Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(-Gyte- @ 2011 04 05, 15:30)
Nes išsausėjo plaukai, neblizgėjo, ir spalvos man nepavyko reikiamo tamsumo išgauti

Supratau,daug kas priklauso ir nuo plaukų, žolės nėra visagalės.
Atsakyti
Sveikos,

norejau pasikonsultuoti. Sekmadieni nudaziau plaukus dvizingsniu metodu. Rezultatas kaip ir tenkina, taciau noretusi siek tiek nuimti ryzuma nuo smilkiniu (mano plaukai buvo tamsiai rudi i tamsia pelenu spalva). Dabar klausimas, ar man dabar vien basma dazyti, ar ir chnos reikia pakartotinam dazymui? Aciu.
Atsakyti
Sveikos,ateinu pagalbos.Turiu ilgus,liemeni siekiancius plaukus,kuriuos jau virs desimt metu dazau juodai.Vis save guodziau,kad nelabai gal juos nuodiju,nes dazau Henna plus ,o pastaruoju metu Naturgin(ekologiski)dazais.Bet vat pabandziau chna ir basma ir likau suzaveta,kad plaukai zymiau maziau slenka,o tas nusausinimas man tinka,nes plaukai linke riebaluotis.Problema tame,kad niekaip neisgaunu juodos spalvos.Daziau iskart basma - snipstas.tada paieskojau info ir daziau pirmiausia chna,o nuplovus iskart tepiau basma - vel ne juoda. Dabar pries tris dienas daziau chna(prie saknu likau ryyyza),atvaiksciojau tris dienas,o siandien jau dejau basma.Vel ne juoda.Labai labai prasau patarimo,nes pagunda kyla gryzt prie dazu,o taip gera,kai plaukai maziau slenka. Aciu jums didelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 04 05, 16:33)
Atsiprasau, nes cia biski OT - bet po chnos dazetes cheminiais dazais ir gerai jums paeme/persidaze?¿ blush2.gif

Visad dazydavau su chna, o vakar daziau dazuomuoju sampunu juodu, tai vat i juoda visai nepanasu lotuliukas.gif Gavosi tokia lyg tamsesne ruda, kuri manau po pirmo plovimo issiplaus rolleyes.gif Vienintelis kas man ima chna dazytus plaukus yra peroksidiniai blondiniski dazai, bet ir tai tik jaunesnius plaukus (tie kur arciau galvos).
Chna vistiek ateinancia savaite manau dazysiu, nes cheminiai man nelabai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 07 balandžio 2011 - 07:08
QUOTE(svajone* @ 2011 04 07, 00:43)
Sveikos,ateinu pagalbos.Turiu ilgus,liemeni siekiancius plaukus,kuriuos jau virs desimt metu dazau juodai.Vis save guodziau,kad nelabai gal juos nuodiju,nes dazau Henna plus ,o pastaruoju metu Naturgin(ekologiski)dazais.Bet vat pabandziau chna ir basma ir likau suzaveta,kad plaukai zymiau maziau slenka,o tas nusausinimas man tinka,nes plaukai linke riebaluotis.Problema tame,kad niekaip neisgaunu juodos spalvos.Daziau iskart basma - snipstas.tada paieskojau info ir daziau pirmiausia chna,o nuplovus iskart tepiau basma - vel ne juoda. Dabar pries tris dienas daziau chna(prie saknu likau ryyyza),atvaiksciojau tris dienas,o siandien jau dejau basma.Vel ne juoda.Labai labai prasau patarimo,nes pagunda kyla gryzt prie dazu,o taip gera,kai plaukai maziau slenka. Aciu jums didelis  4u.gif


