Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Sveikos,
Buvau užsipirkusi nemažai žolių iš aroma-zone, dabar nebedažau jau, tai galiu perleisti. Rašykit až jei kam reikia smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
po keliu svarstymu metu nutariau prisijungti prie Jusu.
Mano plaukai zemiau uzpakaliuko, tamsiai rudi i tamsu pilkuma, nestori, taciau pastaruoju metu labai staiga prazilau. Pries daug metu dazydavau plaukus tik basma, gaudavosi tamsi grazi spalva. Taciau atsiradus zilei bijau kad busiu zalia smile.gif. Kiek prisimenu dazymas man visada sukelia siauba, visa vonia, rankos (mano ir vyro), kunas, ausis, nugara issiteplioja, nors pries dazant ir naudoju pirstines, tepu kuno vietas prie plauku kremu. Kaip per visa ilgi tepat misini (turiu omeny ilgakases)? Gal as ka netaip darau? 4u.gif
Atsakyti
Turiu keletą klausimų apie chna.. Ar kuri nors yra užsisakiusi henna boy red henna iš šio puslapio? Kokia spalva gaunasi, ar tikrai raudona, ryški (suprantu, kad priklauso nuo plaukų spalvos), tiesiog įdomu, ar kokybiškas daiktas, tikriausiai geresnis nei mūsiškė rusiška chna? biggrin.gif O užsisakote per tarpininkes ar siunčiatės pačios tiesiai į LT? Labai noriu išmėginti ne rusišką produktą (o ir nuo ilgo dažymo su ta pačia chna, jau nelabai ir ima mano plaukus, kaip kad pradžioje būdavo unsure.gif ), bet visiškai pasimečiau tame tinklapyje, visko tiek daug, akys raibsta blink.gif

Dar noriu paklausti, esate bandžiusios Logonos dažantį šampūną su chna? Veikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mattina: 03 balandžio 2011 - 02:06

Mergaites, turiu angliska elektronine knyga apie chna. Ka domina i az, atsiusiu. Ten yra ir paveiksleliu kokiomis proporcijomis maisuyti chna/basma ir kokia spalva gaunasi.
Atsakyti
Mergaitės, negi niekam nereikia žolių? Pas mane jų likę viso 750g, nesinori išmest.
Henne noir d'Iran (basma)
Henne d'Egypte (chna)
Henne Chatain fonce (chna su graikiškų riešutų kevalų milteliais)
Brou de Noix (graikiškų riešutų kevalų milteliai)
Atiduosiu veltui jeigu ką, atvažiuokit tik pasiimt Kaune.
Atsiprašau, nežinau kur daugiau pasiūlyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Gyte-: 04 balandžio 2011 - 09:06
QUOTE(-Gyte- @ 2011 04 04, 10:06)
Mergaitės, negi niekam nereikia žolių? Pas mane jų likę  viso 750g, nesinori išmest.
Henne noir d'Iran (basma)
Henne d'Egypte (chna)
Henne Chatain fonce (chna su graikiškų riešutų kevalų milteliais)
Brou de Noix (graikiškų riešutų kevalų milteliai)
Atiduosiu veltui jeigu ką, atvažiuokit tik pasiimt Kaune.
Atsiprašau, nežinau kur daugiau pasiūlyti 4u.gif


aš tai su mielu noru paimčiau, bet kad iki Kauno tai aš nenusigausiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2011 04 04, 10:06)
Mergaitės, negi niekam nereikia žolių? Pas mane jų likę  viso 750g, nesinori išmest.

Rezervuotos smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal kas turintis daugiau patirties patarts, ka man daryt su saknim. doh.gif
Ar visgi manot paims su laiku labiau g.gif ?
Cia po dvieju dazymu, idedu kad aiskiau butu kame problema.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 04 04, 11:35)
Sveikos.
Gal kas turintis daugiau patirties patarts, ka man daryt su saknim. doh.gif
Ar visgi manot paims su laiku labiau g.gif ?
Cia po dvieju dazymu, idedu kad aiskiau butu kame problema.

hmm. panašu kad prieš tai kiti plaukai buvo šviesinti, ar ne? g.gif tai tų tamsių tikrai niekada chna taip nenušviesins...
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2011 04 02, 12:59)
Sveikos,
Buvau užsipirkusi nemažai žolių iš aroma-zone, dabar nebedažau jau, tai galiu perleisti. Rašykit až jei kam reikia  smile.gif

Kodėl nebedažote?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 05, 15:17)
Kodėl nebedažote?

Nes išsausėjo plaukai, neblizgėjo, ir spalvos man nepavyko reikiamo tamsumo išgauti
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2011 04 05, 14:30)
Nes išsausėjo plaukai, neblizgėjo, ir spalvos man nepavyko reikiamo tamsumo išgauti

Atsiprasau, nes cia biski OT - bet po chnos dazetes cheminiais dazais ir gerai jums paeme/persidaze?¿ blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 05 balandžio 2011 - 14:36