Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Gal kas esat iš Šiaulių? Kur perkat Šiauliuose chna? Anksčiau labai seniai žinau, kad būdavo "Medinėse šukose"...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 19, 16:37)
Gal kas esat iš Šiaulių? Kur perkat Šiauliuose chna? Anksčiau labai seniai žinau, kad būdavo "Medinėse šukose"...

Va kaip tik vakar siauliuose nusipirkau chna ir basmos eurokos parduotuveje.
Atsakyti
Laba, o is kur siunciates marokietiska chna?
Atsakyti
Noriu paklausti dėl ciberžolės 4u.gif : kur ją perkat (gal prieskonių kokioje nors parduotuvėje ieškoti?) ir kaip su ja plikinti žolių mišinį, ir kiek jos gali reikėti?
Iš anksto ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 22 spalio 2010 - 10:07
Sveikos! 4u.gif reikia patarimo: natūrali mano plaukų spalva yra ruda (einanti į pilkumą), vasara šviesinausi ir gavosi tokia šviesiai "ryža", dabar jau nusibodo gadintis plaukus su tais cheminiais dažais ir norėčiau susigrąžinti rudą plaukų spalvą, ar įmanoma tai būtų padaryti su chna? ar imtų chna dažai su kokias priemaišais (jei taip tai kokiais?) cheminiais dažais nudažytus plaukus? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, turiu didziule problema, nusidaziau plaukus su chna, spalva grazi kastonine, taciau kur buvo sviesintos sruogeles dabar yra ryskiai zalia spalva. kaip jos atsikratyt ar kaip uzdazyt? gal kuri buvo susidurusi su tuo
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 22, 11:06)
Noriu paklausti dėl ciberžolės 4u.gif : kur ją perkat (gal prieskonių kokioje nors parduotuvėje ieškoti?) ir kaip su ja plikinti žolių mišinį, ir kiek jos gali reikėti?
Iš anksto ačiū aciuks.gif

Aas ciberzole pirkau Maximoje ,prie prieskoniu,dejau i sausa chna ,apie sauksta,bet cia jau reikia eksperementuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 10 21, 10:08)
Va kaip tik vakar siauliuose nusipirkau chna ir basmos eurokos parduotuveje.


Kaip tik ten ir nusipirkau. thumbup.gif Dabar sėdžiu išsitepus marokietiškos chna ir basmos mišiniu (50/50), žiūrėsiu, kas gausis. ax.gif

QUOTE(Tynka @ 2010 10 21, 11:14)
Laba, o is kur siunciates marokietiska chna?


Yra pirkti henna-boy.co.uk.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 29, 11:09)
Kaip tik ten ir nusipirkau.  thumbup.gif Dabar sėdžiu išsitepus marokietiškos chna ir basmos mišiniu (50/50), žiūrėsiu, kas gausis.  ax.gif
Yra pirkti henna-boy.co.uk.

aciu
Atsakyti
Sveikos smile.gif
cia ziuriu jau mergina minejo jog sviesios sruogeles nusidaze zaliai doh.gif jej taip supratau. mano plaukai yra visi sviesus (dazyti). tik jau saknys ataugo apie 10cm. ar imanoma juos nudazytii mano naturalia plauku spalva (pilka ,gal rudoka)? kad nesigautu zalia ar kokia ryza? ir ar man tai reiktu daryti paciai? ar kirpyklose dazo? koks sudetingumas ir kokiais dazais? padekite. nenoriu dazyti tais kitais dazais nes bijau kad dar labiau sugadins mano plaukus. Jau ir taip labai sugadino.
Atsakyti
QUOTE(kleo_ox @ 2010 10 29, 14:14)
mano plaukai yra visi sviesus (dazyti). tik jau saknys ataugo apie 10cm. ar imanoma juos nudazytii mano naturalia plauku spalva (pilka ,gal rudoka)? kad nesigautu zalia ar kokia ryza? ir ar man tai reiktu daryti paciai? ar kirpyklose dazo? koks sudetingumas ir kokiais dazais? padekite. nenoriu dazyti tais kitais dazais nes bijau kad dar labiau sugadins mano plaukus. Jau ir taip labai sugadino.


Labas, man buvo panaši situacija smile.gif Iš pradžių dažiau ekologiškais dažais (bijojau kitokius imt, mat labai slinko, plaukiukai nuvarginti, 'ryžumų' bijojau, stresai ir pan.), labai artimais mano natūraliai spalvai, be jokių atspalvių (mano natūrali lyg ruda, lyg pilka - žodžiu, tamsoka lietuviška, yra žilų).
Nebepamenu, bet turbūt 2 kartus taip nudažiau (tą pirmą kartą, po to - po mėnesio). gavosi viskas ok, bet nusprendžiau 'ant natūralių' dažų perreit, tada mixavau 1 chna:2 basma, buvo tamsūs rudi (kone juodi nuotraukose), ryžumas koks nebent saulėje, kaip atspalvis.
4u.gif
Dažai buvo iš l`erbolario, Vilniuje, Mindaugo g., nepamenu firmos pavadinimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 29 spalio 2010 - 16:47
QUOTE(Dorofėja @ 2010 10 29, 16:45)
Labas, man buvo panaši situacija smile.gif Iš pradžių dažiau ekologiškais dažais (bijojau kitokius imt, mat labai slinko, plaukiukai nuvarginti, 'ryžumų' bijojau, stresai ir pan.), labai artimais mano natūraliai spalvai, be jokių atspalvių (mano natūrali lyg ruda, lyg pilka - žodžiu, tamsoka lietuviška, yra žilų).
Nebepamenu, bet turbūt 2 kartus taip nudažiau (tą pirmą kartą, po to - po mėnesio). gavosi viskas ok, bet nusprendžiau 'ant natūralių' dažų perreit, tada mixavau 1 chna:2  basma, buvo tamsūs rudi (kone juodi nuotraukose), ryžumas koks nebent saulėje, kaip atspalvis.
4u.gif
Dažai buvo iš l`erbolario, Vilniuje, Mindaugo g., nepamenu firmos pavadinimo smile.gif

hmm. bet dazet ant naturaliu plauku? pati ar kirpykloj? pas mane dbr nubalinti.. ir turbut neaisku kaip nusidazys, ar nusidazys, o jei taip,tai kokia spalva gausis ;/ labai bijau, bet ir noriu ir reikia. Nes saknys atauga ir nekaip atrodo ;/
Atsakyti