Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Labukas, man iškilo toks klausimas: ar turit kuri iš jūsų cheminį sušukavimą? Aš vėl grįžus prie savo terlionių pradėjau svajoti pasigarbiniuoti smile.gif tai galvoju kaip čia man laikytųsi su žolėm dažant?
Atsakyti
Greičiausiai, kad neturi... Nes cheminis sušukavimas ir dažymas chna nelabai rišasi. mastau.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Ką manot apie bespalvę chna? Ar bandėt kuri, ar patiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daimoshka @ 2011 02 24, 21:38)
Labukas 4u.gif
Ką manot apie bespalvę chna? Ar bandėt kuri, ar patiko? ax.gif


Nėra tokio dalyko kaip bespalvė chna. Tikra chna visuomet duoda spalvą. Tai, ką jūs matote parduotuvių lentynose pavadinimu "bespalvė chna" yra kažkokia chemija, bet ne gryna chna.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 02 25, 13:27)
Nėra tokio dalyko kaip bespalvė chna. Tikra chna visuomet duoda spalvą. Tai, ką jūs matote parduotuvių lentynose pavadinimu "bespalvė chna" yra kažkokia chemija, bet ne gryna chna.

Ir vėl doh.gif gal nebeklaidinkit žmonių nono.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 02 22, 18:43)
Kaip tai nėra? Yra. Tik truputį klaidingai vadinama. Iš tikro tai ne chna, o Cassia Obovata, kuri veikia daugiau ne kaip dažai, o kaip kondicionierius. Beje, labai tinka šviesiems plaukams, nes paryškina auksinį atspalvį. Suteikia plaukams stiprumą, tūrį ir blizgesį.

http://www.hennaforh...siaobovata.html

http://www.indien-pr...na-Cassia-.html

http://www.aroma-zon...enne_neutre.asp

Papildyta:
QUOTE(Horo @ 2011 02 24, 18:48)
Labukas, man iškilo toks klausimas: ar turit kuri iš jūsų cheminį sušukavimą? Aš vėl grįžus prie savo terlionių pradėjau svajoti pasigarbiniuoti smile.gif tai galvoju kaip čia man laikytųsi su žolėm dažant?

Reikia atsargiai, nes plaukas bus veikiamas chemijos, neiašku, kaip sureaguos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 25 vasario 2011 - 12:38
o jei dazytus plaukus chemija dazytume bespalve chna(Cassia Obovata,)smile.gif tai paskuj kai vel reiks dazyti plaukus ar poveikis toks kaip su chna -gali nenuimti chemija, ar gaiutis koks atspalvis:) kaip ji reaguoja i dazymus chemija gal kas zinot:)
Atsakyti
Atsiprasau jei kazkur buvo, gal praleidau, bet reik staigiai, gal galit padeti Ar Korres kosmetika yra naturali ar "naturali"
Ziuriu siuos dazus
http://es.privalia.c...10910_-_ab1.jpg
Visur raso apie naturalius ingriedientus, bet sudeties niekur internete nerandu, net kai metu ingredients ar certificated ar pan.
:help: 4u.gif
Atsakyti
[quote=Sulu,2011 02 25, 13:39]
Ir vėl doh.gif gal nebeklaidinkit žmonių nono.gif


Miela ponia, tai gal jūs neklaidinkit žmonių. Juk nuorodoje, kurią įdėjo Micefee www.hennaforhair.com ir yra parašyta

If you have a box of green stuff that says "neutral henna", that green powder is neither neutral nor henna. There is no such plant as neutral henna!
Nemokančioms verčiu: Jeigu turite dėžutė su žaliais milteliais, ant kurios parašyta "neutrali chna", tie žali milteliai nėra nei neutralūs, nei chna. Nėra tokio augalo kaip neutrali chna!
šiame tinklalapyje kalbama, kad yra cassia obvata arba dar kitaip vadinama senna obovata, kuri yra naudinga plaukams ir tuo pat metu nesuteikia plaukams jokios spalvos. Bet aš gerbiu tuos gamintojus, kurie daiktus vadina savais vardais. Ar matėte, kiek kainuoja aukštos kokybės chna? Kaip jūs galvojate, kokią kokybę ir ypač patikimumą, kad produktas yra grynas, garantuoja gamintojas, kuris chna, "neutralią chna", burgudišką chna", "juodą chna" pardavinėja po maždaug 1 Lt už pokelį?
Atsakyti
http://www.manodrabu...chna-is-indijos

kaina ir nedidele tai cia geros kokybes ar ne:) ir tada kokia kainas geros kokybiskos chna, nes dazniausiai mokama uz pav.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 25, 15:45)
http://www.manodrabu...chna-is-indijos

kaina ir nedidele tai cia geros kokybes ar ne:) ir tada kokia kainas geros kokybiskos chna, nes dazniausiai mokama uz pav.



matote, 80 g, o kaina 12 Lt. Manau, kad tai jau panašu į realią to produkto kaina. Be to, aš kalbėdama apie "bespalvę chna" turėjau omenyje Lietuvoje plačiai parduodamą "Fitokosmetik" produkciją, ant kurios pokelių rašoma, kad tai 100 proc. natūrali chna. O kodėl nenurodo, kai tai cassia arba senna, jei tai jau natūralus produktas? Kam mulkinti pirkėją? Jeigu aš jums kišiu pomelą, o sakysiu, kad tai greipfruktas, jūs tikriausiai mane išvadintumėte apgavike arba nemokša, ar ne?
Atsakyti
[quote=Malibu,2011 02 25, 15:35]
[quote=Sulu,2011 02 25, 13:39]
Ir vėl doh.gif gal nebeklaidinkit žmonių nono.gif
Miela ponia, tai gal jūs neklaidinkit žmonių. Juk nuorodoje, kurią įdėjo Micefee www.hennaforhair.com ir yra parašyta

If you have a box of green stuff that says "neutral henna", that green powder is neither neutral nor henna. There is no such plant as neutral henna!
Nemokančioms verčiu: Jeigu turite dėžutė su žaliais milteliais, ant kurios parašyta "neutrali chna", tie žali milteliai nėra nei neutralūs, nei chna. Nėra tokio augalo kaip neutrali chna!
šiame tinklalapyje kalbama, kad yra cassia obvata arba dar kitaip vadinama senna obovata, kuri yra naudinga plaukams ir tuo pat metu nesuteikia plaukams jokios spalvos. Bet aš gerbiu tuos gamintojus, kurie daiktus vadina savais vardais. Ar matėte, kiek kainuoja aukštos kokybės chna? Kaip jūs galvojate, kokią kokybę ir ypač patikimumą, kad produktas yra grynas, garantuoja gamintojas, kuris chna, "neutralią chna", burgudišką chna", "juodą chna" pardavinėja po maždaug 1 Lt už pokelį?
[/quote]
Aš ne ponia, o panelė hihihi.gif
BAQ kainuoja daug, nes ji smulki, gerai dažo.
"Burgundiška chna", "juoda chna" ne litą kainuoja, mes kalbame apie tas chna, kurių sudėtyje nurodytas augalo pavadinimas be jokių priedų, pvz.: lawsonia inermis.
O iš kur sprendžiate, kad rusiška "neutrali chna" yra chemija, kur tai parašyta? Ant pakelio?
Papildyta:
QUOTE(Malibu @ 2011 02 25, 15:50)
matote, 80 g, o kaina 12 Lt. Manau, kad tai jau panašu į realią to produkto kaina. Be to, aš kalbėdama apie "bespalvę chna" turėjau omenyje Lietuvoje plačiai parduodamą "Fitokosmetik" produkciją, ant kurios pokelių rašoma, kad tai 100 proc. natūrali chna. O kodėl nenurodo, kai tai cassia arba senna, jei tai jau natūralus produktas? Kam mulkinti pirkėją? Jeigu aš jums kišiu pomelą, o sakysiu, kad tai greipfruktas, jūs tikriausiai mane išvadintumėte apgavike arba nemokša, ar ne?

O kokį lotynišką pavadinimą rašo sudėtyje?
Atsakyti
palaukit bet pamelo ir yra greifruktas:) tik kitos rusies, nei raudonasis ir paprastas:) na as cia biski ne i tema tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilveliukas: 25 vasario 2011 - 15:11