Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(micefee @ 2011 02 23, 14:37)
Taigi supraskit, kad dažytus plaukus chna visai kitaip veikia nei nedažytus.

Micefee, ant dazytu paima gerokai stipriau, ar tai individualu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 23, 15:37)
Taigi supraskit, kad dažytus plaukus chna visai kitaip veikia nei nedažytus. Jeigu jūs nusidažysit galvą kad ir savo spalvai artima spalva, koks skirtumas? Ataugusias šaknis kai dažysit jos vis tiek bus šiek tiek kitokios spalvos nei "artimai savo spalvai" nudažyti plaukai.

puikiai suprantu kad chna veikia kitaip nudazytus plaukus bet galvoju tokiu budu minimalus bus skirtumas yarp saknu ir dazytu, nes logiskai mastant jei esu pilka is prigimties o plaukai dabar ryzi , tai didesnis skirtumas gausis dedant chna, negu nusidazius pilka spalva ar jokio skirtumo g.gif oi jau taip susidurinau unsure.gif ir jus visas jauciu uzknisau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 02 23, 15:43)
Micefee, ant dazytu paima gerokai stipriau, ar tai individualu? g.gif


Man atvirkščiai ant nedažytų plaukų gaunasi ryškesnė spalva nei dažytų, nes dažyti buvo tamsiai rudai, tai juos mažai nukanda.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 23, 10:12)
Po plaukų dažymo cheminiais dažais chna galima dažyti po 3 mėn.



Įsiterpsiu - aš po dažymo kirpykloje cheminiais dažais jau po kokių 4-5 savaičių namie chna-basma užsiteplioju, nieko nėra atsitikę blogo niekada smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 23 vasario 2011 - 16:13
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 23, 15:54)
puikiai suprantu kad chna veikia kitaip nudazytus plaukus bet galvoju tokiu budu minimalus bus skirtumas yarp saknu ir dazytu, nes logiskai mastant jei esu pilka is prigimties o plaukai dabar ryzi , tai didesnis skirtumas gausis dedant chna, negu nusidazius pilka spalva ar jokio skirtumo g.gif oi jau taip susidurinau unsure.gif ir jus visas jauciu uzknisau doh.gif

Man atrodo, Micefee turi omeny, kad net jei nudazysit artima sau spalva, tai chemiskai paveiktus ir naturalius chna paims skirtingai g.gif Ne ties svarbu kokia spalva dazyta, o svarbu pats faktas, kad paveikti chemiskai.

QUOTE(micefee @ 2011 02 23, 16:07)
Man atvirkščiai ant nedažytų plaukų gaunasi ryškesnė spalva nei dažytų, nes dažyti buvo tamsiai rudai, tai juos mažai nukanda.

Na pas mane plaukai tonu sviesesni uz saknis, pasviesinti, tai manau juos paims stipriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2011 02 23, 17:12)
Įsiterpsiu - aš po dažymo kirpykloje cheminiais dažais jau po kokių 4-5 savaičių namie chna-basma užsiteplioju, nieko nėra atsitikę blogo niekada  smile.gif

Is mano patirties:as daziau chna-basma po dveju savaiciu po dazymo su cheminiais dazais,zalia ,melyna netapau,bet biski skirtumas buvo tarp saknu ir chemiskai dazytu,bet po kieliu sykiu spalva tapo vienoda.Cheminiai dazytu plauku spalva buvo tamsiai ruda.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 02 23, 17:07)
Is mano patirties:as daziau chna-basma po dveju savaiciu po dazymo su cheminiais dazais,zalia ,melyna netapau,bet biski skirtumas buvo tarp saknu ir chemiskai dazytu,bet po kieliu sykiu spalva tapo vienoda.Cheminiai dazytu plauku spalva buvo tamsiai ruda.


Ai, dėl to tai jo, kas 2-3 mėn. prisiduodu kirpėjai smile.gif Tik norėjau pasakyt, kad nieko blogo nepadaro - galvoju, gal, jei būčiau su chna nusidažius, o po savaitės nueičiau 'blondiškų' sruogelių darytis, gal tokiu atveju pažaliuotų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 22, 11:09)
Nemanau, kad būtų dėl to nepatogumų  smile.gif  Aš dažus pirkt norėčiau, o jie kainuoja pigiau, nei pats siuntimas, dėl to ir ieškau, kas jungtis norėtų, nes kitaip labai brangiai gaunas. Siuntimas vien 7,95 euro  doh.gif

Aš bandyčiau tuos Dark brown, jei teigi kad lankaisi Vilniuj ir kažkaip galėčiau atsiimti mirksiukas.gif

Beje micefee, ar nepatamsėjo spalva po keletos dienų? mirksiukas.gif Ir dar noriu paklausti, ar tie dažai yra tiesiog sausos žolytės, kurias reikia plikyti? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 vasario 2011 - 00:02
QUOTE(ernesin @ 2011 02 24, 01:02)
Beje micefee, ar nepatamsėjo spalva po keletos dienų? mirksiukas.gif  Ir dar noriu paklausti, ar tie dažai yra tiesiog sausos žolytės, kurias reikia plikyti? rolleyes.gif


Aš čia kai fotkinau, tau buvo jau kelios dienos po dažymo praėjusios. Bet šiaip patamsėjimo nepastebėjau. Kaip minėjau, iš pat pradžių vonioj net tamsesni pasirodė nei dienos šviesoj pasimatė. Jo, ten paprastos žolytės, kurias užplikyti reikia.
Atsakyti
Klausimas- basmos poveikis yra tik tamsinantis ar ji kazkiek "uzmusa" ryzuma. T.y. jei i misini jos desiu nedaug, galiu tiketis, kad mazesne tikimybe gautis labai ryzai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 02 24, 10:54)
Klausimas- basmos poveikis yra tik tamsinantis ar ji kazkiek "uzmusa" ryzuma. T.y. jei i misini jos desiu nedaug, galiu tiketis, kad mazesne tikimybe gautis labai ryzai? g.gif

Viena basma duoda kažką panašaus į mėlyną/pelenų atspalvį, dedant jos į chna, prislopina ryžumą, bet gali priduoti raudono/bordo atspalvio.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 24, 12:32)
Viena basma duoda kažką panašaus į mėlyną/pelenų atspalvį, dedant jos į chna, prislopina ryžumą, bet gali priduoti raudono/bordo atspalvio.

4u.gif
As studijuodama tuos gatavus misinius pastebejau, kad net tokiuose spalvose kaip Light Brown pvz yra kazkiek basmos. Del to galvoju ir pati biski imaisyt g.gif
Atsakyti