Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(JUODA_KAVA @ 2011 04 01, 10:05)
Klausimas toms, kurios dazydavosi su chna, bet del ivairiu priezasciu nebenorincios testi sios zolininkystes..taigi ka ruosiates daryti? lauksite kol ataugs naturalus, ar cheminius dazus ant virsaus dazysit? klausiu del to, kad prisigasdinau, kad cheminiai nelips ant chna, bet tai ka tuomet daryt? g.gif as su chna draugauju dar netiek daug laiko, esu patenkinta, bet jei issauses mano ilgos kasos, ir nenoresiu daugiau tos chna, nejau reiks vaikscioti kol nuaugs chna?

Snekejau su drauge, tai sake jai po chna dazai eme g.gif Rusiskam forume skaiciau, tai vieniems ima visai normaliai, kitiems sunkiai. Manau nuo plauku priklauso g.gif
Atsakyti
Nu aš tai turbūt ir toliau chna dažysiu. Mano spalva dabar labai artima natūraliai, tai nuaugusių šaknų nesimato, dažysiu rečiau kai tik pradės žiliukai šviesti.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 01, 10:16)
Nu aš tai turbūt ir toliau chna dažysiu. Mano spalva dabar labai artima natūraliai, tai nuaugusių šaknų nesimato, dažysiu rečiau kai tik pradės žiliukai šviesti.

Micefee, o kai pradejai dazyti matesi skirtumas tarp saknu ir kt plauku? As siaip gan patenkinta isgauta spalva, bet man saknu (naturaliu, nedazytu) neima taip gerai kaip likusiu dazytu plauku g.gif Idomu ar susilygins palaipsniui labiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 04 01, 11:22)
Micefee, o kai pradejai dazyti matesi skirtumas tarp saknu ir kt plauku? As siaip gan patenkinta isgauta spalva, bet man saknu (naturaliu, nedazytu) neima taip gerai kaip likusiu dazytu plauku g.gif Idomu ar susilygins palaipsniui labiau g.gif


Man atvirkščiai - šaknis geriau nuima nei likusius plaukus, nes likę plaukai tamsesni. Laukiu, kol ataugs, bet skirtumas tarp spalvų nėra ryškus.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 01, 10:25)
Man atvirkščiai - šaknis geriau nuima nei likusius plaukus, nes likę plaukai tamsesni. Laukiu, kol ataugs, bet skirtumas tarp spalvų nėra ryškus.

Pas mane likusieji sviesesni, saknys tonu tamsesnes, tai biski jas nuspalvina, bet skirtumas yra. Tiek kad neryzkus. Manau po keliu kartu paims stipriau likusius plaukus, tai dar mazesnis bus g.gif

Dar klausimas - as turiu pasidariusi misini is chna +basma +bespalve -3+1+1 dalys, jo man uzteks dar vienam kartui dazytis. Jei i sekanti misini desiu atitinkamai 2+2+1 (padidinsiu basmos) kaip jus manot, ar bus tamsiau, ar tiesiog maziau ryzumo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 01 balandžio 2011 - 11:15
Sveikos panelės,

žadu ir aš prisijungti prie dažančiųjų plaukus natūraliomis žolėmis gretų.

Vakar įvyko pirmasis bandymas, bet kol kas dar rezultatų nematau. Žadu neplaut dar dvi dienas plaukų, kad spalva išryškėtų, bet mano plaukai ir taip natūraliai tamsūs, tai gal ne kažin ko jau ir sulauksiu. biggrin.gif

Gal kuriai teko bandyti tokį dalyką?

user posted image

Kaip suprantu, čia lyg ir chna dažai, bet galima rinktis spalvas nuo šviesiai rudos iki juodos...

Sudėtį nurodo tokią:
Dark Brown Henna (Indigoferae folium and Lawsonia inermis) and nothing else.
Atsakyti
QUOTE(JUODA_KAVA @ 2011 04 01, 11:05)
Klausimas toms, kurios dazydavosi su chna, bet del ivairiu priezasciu nebenorincios testi sios zolininkystes..taigi ka ruosiates daryti? lauksite kol ataugs naturalus, ar cheminius dazus ant virsaus dazysit? klausiu del to, kad prisigasdinau, kad cheminiai nelips ant chna, bet tai ka tuomet daryt? g.gif as su chna draugauju dar netiek daug laiko, esu patenkinta, bet jei issauses mano ilgos kasos, ir nenoresiu daugiau tos chna, nejau reiks vaikscioti kol nuaugs chna?

Ieškodama bent kiek natūralesnių dažų, vienų instrukcijoj radau parašyta : "Jei plaukai prieš tai buvo dažyti Chna, rezultatas gali pasimatyti tik po kelių mėnesių, nes Chna plaukus padengia labai stipria apsaugine plėvele..." Žiūrėsiu, pradžioj bandysiu dažyt kuo naturalesniais, nes cheminių nenoriu schmoll.gif sakiau eisiu kitą savaitę į Bioteką pasižiūrinėt tų Logonos dažų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutele-juk @ 2011 04 01, 15:19)
Sudėtį nurodo tokią:
Dark Brown Henna (Indigoferae folium and Lawsonia inermis) and nothing else.


Ne, jei sudėtis tokia, tai nelabai man čia į kondicionierių panašu... Paprasčiausiai bus sumaišyta basma su chna tik skirtingu santykiu. g.gif

beprotiskai_fantastiska, aš skaičiau merginų atsiliepimus, kad tie Logonos dažai tiesiog tragiški, nes plaukai labai sausi po jų būna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 01, 21:31)
Ne, jei sudėtis tokia, tai nelabai man čia į kondicionierių panašu... Paprasčiausiai bus sumaišyta basma su chna tik skirtingu santykiu.  g.gif

beprotiskai_fantastiska, aš skaičiau merginų atsiliepimus, kad tie Logonos dažai tiesiog tragiški, nes plaukai labai sausi po jų būna.  g.gif

Velniavėlė.... verysad.gif reiškias apskritai turbūt augaliniai dažai yra linkę į sausinimą plauko.. Bet cheminiai tuo labiau ( o dar kai pagalvoji kad cheminių jei pateks ant kokio paviršiaus tai neišgriauši nei su niekuo, man apskritai atšoka noras jais dažyt).. nežinau, gal vaikščiot kokius metus baisiai kol ataugs šankys padoriai biggrin.gif et, taip pavydžiu toms, kurios nedažo plaukų....
Atsakyti
Bet yra kitų firmų dažų, nors jie ir nėra labai sveiki, bet kažkiek geresni už cheminius... Tiesiog aš tikrai žinau, kad apie Logoną ne kokie atsiliepimai buvo.
Atsakyti
Dėl tų visų a la natūralių dažų, atrodo, Rasma buvo rašiusi, kad jie nėra geri, nors internete įvairių atsiliepimų yra, reikia pačiam bandyti.

Pavasarį taip tas ryžumas išlenda, kad galiu vietoj oranžinės šviesoforo šviesos dirbti. doh.gif Įkyri.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 01, 21:35)
Bet yra kitų firmų dažų, nors jie ir nėra labai sveiki, bet kažkiek geresni už cheminius... Tiesiog aš tikrai žinau, kad apie Logoną ne kokie atsiliepimai buvo.

Gal galėtum kažką pasufleruoti blush2.gif jei ne čia tai į AŽ. Būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti