Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(lanne @ 2011 02 21, 20:55)
A, tai gerai tada, nebus taip baisu dažyti  smile.gif ernesin, o tu nieko nenori iš to www? Nes jei ką aš į Vilnių tau atsiųsčiau ar atvežčiau, dažnokai ten važiuoju  smile.gif

Dažų tų norėčiau, bet pagalvojau kad bereikalingas vargas kai mes skirtinguose miestuose blush2.gif Reikia man dar pasinagrinėti tą puslapiuką.
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 21, 21:59)
micefee is nuotraukos atrodo tokie nusauseje plaukai blush2.gif


Sausi ir yra, bandau atgaivinti - nebedažau cheminiais dažais, darau aliejines kaukes. ax.gif
Atsakyti
micefee, pastarieji kuriais dažeisi šie?


lanne, peržvelgiau kelias kitas priemones, kenksmingos sudėtys, su parabenais rolleyes.gif O ką tu pati norėtum pirkti, kiek kainuoja siuntimas iš Vokietijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 21 vasario 2011 - 21:12
QUOTE(ernesin @ 2011 02 21, 22:11)
micefee, pastarieji kuriais dažeisi šie?

lanne, peržvelgiau kelias kitas priemones, kenksmingos sudėtys, su parabenais rolleyes.gif O ką tu pati norėtum pirkti, kiek kainuoja siuntimas iš Vokietijos?


Taip. mirksiukas.gif

O kas su parabenais? Aš dar pirkau aliejų plaukams šį. Iš pradžių išsigandau, kad ne tą įdėjo, nes labai tamsus, kaip amla aliejus, bet sakė, kad skiriasi sezamų aliejaus spalva priklausomai nuo derliaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 21, 21:15)
Taip.  mirksiukas.gif

O kas su parabenais? Aš dar pirkau aliejų plaukams šį. Iš pradžių išsigandau, kad ne tą įdėjo, nes labai tamsus, kaip amla aliejus, bet sakė, kad skiriasi sezamų aliejaus spalva priklausomai nuo derliaus.  ax.gif

Kūno losjonas, šampūnas, daugiau jau ir nežiūrėjau ax.gif
Kaip tau šis aliejus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 21, 22:37)
Kaip tau šis aliejus? mirksiukas.gif


Dar tik vieną kartą tepiau, tai kol kas nesusidariau nuomonės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 21, 21:58)
Dar tik vieną kartą tepiau, tai kol kas nesusidariau nuomonės.  ax.gif

Kvapą turi?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 21, 23:32)
Kvapą turi?


Jooo, labai stiprų ir nelabai skanų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 21, 22:48)
Jooo, labai stiprų ir nelabai skanų.  biggrin.gif

Na bent jau ženklas kad aliejai nerafinuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 21, 22:11)
micefee, pastarieji kuriais dažeisi šie?
lanne, peržvelgiau kelias kitas priemones, kenksmingos sudėtys, su parabenais rolleyes.gif O ką tu pati norėtum pirkti, kiek kainuoja siuntimas iš Vokietijos?


Nemanau, kad būtų dėl to nepatogumų smile.gif Aš dažus pirkt norėčiau, o jie kainuoja pigiau, nei pats siuntimas, dėl to ir ieškau, kas jungtis norėtų, nes kitaip labai brangiai gaunas. Siuntimas vien 7,95 euro doh.gif
Atsakyti
AS VIS DAR SU DAZYMU NORIU PAKLAUSTI, JEI DABAR PRADECIAU PLAUKUS STIPRINTI SU BESPALVE CHNA, TAI JAU PASKUJ DAZAI SUNKIAI IMTU CHEMINIAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilveliukas: 22 vasario 2011 - 12:01
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 22, 13:01)
AS VIS DAR SU DAZYMU NORIU PAKLAUSTI, JEI DABAR PRADECIAU PLAUKUS STIPRINTI SU BESPALVE CHNA, TAI JAU PASKUJ DAZAI SUNKIAI IMTU CHEMINIAI

Yra tikimybe, kad gali sureaguoti su chemija.
Atsakyti