Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Na nusidaziau ir as pagaliau.
Rezultatas panasus i
user posted image
Nufotkinsiu veliau savo ikelsiu.
Dazyta su chna:basma:vad. bespalve chna - 3:1:1, uzplikita ramuneliu arbata+saukstas aliejaus+isspausta citrinos. Laikiau 20 min.
Saknis nedazytas paeme gerokai silpniau, gal reiks pabandyti ateity ant saknu vien palaikyti g.gif
Bendrai imant esu patenkinta.
Klausimas - jus ta kose kaip tepat ant plauku, man su sepetuku kaip dazai paprasti nesigavo doh.gif
Atsakyti
jei tokia spalva isgavot tai labai grazu:)
Atsakyti
Na va, perskaičiau visą temą pioneer.gif
žodžiu, eisiu pirkti žolelių ir bandysiu eksperimentuot..smile.gif
nebaugina manęs nei raudona spalva, nei ryža, neui ruda. jei gausis tamsūs - tai valio. jei būsiu marga - tai baika, neimu į galvąsmile.gif
nebenoriu chemijos ant galvos, taip kad banysiu žolininkaut:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 29, 10:49)
Na va, perskaičiau visą temą  pioneer.gif
žodžiu, eisiu pirkti žolelių ir bandysiu eksperimentuot..smile.gif
nebaugina manęs nei raudona spalva, nei ryža, neui ruda. jei gausis tamsūs - tai valio. jei būsiu marga - tai baika, neimu į galvąsmile.gif
nebenoriu chemijos ant galvos, taip kad banysiu žolininkaut:)

Sekmes.
as labai bijojau, ir nieko, galva vietoj ir vaizdas neblogas tongue.gif Vakar antra kart daziausi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 29 kovo 2011 - 11:38
QUOTE(Shana @ 2011 03 29, 12:35)
Sekmes.
as labai bijojau, ir nieko, galva vietoj ir vaizdas neblogas tongue.gif Vakar antra kart daziausi ax.gif


galva vietoj hihihi.gif
savaitgalį ir aš pasibandysiu, kaip tik turėsiu laiko, tai galėsiu su tiurbanu ant pakaušio zyliot:)
Atsakyti
mergaites, jungiuosi prie jusu, 4u.gif nes taip pat uzsiimu "zolininkyste" smile.gif jau pora menesiu dazausi su chna.. Galiu pasakyti, kad po pusantru metu eksperimentavimu, pagaliau man pavyko tureti ryzus plaukus.. Bet atsirado vienas bet.. taigi plaukuciuose nuo visu spalvos paiesku yra raudonu cheminiu be amonia dazu likutis (juosta kokiu 4-6cm) ir net neisivaizduoju kiap ja isimti?! bandyciau ta raudonuma su rudais dazais padazyti, bet gi suzinojau, kad chna jokie cheminiai neima blink.gif Ar tikrai? o gal kas nors bandete ant apsiplovusios chna dazyti cheminiais?
Baisoka pasidare, nes mano plaukai iki nugaros vidurio todel jei noreciau persidazyti kitaip, tai nejau tektu laukti kol ataugs chna?? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JUODA_KAVA @ 2011 03 31, 14:45)
mergaites, jungiuosi prie jusu,  4u.gif  nes taip pat uzsiimu "zolininkyste" smile.gif jau pora menesiu dazausi su chna.. Galiu pasakyti, kad po pusantru metu eksperimentavimu, pagaliau man pavyko tureti ryzus plaukus.. Bet atsirado vienas bet.. taigi plaukuciuose nuo visu spalvos paiesku yra raudonu cheminiu be amonia dazu likutis (juosta kokiu 4-6cm) ir net neisivaizduoju kiap ja isimti?! bandyciau ta raudonuma su rudais dazais padazyti, bet gi suzinojau, kad chna jokie cheminiai neima blink.gif Ar tikrai? o gal kas nors bandete ant apsiplovusios chna dazyti cheminiais?
Baisoka pasidare, nes mano plaukai iki nugaros vidurio todel jei noreciau persidazyti kitaip, tai nejau tektu laukti kol ataugs chna??  doh.gif

