Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Nu ir suprask kaip nori, aš irgi dažau chna norėdama, kad atsigautų plaukai, bet nė iš tolo nepanašu... Irgi sausi kaip pakulos nors ir aliejines kaukes dedu. verysad.gif Tai kaip čia yra, sausina chna plauką ar suteikia jam žvilgesio bei sveikumo? Kažkaip prieštarauja šie teiginiai vienas kitam.
Atsakyti
Aš irgi jungiuosi prie jūsų, besitepančių žoles ant plaukų victory.gif Gilioje jaunystėje tik su chna ir dažiausi, vaikščiojau tokia ryžavota lotuliukas.gif Buvau gavusi maišą tikros chna iš muilo fabriko, tai nudažydavo plaukus kapitaliai thumbup.gif Dabar vėl nutariau grįžt prie natūralumo. Jau kartelį dažiausi, pagal instrukcijas ant pakuotės, bet... sakyčiau rezultatas nulinis g.gif Reikės pasieškoti chna kitokiose pakuotėse g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 31, 20:57)
Nu ir suprask kaip nori, aš irgi dažau chna norėdama, kad atsigautų plaukai, bet nė iš tolo nepanašu... Irgi sausi kaip pakulos nors ir aliejines kaukes dedu.  verysad.gif Tai kaip čia yra, sausina chna plauką ar suteikia jam žvilgesio bei sveikumo? Kažkaip prieštarauja šie teiginiai vienas kitam.

Kad blizga tai taip. Kad auga sparčiau irgi. Bet pakulos, ir vaizdo vis vien nėra.. Vat ir natūralumo kaina.. verysad.gif
Atsakyti
O cheminiai dažai nesausina? Klausiu, nes niekada nedažiau su jais.

Chna tikrai pasausina plaukus, netgi gerokai, bet ne taip, kad po jos plaukai atrodo siaubingai blink.gif Pastaruoju metu tingiu darytis aliejaus kaukes, tai įdomu, jog plaukams patinka tokia abstinencija.Tik balzamą naudoju.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 31, 21:45)
O cheminiai dažai nesausina? Klausiu, nes niekada nedažiau su jais.


Man rudenį perėjus prie EKO kosmetikos ir pradėjus dažyti chna, kaifas plaukams buvo. Švelnučiai, blizgantys. wub.gif O dabar nuo aliejinių kaukių plaukai permaitinti būna, dažnai riebaluojasi, o jei kaukių nededu, tai sausi kaip velniai. doh.gif Pabandyk kokiu aliejuku patepti, iškart susiriebaluos... Košmaras.

O kas liečia cheminius dažus, tai jie iš vienos pusės plaukui nesveika, bet iš kitos pusės tai aplipdo pažeistas plauko vietas ir dėl to jie sunkesni būna ir žvilgantys kol nenusiplauna ir vėl iš naujo dažyti nereikia. Bet prie cheminių dažų grįžti neketinu...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 31, 21:51)
Man rudenį perėjus prie EKO kosmetikos ir pradėjus dažyti chna, kaifas plaukams buvo. Švelnučiai, blizgantys.  wub.gif O dabar nuo aliejinių kaukių plaukai permaitinti būna, dažnai riebaluojasi, o jei kaukių nededu, tai sausi kaip velniai.  doh.gif Pabandyk kokiu aliejuku patepti, iškart susiriebaluos... Košmaras.

O tepat ir plaukų šaknis aliejumi?




Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 03 31, 21:51)
Man rudenį perėjus prie EKO kosmetikos ir pradėjus dažyti chna, kaifas plaukams buvo. Švelnučiai, blizgantys.  wub.gif O dabar nuo aliejinių kaukių plaukai permaitinti būna, dažnai riebaluojasi, o jei kaukių nededu, tai sausi kaip velniai.  doh.gif Pabandyk kokiu aliejuku patepti, iškart susiriebaluos... Košmaras.

O kas liečia cheminius dažus, tai jie iš vienos pusės plaukui nesveika, bet iš kitos pusės tai aplipdo pažeistas plauko vietas ir dėl to jie sunkesni būna ir žvilgantys kol nenusiplauna ir vėl iš naujo dažyti nereikia. Bet prie cheminių dažų grįžti neketinu...

