Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 25, 16:11)
palaukit bet pamelo ir yra greifruktas:) tik kitos rusies, nei raudonasis ir paprastas:) na as cia biski ne i tema tongue.gif


Greipfrutas yra greipfrutas, o pomelo - pomelo. Greipfrutas buvo išvestas XVIII amžiuje, sukryžminus pomelo su saldžiuoju apelsinu.
The grapefruit (Citrus × paradisi), is a subtropical citrus tree known for its sour fruit, an 18th-century hybrid first bred in Barbados.[1] When found, it was named the "forbidden fruit";[2] it has also been misidentified with the pomelo or shaddock (C. maxima), one of the parents of this hybrid, the other being sweet orange (C. × sinensis).
Taigi, jie kaip ir giminaičiai, bet tai nėra vienas ir tas pats vaisius, kuris skiriasi tik dydžiu. Gal ir nelabai vykusį palyginimą daviau, tiek jau to. Atsiprašau, kad nukrypau nuo temos.
Papildyta:
[quote=Sulu,2011 02 25, 15:58]
Aš ne ponia, o panelė hihihi.gif
BAQ kainuoja daug, nes ji smulki, gerai dažo.
"Burgundiška chna", "juoda chna" ne litą kainuoja, mes kalbame apie tas chna, kurių sudėtyje nurodytas augalo pavadinimas be jokių priedų, pvz.: lawsonia inermis.
O iš kur sprendžiate, kad rusiška "neutrali chna" yra chemija, kur tai parašyta? Ant pakelio?


Būtent, mane ir piktina tai, kai gamintojas rašo "black henna", o lotyniškas pavadinimas nurodomas Lawsonia inermis. Tai jau yra melas, nes 100 procentinė lawsonia inermis negali būti juoda, mėlyna, geltona ar dar kokia nors. Ji teturi tik vienos spalvos pigmentą, gali skirtis tik atspalviai. O kai gamintojas rašo "Black henna", tačiau nurodo, kad sudėtyje yra senna arba cassia, viskas ok, aš tikrai sutinku, kad tai sąžininga. Šįkart ir vykęs pavyzdys tiems, kas gamina bižuteriją. Tibeto sidabras nėra tikrasis sidabras, o kažkokių metalų lydinys, tačiau niekas to nenurodo ir apie tai nieko nenusimanantis pirkėjas gali pamanyti nusipirkęs gaminį iš tikro sidabro, kuris pagamintas Tibete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malibu: 25 vasario 2011 - 15:28
malibu isgerkit arbatos ir nurimkit, kalba eina apie ta pati produkta, tik visoms paprasciau ji taip vadinti-bespalve chna, tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 25, 17:00)
malibu isgerkit arbatos ir nurimkit, kalba eina apie ta pati produkta, tik visoms paprasciau ji taip vadinti-bespalve chna, tongue.gif


drinks_cheers.gif Taip yra įprasta, niekas nesako cassia milteliai, sako "bespalvė chna" ir viskas. O kas dažo, tai lotyniškus žolių pavadinimus ir taip jau žino. Ir gamintojai dažniausiai ant pakuočių rašo "bespalvė chna".
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 26, 01:13)
drinks_cheers.gif Taip yra įprasta, niekas nesako cassia milteliai, sako "bespalvė chna" ir viskas. O kas dažo, tai lotyniškus žolių pavadinimus ir taip jau žino. Ir gamintojai dažniausiai ant pakuočių rašo "bespalvė chna".


Jūsų mintį supratau - kadangi sunku pasakyti "kasijos milteliai", geriau sakyti bespalvė chna, nors tarp kasijos ir chna nėra jokių sąsajų. Logika geležinė. thumbup.gif Sakote, kad visos, kas naudoja, žino tokius kalbos vartojimo ypatumus? Vat aš nežinojau, todėl ir rašiau čia. Kaip matau, be reikalo.
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 02 24, 18:48)
Labukas, man iškilo toks klausimas: ar turit kuri iš jūsų cheminį sušukavimą? Aš vėl grįžus prie savo terlionių pradėjau svajoti pasigarbiniuoti smile.gif tai galvoju kaip čia man laikytųsi su žolėm dažant?