Sveika, mano plaukai irgi ilgi, zemiau uzpakaliuko, sakyciau sviesiai juodos spalvos, arba tamsiai rudos i pelenuma. Daziau tik pries 15 m., po to nedaziau. Taciau atsiradus zilei nutariau dazyti chna+basma. Taikiau dvizingsni dazyma. Po chna vos nenukritau lotuliukas.gif ... ryza pasidariau, ant virsaus dejau basma. Na plaukai kaip ir nieko, tokie rudi pasidare, taciau prie smilkiniu ir prie saknu "ryzavoti" ganetinai. Dar nepatinka tai, kad nusiplauna ir pradeda matytis ryzas atspalvis. Bet ka darysi, cheminiais tikrai niekada nedazysiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 04 05, 15:33)
Atsiprasau, nes cia biski OT - bet po chnos dazetes cheminiais dazais ir gerai jums paeme/persidaze?¿ blush2.gif

Neypatingai gerai, bet paėmė. Gal kiek ryžas atspalvis vis išlenda
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 04 07, 09:48)
Sveika, mano plaukai irgi ilgi, zemiau uzpakaliuko, sakyciau sviesiai juodos spalvos, arba tamsiai rudos i pelenuma. Daziau tik pries 15 m., po to nedaziau. Taciau atsiradus zilei nutariau dazyti chna+basma. Taikiau dvizingsni dazyma. Po chna vos nenukritau  lotuliukas.gif  ... ryza pasidariau, ant virsaus dejau basma. Na plaukai kaip ir nieko, tokie rudi pasidare, taciau prie smilkiniu ir prie saknu "ryzavoti" ganetinai. Dar nepatinka tai, kad nusiplauna ir pradeda matytis ryzas atspalvis. Bet ka darysi, cheminiais tikrai niekada nedazysiu smile.gif


Taiva,kad tas ryzas atspalvis man iskart liko net ir po basmos. Gal sakau yra skirtumas ir kur perki ta basma,gal pabandyt atsisiust is kazkur.Todel tikrai buciau dekinga,jei kuri bandzius yvairesnius vairiantus patartu pradedancioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 04 07, 17:00)
Taiva,kad tas ryzas atspalvis man iskart liko net ir po basmos. Gal sakau yra skirtumas ir kur perki ta basma,gal pabandyt atsisiust is kazkur.Todel tikrai buciau dekinga,jei kuri bandzius yvairesnius vairiantus patartu pradedancioms  smile.gif

Svarbu chna kokybė, o ne basmos. Basma dažo vienodai,svarbu laikymo trukmė jos.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 07, 17:44)
Svarbu chna kokybė, o ne basmos. Basma dažo vienodai,svarbu laikymo trukmė jos.


Perku ir chna,ir basma cia Lt .Pirkau Assorti va tokia My Webpage ,o basma laikiau 2val. ,lyg ne trumpai. O tai jei chna stirpiau nudazo paskui basma nenuima ar jei chna prastai nudazo,basma nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 04 07, 23:45)
Perku ir chna,ir basma cia Lt .Pirkau Assorti va tokia My Webpage ,o basma laikiau 2val. ,lyg ne trumpai.  O tai jei chna stirpiau nudazo paskui basma nenuima ar jei chna prastai nudazo,basma nepadeda?

Turejau galvoje, kad skiriasi chna splavine kokybe, is skirtingu regionu - siek tiek skirtinga spalva.
Basma bet kokiu atveju patamsina, svarbu ir dar pats plaukas, kaip jis sugeba priimti. Laikui begant tamseja plaukai, nes labiau isigeria i plauka zoliu pigmentas.
Atsakyti
Sveikutes, noriu jusu paklausti kaip kitos pasidarote grynai baltus plaukus g.gif , as jau pusantru metu dazau baltai o gaunasi geltoni kaip visciuko doh.gif . O dazausi tik kirpykloje o ir kirpeja atrodo patyrus ne naujoke. laukiu jusu patarimu, aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 04 08, 15:07)
Sveikutes, noriu jusu paklausti kaip kitos pasidarote grynai baltus plaukus  g.gif  , as jau pusantru metu dazau baltai o gaunasi geltoni kaip visciuko  doh.gif  . O dazausi tik kirpykloje o ir kirpeja atrodo patyrus ne naujoke. laukiu jusu patarimu, aciu is anksto  4u.gif



o jūs į tą temą pataikėt?smile.gif
Atsakyti