Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Selga @ 2011 02 26, 17:07)
Aš nesinervinu  schmoll.gif , tik išsakau savo nuomonę, kuri gali kažkam patikti, kažkam ne  mirksiukas.gif Taip pat nemanau, kad temai pakenkiame, jei aiškinamės, kokiomis žolėmis MŪSŲ rinkoje dažomės.
Pritariu Malibu, kad tikslumas yra geras dalykas ir nemanau, kad čia būtini įspėjimai, jei žmogus siekia kažką patikslinti  mirksiukas.gif


Ačiū Selga, regis Jūs vienintelė supratote, ką turėjau omenyje. Diskusija baigta.
Atsakyti
Sveikos, nerandu Lietuvoje amla milteliu, gal kuri siunčiasi? norėčiau prisijungti,nes nežinau iš kur siusti , manau būtų pigiau.
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2011 03 02, 11:39)
Sveikos, nerandu Lietuvoje amla milteliu, gal kuri siunčiasi? norėčiau prisijungti,nes nežinau iš kur siusti , manau būtų pigiau.

reikia tik ieskot...
amla
Atsakyti
mačiau šita ir dar vienas yra, bet jie rašo kad šiuo metu neturi.
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2011 03 02, 13:15)
mačiau šita ir dar vienas yra, bet jie rašo kad šiuo metu neturi.

Reikia parasyt forumietei Monicai ir paklaust, kada gaus amlos 4u.gif Ji tos parduotuves savininke.
Atsakyti
AČIŪ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 03 02, 12:07)
reikia tik ieskot...
amla

Sako kad čia brangu, iš kažkur(tik nepasakysiu iš kur biggrin.gif ) merginos siunčiasi daug pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 03 02, 17:57)
Sako kad čia brangu, iš kažkur(tik nepasakysiu iš kur biggrin.gif ) merginos siunčiasi daug pigiau smile.gif

Brangoka, tas tiesa unsure.gif
Atsakyti
o gal žinote iš kur siunčiasi pigiau? nes iš amazon siusti vienai irgi labai brangu
Atsakyti
Dar yra http://www.henna-boy.co.uk/ bet iš ten siųstis irgi nepigu. biggrin.gif
Atsakyti
Per kiek laiko atkeliauja prekes is aromazone?
Atsakyti
aš vėl grįžau prie savo terlionių biggrin.gif Nes kai pagalvoju, man tuoj bus 23-eji, o aš jau nepamenu, kaip natūralios spalvos plaukais atrodžiau doh.gif pradėjau dažyti plaukus 9-oj klasėj blush2.gif metus dažiau chna, paskui nusiblondinau, ir 11 klasėj vėl chna ir du metukus "chnanavau". Paskui man įgriso visa terlionė ir pradėjau dažyti beamoniakiais dažais. O dabar susimąsčiau unsure.gif visgi kiekvieną mėn į mano kūną patenka visokių medžiagų per plaukų dažus unsure.gif kadangi susigrąžinti lietuvišką pilką spalvą nekerpant plaukų nėra vilties, nusprendžiau tęsti dažymus chna ir esu labai patenkinta 4u.gif nes svarbiausia pavyko nepriteršti visur, antra išgavau labai gražią spalvą, tokią šiltą kaštoninę - šokoladinę ir gana tolygiai man padengė ir nuaugusias šaknis ir kitus plaukučius, kurie buvo po spalvos išėmimo. O mišinys buvo toks banalutis: 2 chna + 1 basma 4u.gif
Man reikia šiokio tokio patarimo: aną kartą kai nuolat dažydavau chna labai sausėjo mano plaukai. Gal kuri žinot kokią natūralią patikrintą kaukę, arba ką nors ką dažant galima įdėti į mišinį, kad nesausėtų plaukai? Būčiau beprotiškai dėkinga 4u.gif
Atsakyti