As ne iki galo supratau - tu tik ta juosta nori perdazyti, taip? g.gif
Atsakyti
O aš deja po beveik pusės metų žolininkystės atsisakau to... schmoll.gif baisiai išsausėjo plaukai man nuo jų... tampa panašūs į pakulas verysad.gif o taip norėjau atsiaugint gražius sveikus plaukus be chemijos, o gavosi kaip gavosi verysad.gif nukirpau jau ir taip gerą gabalą galų, ir vistiek neįkišu plaukų šepečio į juos verysad.gif nors pildavau ir aliejaus, ir trynį dėdavau, bet matyt per sausi mano plaukai tom žolėm.. Taigi teks ieškot mažiausiai kenkiančių plaukų dažų ax.gif ir tikiuosi plaukai atsigaus KADANORS..

Susidomėjau LOGONA augaliniais dažais.. kaži čia ta pati chna ir basma tik trisdešimt kartų brangiau? blush2.gif ir dar įdomu kada po chna paims kokie nors dažai mano plaukus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beprotiskai_fantastiska: 31 kovo 2011 - 18:47
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 03 31, 19:08)
O aš deja po beveik pusės metų žolininkystės atsisakau to...  schmoll.gif baisiai išsausėjo plaukai man nuo jų... tampa panašūs į pakulas  verysad.gif o taip norėjau atsiaugint gražius sveikus plaukus be chemijos, o gavosi kaip gavosi  verysad.gif nukirpau jau ir taip gerą gabalą galų, ir vistiek neįkišu plaukų šepečio į juos  verysad.gif nors pildavau ir aliejaus, ir trynį dėdavau, bet matyt per sausi mano plaukai tom žolėm.. Taigi teks ieškot mažiausiai kenkiančių plaukų dažų  ax.gif ir tikiuosi plaukai atsigaus KADANORS..

Susidomėjau LOGONA augaliniais dažais.. kaži čia ta pati chna ir basma tik trisdešimt kartų brangiau?  blush2.gif ir dar įdomu kada po chna paims kokie nors dažai mano plaukus  biggrin.gif  biggrin.gif

Labai gaila ,kad toks Tavo sprendimas verysad.gif
As daziau apie pusantru mietu chna ir basma,bet mano plaukai neissausejo.O tarp dazymo bandei daryt alejinius kaukes arba kokius drekinancios?
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 31, 17:42)
As ne iki galo supratau - tu tik ta juosta nori perdazyti, taip? g.gif


tiesiog isbandziau viena atspalvi is loreal, o man gavosi ne ryzi (kaip tikejausi) o raudoni, daziau tik saknis. Po to vel grizau prie kito atspalvio, todel ta raudonu plauku juosta ir liko. Tad as galvoju, kaip man ja parudinti bent g.gif nes dabar plaukai keliu spalvu..
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 03 31, 20:11)
Labai gaila ,kad toks Tavo sprendimas verysad.gif
As daziau apie pusantru mietu chna ir basma,bet mano plaukai neissausejo.O tarp dazymo bandei daryt alejinius kaukes arba kokius drekinancios?

Taip, į savaitę kartą mažiausiai darausi naminę kaukę, su kiaušiniu, aliejais, ir būna jei ryte galvą plaunu tai iš vakaro galus ištepu aliejum.. žinokit manau kad tiesiog mano plaukam netinka tos žolės verysad.gif tie tokie pasišiaušę pasidarė, net darbe klausinėja bendradarbės kas mano plaukam verysad.gif sakau, kaip pakulos... o ir priemones naudoju natūralias, ekologiškas... velniai žino kas čia pasidarė, bet kažkaip sutapo su "žolinimusi", tai bandysiu jį nutraukt.. verysad.gif
Atsakyti
man irgi po dažymo baisūs plaukai buvo...pralaukiau tas tris dienas ir užsidėjau kokoso aliejaus kaukę prieš plovimą.Po jos tikrai plaukiukai atsigavo-minkštučiai,švelnučiai dabar thumbup.gif manau ,kad be aliejinių kaukių styrotų kaip šiaudai tie mano plaukai...
Atsakyti