Būtent. Man tas pats. Tai dabar pagooglinau, ir radau kad yra LOGONA natūralių dažų (ji berods to paties koncerno kaip ir SANTE, o aš jų produkciją jau senokai naudoju) tai sakiau išbandysiu... Tikiuosi jie nėra tas pats kaip chna ir basma.. Nemačiau sudėties, neradau tiesiog...Na nėra pigūs, bet jau geriau daugiau išleist, nei galų gale tikrai paverst plaukus pakulom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 03 31, 21:55)
Būtent. Man tas pats. Tai dabar pagooglinau, ir radau kad yra LOGONA natūralių dažų (ji berods to paties koncerno kaip ir SANTE, o aš jų produkciją jau senokai naudoju) tai sakiau išbandysiu... Tikiuosi jie nėra tas pats kaip chna ir basma.. Nemačiau sudėties, neradau tiesiog...Na nėra pigūs, bet jau geriau daugiau išleist, nei galų gale tikrai paverst plaukus pakulom  verysad.gif

Apie kuriuos kalbante? Yra kreminiai ir milteliniai. Abiejų sudėtyse yra chna ir basmos.
milteliai ir kreminiai.

miltelių sudėtis tikrai nėra verta kainos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 31 kovo 2011 - 21:07
QUOTE(Sulu @ 2011 03 31, 21:54)
O tepat ir plaukų šaknis aliejumi?


Nu taip, nes iš esmės aliejus dar ir nuo pleiskanų padeda... Pas mane oda linkusi į seborėją. verysad.gif

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 03 31, 21:55)
Būtent. Man tas pats. Tai dabar pagooglinau, ir radau kad yra LOGONA natūralių dažų


Daug natūralių dažų yra... Logona, Herbatint, Tins of nature, dar kažkokie nepamenu pavadinimo... Bet visi jie nėra tokie natūralūs kaip chna ir basma. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 31, 22:05)
Apie kuriuos kalbante? Yra kreminiai ir milteliniai. Abiejų sudėtyse yra chna ir basmos.
milteliai ir kreminiai.

miltelių sudėtis tikrai nėra verta kainos  schmoll.gif

Yra, suprantama. Bet yra ir kitų ingridientų kurie gal padeda taip neišsausint plauko g.gif o kalbėjau apie miltelius, nes kažkaip kreminės konsistencijos arba neradau arba nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 01, 00:22)
Nu taip, nes iš esmės aliejus dar ir nuo pleiskanų padeda... Pas mane oda linkusi į seborėją.  verysad.gif
Daug natūralių dažų yra... Logona, Herbatint, Tins of nature, dar kažkokie nepamenu pavadinimo... Bet visi jie nėra tokie natūralūs kaip chna ir basma.  schmoll.gif


Jei jau tepti galvą aliajais, tai reikia ir profilaktiškai pašveisti švelniai odą, padeda.

Ieškojau informacijos apie natūralius dažus, tai sudėtys nėra labai džiuginančios g.gif
Papildyta:
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 04 01, 08:50)
Yra, suprantama. Bet yra ir kitų ingridientų kurie gal padeda taip neišsausint plauko  g.gif o kalbėjau apie miltelius, nes kažkaip kreminės konsistencijos arba neradau arba nėra  g.gif


Kitos sudėtinės dalys yra žolelės taip pat, aliejaus yra, baltymų, gal ir nesausins rolleyes.gif
Atsakyti
Klausimas toms, kurios dazydavosi su chna, bet del ivairiu priezasciu nebenorincios testi sios zolininkystes..taigi ka ruosiates daryti? lauksite kol ataugs naturalus, ar cheminius dazus ant virsaus dazysit? klausiu del to, kad prisigasdinau, kad cheminiai nelips ant chna, bet tai ka tuomet daryt? g.gif as su chna draugauju dar netiek daug laiko, esu patenkinta, bet jei issauses mano ilgos kasos, ir nenoresiu daugiau tos chna, nejau reiks vaikscioti kol nuaugs chna?
Atsakyti