Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Horo @ 2011 03 05, 22:28)
a, antra išgavau labai gražią spalvą, tokią šiltą kaštoninę - šokoladinę ir gana tolygiai man padengė ir nuaugusias šaknis ir kitus plaukučius, kurie buvo po spalvos išėmimo. O mišinys buvo toks banalutis: 2 chna + 1 basma 4u.gif

Horo, galetumet mestelti savo plauku nuotraukyte ax.gif ?
Mano chnu/basmu siuntinukas parejo, dazysiu turbut kita savaite pirma kart, baisu doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 03 05, 23:28)
Gal kuri žinot kokią natūralią patikrintą kaukę, arba ką nors ką dažant galima įdėti į mišinį, kad nesausėtų plaukai? Būčiau beprotiškai dėkinga 4u.gif

Galima įpilti nerafinuotų aliejų į mišinuką, pvz.kokosų, avokadų. Tik reikia labai nedaug, kad gerai išsiplautų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 06 kovo 2011 - 10:43
QUOTE(Horo @ 2011 03 05, 22:28)
Man reikia šiokio tokio patarimo: aną kartą kai nuolat dažydavau chna labai sausėjo mano plaukai. Gal kuri žinot kokią natūralią patikrintą kaukę, arba ką nors ką dažant galima įdėti į mišinį, kad nesausėtų plaukai? Būčiau beprotiškai dėkinga 4u.gif

Aš kad išvengti plaukų sausinimo dažau tik plaukų šaknis, apie 3-4cm(pradžioje žinoma kokius 10 dažymų dažiau visus), aišku plaukai nėra 100% vientisai vienos spalvos, bet kadangi žolinuosi jau virš dviejų metų tai pakankamai sodri spalva. Laikausi nuostatos, kad geriau dažyti kuo įmanoma dažniau, bet tik šaknis, tuomet mažiau sausinamas plaukas, o spalva per ilgesnį laiką į plauką įsigeria pakankamai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 05, 23:35)
Horo, galetumet mestelti savo plauku nuotraukyte ax.gif ?
Mano chnu/basmu siuntinukas parejo, dazysiu turbut kita savaite pirma kart, baisu doh.gif  tongue.gif

Labukas, bėda ta, kad sulūžęs mano fotoaparatas, o telefono negaliu prijungt prie PC sad.gif bet tikrai nėra ko bijoti.

QUOTE(Sulu @ 2011 03 06, 11:42)
Galima įpilti nerafinuotų aliejų į mišinuką, pvz.kokosų, avokadų. Tik reikia labai nedaug, kad gerai išsiplautų.

thumbup.gif bus išbandyta

QUOTE(ernesin @ 2011 03 06, 12:03)
Aš kad išvengti plaukų sausinimo dažau tik plaukų šaknis, apie 3-4cm(pradžioje žinoma kokius 10 dažymų dažiau visus), aišku plaukai nėra 100% vientisai vienos spalvos, bet kadangi žolinuosi jau virš dviejų metų tai pakankamai sodri spalva. Laikausi nuostatos, kad geriau dažyti kuo įmanoma dažniau, bet tik šaknis, tuomet mažiau sausinamas plaukas, o spalva per ilgesnį laiką į plauką įsigeria pakankamai gerai.

reiks pabandyti, jei matysiu, kad ir aliejus pilant sauseja, nes dabar noriu visai susilygint spalvą.
Man dar iškilo klausimas dėl amlos, ją tiesiog įmaišot į mišinį, ir kiek maždaug dedat? Jos daug reikia, kad būtų koks pasikeitimas, ar nelabai?
Atsakyti
Horo,
Dažant tik šaknis ir pilant aliejaus neturėtų labai sausėti. Dar siūlyčiau įsigyt gerą plaukų balzamą.

Amlą galima dėti į mišinį, arba net jos nuoviru plikyti žoles. mirksiukas.gif
O kiek jūs gramų žolių sunaudojate dažymui? Pagal tai ir reikia nustatyti, kiek amlos dėti.
Atsakyti
hmm, blogai, kad gramais nežiūrėjau, tiesiog sudėjau 2 pakiukus chna ir vieną basmos.
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 03 06, 18:49)
hmm, blogai, kad gramais nežiūrėjau, tiesiog sudėjau 2 pakiukus chna ir vieną basmos.

Tai bus 75 g.,nes viename pakelyje 25g. Tada gal kokio šaukštelio amlos užtektų g.gif
čia užeikit, gal tiksliau patars 4u.gif
Atsakyti
Horo ,dar kad isvengti sausumo pabandik idet kiausini i misini, o uzplikyti panaudok linu semenu nuovira
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 03 06, 15:25)
Labukas, bėda ta, kad sulūžęs mano fotoaparatas, o telefono negaliu prijungt prie PC sad.gif bet tikrai nėra ko bijoti.

biggrin.gif Lengva sakyt, o kai pirma kart tai doh.gif
Nes nesinori nei labai tamsiu, nei oranziniu. Maciau anglu forume kad isgauna visai nebloga vidutini ruda, bet cia niekas taip nedazo, patarimu mazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 03 07, 13:13)
biggrin.gif Lengva sakyt, o kai pirma kart tai doh.gif
Nes nesinori nei labai tamsiu, nei oranziniu. Maciau anglu forume kad isgauna visai nebloga vidutini ruda, bet cia niekas taip nedazo, patarimu mazai doh.gif

O kokia pradinė spalva?
olivka9, reiks pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Horo: 07 kovo 2011 - 17:31
QUOTE(Horo @ 2011 03 07, 17:30)
O kokia pradinė spalva?

Tamsus blond/sviesus rudas. Saknys atauge, bet beveik nesiskiria nuo dazytu plauku, t.y. panasaus tamsumo lygio tik pilksvesnes, naturaliai lietuviskos unsure.gif
Man nieko ir kiek tamsesne, bet labai tamsiai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, Užsakynėjau prekes is Aromazone. mano uzsakymo statusas-užregistruotas. tačiau negavau jokio patvirtinancio uzsakyma laisko. ar taip ir turi būti? ir per kiek laiko prekes turi atkeliauti?

Atsakyti