Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 21, 17:48)
va butent to ir klausiau, o kaip bus paskuj su saknimis atauks pilkos saknys, o visa galva bus dazyta su chna tai saknys sviesios gausis jar imaisyti tiesiog basma ir pasitamsins 4u.gif

Taip, jei plaukai šviesūs, tai skirsis nuo šaknų. Kas turėjo dažytus plaukus prieš žoleles, geriau gali patarti 4u.gif
Atsakyti
tai va ir mastau tai gal geriau tada plaukus visus perdazyti ta pilka lietuviska spalva, padaryti arciau mano naturaliu ir tada dazyti su chna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilveliukas: 21 vasario 2011 - 17:14
Fotkinaus fotkinaus šiandien pusę dienos, niekas nesigavo, bet jau kaip yra, taip. biggrin.gif Žiū, visai netamsi ta mano spalva ir gal net visai tokia, kokios ir norėjau. ax.gif Galai, kaip ir minėjau, tamsūs, nes prieš tai su cheminiais dažydavau tamsiai ruda, tai matosi jau kiek nuaugę.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 21, 19:40)
micefee, pirmoje tikrai pakankamai tamsi spalva, šiaip dar blicas apšviečia, tai išlenda tas ryžumas, bet gražu kad nėra raudonumo, man gražu thumbup.gif


Be blico čia. tongue.gif
Kažkaip tik nudažius vonioj atrodė labai tamsi spalva, bet dienos šviesoj normali ruda. Kol kas dar labai nevienodai nusidažo... Reikia gal prašyti kieno nors kitą kartą, o ne pačiai makaluotis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 21, 18:44)
Be blico čia.  tongue.gif
Kažkaip tik nudažius vonioj atrodė labai tamsi spalva, bet dienos šviesoj normali ruda. Kol kas dar labai nevienodai nusidažo... Reikia gal prašyti kieno nors kitą kartą, o ne pačiai makaluotis.  biggrin.gif

O tau vienam dažymui susinaudoja visas buteliukas dažų? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 21, 20:00)
O tau vienam dažymui susinaudoja visas buteliukas dažų? mirksiukas.gif


Jo, čia sudėjau visą dėžutę (100g), ir dar porą šaukštų riešutų miltelių, bet per daug buvo. Pusė liko.
Atsakyti
ernesin, Kaunas smile.gif
O ką merginos daro, jei netyčia gaunas žalia spalva - gal kas žino? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 21, 19:20)
ernesin, Kaunas  smile.gif
O ką merginos daro, jei netyčia gaunas žalia spalva - gal kas žino?  biggrin.gif

Tokiu atvejus dažyčiau ant viršaus dar kartą tik chna smile.gif
Atsakyti
Ir po to galima dėti basmą, patamsint spalvą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 21, 19:52)
Ir po to galima dėti basmą, patamsint spalvą?  smile.gif

Taip smile.gif
Atsakyti
A, tai gerai tada, nebus taip baisu dažyti smile.gif ernesin, o tu nieko nenori iš to www? Nes jei ką aš į Vilnių tau atsiųsčiau ar atvežčiau, dažnokai ten važiuoju smile.gif
Atsakyti
micefee is nuotraukos atrodo tokie nusauseje plaukai blush2.gif
Atsakyti