo mišiniu nusidažyti.  g.gif Nes dažyti per du kartus nenoriu, kad labai tamsūs nesigautų...

Tu pažiūrėk, kas man gavosi. Žiūriu į veidrodį ir man jie tikrai neatrodo tokie raudoni.  biggrin.gif Čia dar gal natūralus vakaro apšvietimas kaltas... Sako, per 3 dienas patamsės, o man paraudonėjo.  biggrin.gif

[


cia ryza, ne raudona smile.gif grazi spalva smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Medulis @ 2010 11 01, 19:56)
Labutis bigsmile.gif
As irgi Chna ir Basmos myletoja, tik neperprantu ko reik i misini ipilt kad plaukai nors kiek minkstesni butu g.gif  bandziau puse saukstelio aliejaus ipilt, bet taspats gaunas schmoll.gif  gal dar kokiu gudrybiu yra g.gif  ?


gali deti aliejaus sauksteli, bet po isplovimo butinai uzdek kondicionieriaus smile.gif Negalesi plaukais atsidziaugti, kokie bus svelnus, spindintys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 11 01, 21:08)
Privarvinau seilę forume žiūrėdama, mestelsiu ir čia keletą su chna dažytų plaukų nuotraukų.  bigsmile.gif




paskutinej foto man patinka, tokie ryskesni smile.gif Nors visur truksta raudonumo smile.gif)
Atsakyti
micefee, man labai graži tavo spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2010 11 01, 19:56)
Labutis bigsmile.gif
As irgi Chna ir Basmos myletoja, tik neperprantu ko reik i misini ipilt kad plaukai nors kiek minkstesni butu g.gif  bandziau puse saukstelio aliejaus ipilt, bet taspats gaunas schmoll.gif  gal dar kokiu gudrybiu yra g.gif  ?


Šaukštelio mažai, pilu šaukštą - alyvuogių, jojobos, makadamijos, avokado, kokį turiu, visi gerai veikia. Dar kiaušinį įplaku būtinai. Jokio kondicionieriaus po dažymo nereikia, plaukai minkšti ir malonūs išskalavus lieka smile.gif
Atsakyti
o ar dazet ant nubalintu plauku?? ir kaip gaunasi? nebus zali?
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 11 01, 21:14)
gali deti aliejaus sauksteli, bet po isplovimo butinai uzdek kondicionieriaus smile.gif Negalesi plaukais atsidziaugti, kokie bus svelnus, spindintys smile.gif



QUOTE(Miaška @ 2010 11 01, 23:36)
Šaukštelio mažai, pilu šaukštą - alyvuogių, jojobos, makadamijos, avokado, kokį turiu, visi gerai veikia. Dar kiaušinį įplaku būtinai. Jokio kondicionieriaus po dažymo nereikia, plaukai minkšti ir malonūs išskalavus lieka smile.gif


bandysiu bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti