Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

aciu aisku kad apsvietet mane smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal siunčiatės iš čia? Prisijungčiau
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2011 04 10, 15:57)
Gal siunčiatės iš čia? Prisijungčiau
My Webpage

Nemanau, kad sudetyje vien chna schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
siandien laikiau basma 2 val. nes man labai nepatinka spalva po chna + basma (matosi ryzumas). Kai nuemiau vos neapsiverkiau cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif , nieko visiskai. Gal basma bloga, pirkau pakeliuose po 25 g?
Jei taip ir bus tai ziauriai pasigailesiu kad prasidejau su dazymu su chna ingridientu nors ir 1:3 su basma.
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 10, 20:24)
Sveikos mergaites,
siandien laikiau basma 2 val. nes man labai nepatinka spalva po chna + basma (matosi ryzumas). Kai  nuemiau vos neapsiverkiau cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif , nieko visiskai. Gal basma bloga, pirkau pakeliuose po 25 g?
Jei taip ir bus tai ziauriai pasigailesiu kad prasidejau su dazymu su chna ingridientu nors ir 1:3 su basma.

Greičiausiai tikrai nevykusi basma, nes merginos kurios dvižingsniauja, tikrai užgesina ryžumą, bandykite kitokios nusipirkti ir plikyti kavos, arbatos arba kitokių tamsinančių žolių nuoviru 4u.gif
Atsakyti
Na va,dar viena gera ideja - plikyt kava bigsmile.gif Aciu didelis 4u.gif Renku po truputi info,tolimesniams sekmingam dazymui zolemis ax.gif Nes daziau as zingsneliais,bet ryzumo liko vistiek kazkiek,tiek ,kad visai graziai atrodo,tik smegenys prasosi juodos spalvos ant galvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 10, 21:28)
Greičiausiai tikrai nevykusi basma, nes merginos kurios dvižingsniauja, tikrai užgesina ryžumą, bandykite kitokios nusipirkti ir plikyti kavos, arbatos arba kitokių tamsinančių žolių nuoviru 4u.gif


Si karta ir bandzau su kava. Visa viltis kad bloga basma, nes net ausys "nepamelynavo ir nepazaliavo". Jeigu bloga basma, tai matyt didele tikimybe nusipirkti is tos pacios partijos Vilniuje. Arba mano plauku tiesiog "neima" verysad.gif
Gal galite pasiulyti kur pirkti kur neseniai pirkote ir buvo gera?
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 10, 21:20)
Si karta ir bandzau su kava.  Visa viltis kad bloga basma, nes net ausys "nepamelynavo ir nepazaliavo". Jeigu bloga basma, tai matyt didele tikimybe nusipirkti is tos pacios partijos Vilniuje. Arba mano plauku tiesiog "neima"  verysad.gif
Gal galite pasiulyti kur pirkti kur neseniai pirkote ir buvo gera?
Aš perku Martinoje arba kalvarijų turgelyje smile.gif Nenuleisk nosies, tikra spalva pasirodo tik po trijų dienų, gal dar patamsėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, man iškilo keletą klausimų dėl chna.. faktas, kad chna stiprina, todel jau dažau 3 ar 4 kartą per paskutinius 2 men. su chna visus plaukus ir pastebėjau, kad ryžumas nebe tas g.gif ėmė tamsėti plaukai. BET TAI KAIP STIPRINTI PLAUKUS, KAD JIE NEIŠTAMSĖTŲ?... ir dar gal turite patarimų ką pamiksuoti į chna kad būtų kuo ryyyžiaaauu biggrin.gif gal citrinų sultys padeda?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 04 10, 22:25)
Aš perku Martinoje arba kalvarijų turgelyje smile.gif Nenuleisk nosies, tikra spalva pasirodo tik po trijų dienų, gal dar patamsėsi mirksiukas.gif


O kur Kalvarijų turguje ieškoti basmos? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti