Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 14, 09:06)
Na va, vakar apsipirkau dažų "Martinoje" thumbup.gif .
Dar skaitinėju ir senesnes temas. Bet gal jūs galit man pasakyti: jei aš dažysiu dvižingsniu būdu (kad nusidažytų ir žili) pradžioje užtepusi chna (laikau 1 h), poto išplaunu, užtepu basma (laikau 1 h) - kokia spalva gausis? Tamsios juodos nenoriu schmoll.gif . Gal basma tuomet reikia laikyti trumpiau? Aš visai susipainiojau ax.gif

Reikia bandyt ,koks budas geriausias Tau.Aisku ,kad gali bandyt laikyt chna ilgiau ,o basma trumpiau.As laikau po dvi valandos,spalva iseina ne juoda,bet labai tamsi(bet man tinka ir patinka biggrin.gif )Ir man su dvizingsniu budu uzsidaze zili thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 14, 16:56)
Aš vakar vėl nusipirkau tų pačių gatavų dažų (chatain), sumaišiau su citrinos sultim, įpyliau aliejaus ir palaikiau apie 2.5 val. Bet netenkina manęs spalva, ne tokia, kokios noriu... Per šviesi.  verysad.gif

o kokia jūsų natūrali spalva? Aš norėčiau iš pilkų į gelsvus nusidažyt, bet praradau viltį, kad su natūraliais dažais tai įmanoma (bent jau kiek kirpėjos patarė)..
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2010 10 14, 16:38)
o kokia jūsų natūrali spalva?


Oi, mano tamsi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 14 spalio 2010 - 19:58
QUOTE(micefee @ 2010 10 14, 21:57)
Oi, mano tamsi. ax.gif

o gal kas nors šviesina plaukus natūraliais dažais?
Atsakyti
Nežinau, gal kas nors pasisakys. Bet man atrodo, kad buvo tokių merginų...
Atsakyti
Kelis kartus daziau plaukus su Chna thumbup.gif mano kirpeja patare taip stiprinti plaukus blush2.gif rezultatas tikrai buvo neblogas, tik kai po to uzsimaniau nudazyti dazais nelabai isejo schmoll.gif teko puse metu palaukti
Atsakyti
Dobiliukė, tai kokia plaukų spalva gavosi? mirksiukas.gif


micefee
, o kokios nori ir kokia gavosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 15, 18:41)
Dobiliukė, tai kokia plaukų spalva gavosi? mirksiukas.gif

Ot sunku nupasakot.... Tokia ruda į ryžumą šiek tiek, bet man patinka thumbup.gif . Aš net esu labiau patenkinta nei iš kirpyklos išėjus, tai dabar viskas - jokios chemijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 16, 12:15)
Ot sunku nupasakot.... Tokia ruda į ryžumą šiek tiek, bet man patinka thumbup.gif . Aš net esu labiau patenkinta nei iš kirpyklos išėjus, tai dabar viskas - jokios chemijos drinks_cheers.gif

Tai gal pasirodysi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 15, 18:41)
micefee[/b], o kokios nori ir kokia gavosi? smile.gif


Gavosi tokia ruda su sviesiu kastoniniu atspalviu, o noriu, kad butu sodresne, tamsesne ruda irgi su kastoniniu atspalviu. Dabar dar labiau sviecia tas virsugalvis nuo tamsesniu dazytu galu...
Atsakyti
Žiūrėkit kokia sodri nuo marokietiškos chna plaukų spalva smile.gif
QUOTE
user posted image
Atsakyti
Uj, šita labai jau raudona, aš norėčiau kažko panašaus va:

user posted image

user posted image
Atsakyti