Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2011 02 18, 20:16)
O kokia spalva pagal jų aprašymą turėjo gautis? Šiaip logiškai mąstant tai chna ir dažo ryžai/raudonai, o amla tas spalvas tik šiek tiek patamsinti turi mirksiukas.gif


Ant indelio rašo "dark brown". Ten ne vien tik chna ir amla, yra pilna kitokių žolių, kurių aš net girdėjusi nesu. biggrin.gif

"Henna, Amla, Manjistha, Katechu, Palash, Haritaki and Jamun all are herbs and flowers whose colours combine together to form a deep dark shade for your hair."

Išlendu iš dušo, galvoju, dabar tai jau tamsi būsiu. Nė velnio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 18, 19:42)
Ant indelio rašo "dark brown". Ten ne vien tik chna ir amla, yra pilna kitokių žolių, kurių aš net girdėjusi nesu.  biggrin.gif

"Henna, Amla, Manjistha, Katechu, Palash, Haritaki and Jamun all are herbs and flowers whose colours combine together to form a deep dark shade for your hair."

Išlendu iš dušo, galvoju, dabar tai jau tamsi būsiu. Nė velnio. biggrin.gif

Gal pasirodysi mums nors krašteliu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Neea, jau maišau tą kitą pačioką, išbandysiu šiandien. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 18, 20:08)
Neea, jau maišau tą kitą pačioką, išbandysiu šiandien.  biggrin.gif

Niekada ir nepasirodysi? verysad.gif Beje, įtariu nesausina šie dažai plauko, ar klystu? ax.gif Kiek laiko laikai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 17, 16:37)
Aš bijau dvižingsniu dažyti... O jei per tamsiai gausis.  unsure.gif Kaip tik šiandien galėčiau ant viršaus basmos užvaryti, nes vakar gavosi, kad praktiškai chna su priedais nusidažiau. O kad smilkiniai ir viršugalvis šviečia, tai faktas, nes mano plaukai gal per 15cm nuaugę, likę chemiškai dažyti, tai galai tamsūs, o viršugalvis raudonas.  biggrin.gif Aišku, skirtumas nėra toks didelis kaip čia parašiau.  biggrin.gif

Per tamsiai tikrai nesigaus - aš dažiau per dvi dienas, vieną vakarą su Chna o kitą dieną su Basma, tai gavosi na tokie tamsiai rudi smile.gif tik vienas bet... reik LABAI ATSAKINGAI su chna anudažyt, nes jei užtepsi Basmos ant nenudažyto gabaliuko, bus mėlyną biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif man taip ant smilkinio kažkaip gavos. Na nelabai ryškiai bet matėsi. Ir dar - galvą kai pasikasydavau tai dar kokią savaitę panagės mėlynos būdavo, bet akivaizdžiai ant galvos irgi nesimatė biggrin.gif o kad terlionės daug su dvižingsniu tai PRITARIU doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 18, 21:17)
Niekada ir nepasirodysi? verysad.gif Beje, įtariu nesausina šie dažai plauko, ar klystu? ax.gif Kiek laiko laikai? rolleyes.gif


Pasirodysiu po šio dažymo, jei normaliai gausis. blush2.gif Sausina vis tik... Laikau pie 3-4 val. Bet šįsyk padariau nuodėmę, dar įdėjau į dažus riešuto miltelių, tad spalva greičiausiai ne visai tiksli gausis. blush2.gif Ir labai daug mišinio liko, negalima jo kaip nors užšaldyti kitam kartui?

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 02 18, 22:03)
reik LABAI ATSAKINGAI su chna anudažyt, nes jei užtepsi Basmos ant nenudažyto gabaliuko, bus mėlyną  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Ir dar - galvą kai pasikasydavau tai dar kokią savaitę panagės mėlynos būdavo, bet akivaizdžiai ant galvos irgi nesimatė  biggrin.gif


OMG. doh.gif biggrin.gif

Mane ir šiaip nervina ta chna dažytis, dar kai pačiai reikia teptis, tieeek terlionės. doh.gif Ir dar ilgai laukti reikia kol dažai nukąs. rolleyes.gif Bet aš tikiu jos teikiamais privalumais! Ir tikiu, kad kažkada išgausiu norimą spalvą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 02 18, 22:03)
Per tamsiai tikrai nesigaus - aš dažiau per dvi dienas, vieną vakarą su Chna o kitą dieną su Basma, tai gavosi na tokie tamsiai rudi smile.gif tik vienas bet... reik LABAI ATSAKINGAI su chna anudažyt, nes jei užtepsi Basmos ant nenudažyto gabaliuko, bus mėlyną  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif man taip ant smilkinio kažkaip gavos. Na nelabai ryškiai bet matėsi. Ir dar - galvą kai pasikasydavau tai dar kokią savaitę panagės mėlynos būdavo, bet akivaizdžiai ant galvos irgi nesimatė  biggrin.gif o kad terlionės daug su dvižingsniu  tai PRITARIU  doh.gif  doh.gif  doh.gif

As daziau dvizingsniu nuo vasaros.Ir mano spalva beveik juoda.Tik pries saule ,aisku ,ne.As manau priklauso daug nuo laikymo trukmes.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 18, 21:28)
Pasirodysiu po šio dažymo, jei normaliai gausis.  blush2.gif Sausina vis tik... Laikau pie 3-4 val. Bet šįsyk padariau nuodėmę, dar įdėjau į dažus riešuto miltelių, tad spalva greičiausiai ne visai tiksli gausis.  blush2.gif Ir labai daug mišinio liko, negalima jo kaip nors užšaldyti kitam kartui?

Gal ir galima, kažkada ėjo kalba, jog užšaldžius mišinį ir atšildžius juo dažant gaunasi tamsesnė spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, šį sykį normaliai gavosi - tamsiai ruda. ax.gif Prie progos kada pasirodysiu ryt poryt šiom dienom. mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau pagalbos merginos:) dabar chemija issviesinti mano plaukai jei noriu pereiti prie naryraliu dazu, kokius zingsnius tureciau daryti, :)uzdazyti spalva -tai ura ant chemiskai dazytu deti naturaliu, tada kokius. ar paauginti plaukus ir nudazyti cheminiais arti mano naturalios ir tada dazyti naturaliais dazais kaip geriau:) ir ar pakeicia plauko struktura dazymas chna dazais:)
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 21, 08:53)
noreciau pagalbos merginos:) dabar chemija issviesinti mano plaukai jei noriu pereiti prie naryraliu dazu, kokius zingsnius tureciau daryti, :)uzdazyti spalva -tai ura ant chemiskai dazytu deti naturaliu, tada kokius. ar paauginti plaukus ir nudazyti cheminiais arti mano naturalios ir tada dazyti naturaliais dazais kaip geriau:) ir ar pakeicia plauko struktura dazymas chna dazais:)

Nelabai supratau klausimo g.gif bet galima ant chemiškai dažytų dažyt natūraliais, nereikia laukt.
Plaukai nuo chna sustiprėja, sustorėja.
Atsakyti
va butent to ir klausiau, o kaip bus paskuj su saknimis atauks pilkos saknys, o visa galva bus dazyta su chna tai saknys sviesios gausis jar imaisyti tiesiog basma ir pasitamsins 4u.gif

Atsakyti