Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Shana @ 2011 02 22, 21:25)
Labai bijau oranzine likti tongue.gif


Aš irgi bijočiau. biggrin.gif Pabandyk tam longhaircommunity forume atsiliepimų paieškoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
bandziau dabar siustis is puslapio http://www.indien-produkte.de, man raso, kad nesuncia i lt(jau kai checout padarai) verysad.gif
o kas nors i lt siuntet?
Atsakyti
Nugi sakau parašykit e-meilą ir paklauskit, kame problemos.
Atsakyti
Aš jau rašiau, sakė, kad siunčia.
Atsakyti
merginos esu pasimetus ka patarsit man daryt unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Nu ką čia patarsi... Pati apsispręsti turit. Po plaukų dažymo cheminiais dažais chna galima dažyti po 3 mėn.
Papildyta:
QUOTE(lanne @ 2011 02 23, 10:29)
Aš jau rašiau, sakė, kad siunčia.


Tai rašykit dar kartą, sakykit, jog neina pasirinkti šalies.
Atsakyti
aciu tada supratau, sis atsakymas man pades apsispresti mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 22, 20:45)
Aš irgi bijočiau.  biggrin.gif Pabandyk tam longhaircommunity forume atsiliepimų paieškoti.  mirksiukas.gif

biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 23, 10:05)
merginos esu pasimetus ka patarsit man daryt unsure.gif  verysad.gif

Stok i kluba tongue.gif
As sian net sapnavau, kad su chna dazau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 23, 11:12)
Tai rašykit dar kartą, sakykit, jog neina pasirinkti šalies.


Tai taip, aš kai nieko neperku kolkas tai nėr tikslo rašinėt jiems daugiau.

pilveliukas, pas mane žinok tas pats - irgi plaukai su cheminiais dažais dažyti buvo-apačioje šviesesni, tai gali gautis labai nevienoda spalva, dėl to mąstau, ką daryti. Nenoriu sugadinti plaukų ir vaikščiot po to su marga galva smile.gif Kad bent būtų lenga ištaisyti padėtį po to, o dabar... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanne: 23 vasario 2011 - 12:00
QUOTE(lanne @ 2011 02 23, 11:55)
Tai taip, aš kai nieko neperku kolkas tai nėr tikslo rašinėt jiems daugiau.

pilveliukas, pas mane žinok tas pats - irgi plaukai su cheminiais dažais dažyti buvo-apačioje šviesesni, tai gali gautis labai nevienoda spalva, dėl to mąstau, ką daryti. Nenoriu sugadinti plaukų ir vaikščiot po to su marga galva  smile.gif Kad bent būtų lenga ištaisyti padėtį po to, o dabar...  smile.gif

Pas mane skirtumas tarp saknu ir visu plauku yra kazkur 1 tonas, saknys pilkesnio tokio atspalvio. Tiek kad bijau, kad ant dazytu "stipriau" paims, ir isryzkes dar skirtumas unsure.gif

Lanne, as ziurejau Iherb.com, yra chnos misiniu/dazu, ir tokiu pat kaip pas vokiecius atrodo irgi, jei neklystu, paziurekit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 23 vasario 2011 - 12:25
tai9 va ir mastau kad reik palaukti kol paaugs plaukai , tada nusidazyti visus artima man spalva su chemija vel palaukti kazkiek laiko, kol galima bus dazyti su chna, ir tada dazyti tada jau bus paauge ir mano bet spalva vusplauku bent dauk maz vienoda, tai manau bus maziausia rizika nes dabar nusviesinti. smile.gif bet baisiai ilgas procesas g.gif
Atsakyti
Taigi supraskit, kad dažytus plaukus chna visai kitaip veikia nei nedažytus. Jeigu jūs nusidažysit galvą kad ir savo spalvai artima spalva, koks skirtumas? Ataugusias šaknis kai dažysit jos vis tiek bus šiek tiek kitokios spalvos nei "artimai savo spalvai" nudažyti plaukai.
Atsakyti