Mano mama n metu tepliojasi chna ir basma ir darosi cheminy, tai jai ir normaliai laiko, ir gerai uzsidazo 4u.gif
Atsakyti
taip taip yra paprasciau nes ir parduotuvej raso bespalve chna, as niekaip nesuprantu ar jus sirstat ant viso pasaulio ar tik ant to pavadinimo:)
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 26, 14:34)
taip taip yra paprasciau nes ir parduotuvej raso bespalve chna, as niekaip nesuprantu ar jus sirstat ant viso pasaulio ar tik ant to pavadinimo:)



Aš tikrai nepykstu ir neširstu, tiesiog mėgstu aiškumą. Sakote, kad parduotuvėje ant pakuočių su užrašu "Bespalvė chna" iš tiesų yra kasija? Koks gamintojas tai nurodo? Lietuvoje ant parduotuvėse parduodamų "Fitokosmetik" (Rusija) firmos pakuočių su pavadinimu "Bescvetnaja chna" yra užrašyta 100 procentjana naturaljana iranskaja chna, lotyniško pavadinimo nėra. Vadinasi ten yra teigiama, kad pakuotės sudėtis 100 procentų natūrali iranietiška chna. Kaip tai suprasti? Jeigu milteliai yra kasijos, kodėl rašo 100 proc. natūrali chna? Jeigu padėsit man, Jūsų supratimu piktai ir silpno protelio moterai, suvokti tokio rašymo esmę ir prasmę, būsiu labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 02 26, 16:01)
Lietuvoje ant parduotuvėse parduodamų "Fitokosmetik" (Rusija) firmos pakuočių su pavadinimu "Bescvetnaja chna" yra užrašyta 100 procentjana naturaljana iranskaja chna, lotyniško pavadinimo nėra. Vadinasi ten yra teigiama, kad pakuotės sudėtis 100 procentų natūrali iranietiška chna. Kaip tai suprasti? Jeigu milteliai yra kasijos, kodėl rašo 100 proc. natūrali chna?

Taip, pritariu Malibu, kad tai, kas rašoma ant šių pakelių yra VISIŠKA nesąmonė. Čia tas pats, kaip teigti, kad pietums paruošti balandėliai yra paruošti iš 100% balandienos biggrin.gif
Skirtumas matyt tik tas, kad kažkam rūpi iš ko jie pagaminti, o kitiems DZIN- jei jau "balandėliai", tai tegul sau pilve ir burkuoja ramiai-pilvo nesuka ir tvarka irnesakyk.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, nesinervinkit ir mažiau pirkit visokius neaiškios kokybės š* už kelis litus, tada ir klausimų nekils.

Juk buvau įdėjusi nuorodas į normalias internetines parduotuves, kur parduodama kasija taip ir vadinama - bespalve chna. Ir VISI ją taip vadina, neišradinėkit dviračio, nebedarykit offtopic'ų, nebekaltinkit gamintojų, o tiesiog susitaikykit su tuo. Bevertė diskusija.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 26, 16:51)
Mergaitės, nesinervinkit ir mažiau pirkit visokius neaiškios kokybės š* už kelis litus, tada ir klausimų nekils.

Aš nesinervinu schmoll.gif , tik išsakau savo nuomonę, kuri gali kažkam patikti, kažkam ne mirksiukas.gif Taip pat nemanau, kad temai pakenkiame, jei aiškinamės, kokiomis žolėmis MŪSŲ rinkoje dažomės.
Pritariu Malibu, kad tikslumas yra geras dalykas ir nemanau, kad čia būtini įspėjimai, jei žmogus siekia kažką patikslinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 26 vasario 2011 - 16:07
tada skambinkite gamintojams ir issakykite savo priekaistus tongue.gif arba pirkite patikima produkta kur nurodoma sudetis ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 26, 17:09)
tada skambinkite gamintojams ir issakykite savo priekaistus tongue.gif arba pirkite patikima produkta kur nurodoma sudetis ir viskas biggrin.gif

Ačiū už patarimus. Daug metų pastarąjį dalyką ir darau tongue.gif
Atsakyti