Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(micefee @ 2011 02 12, 00:21)
Aš į Norvegiją siunčiausi, bet rašo, kad siunčia į Europą už 7.5 euro, tai turėtų siųsti.  g.gif Gal pabandykit jiems parašyti el. laišką ir paklausti kodėl čia taip, visgi ES esam.  ax.gif


Mm, viskas aišku smile.gif O jūs kokią splavą pirkt žadat? Dark Brown? Ar jau esat dažiusi su augaliniais? Būtų labai įdomu išgirst, koks bus rezultatas po tų dažų smile.gif

Egliukasz, čia nuotraukos iš facebook'o - vadinas "Megumi Organic Salon".

olivka9, kad ne, ji būtent teigia, jog dažo tik su augalais - "Megumi Organic Salon's hair dye ingredients: Henna, Indigo, Cassia, tea, and other plants". Ir pažiūrėjus pačio proceso nuotraukos tai matos smile.gif O pati nenoriu dažytis ne dėl to, jog tingiu terliotis, bet kad bijau sugadint savo plaukus... Jeigu gausis baisi spalva arba nemokėsiu suvienodint šaknų ir pan., nežinau, kas galėtų man padėt ir ištaisyti viską. O juk chna ilgalaikis poveikis, baisoka rizikuot... Dėl to neapsisprendžiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 14, 12:22)
Mm, viskas aišku  smile.gif O jūs kokią splavą pirkt žadat? Dark Brown? Ar jau esat dažiusi su augaliniais? Būtų labai įdomu išgirst, koks bus rezultatas po tų dažų smile.gif


Pirkau dvi tamsiai rudas:

user posted image
henna + amla

user posted image
indigo + henna

Su augaliniais jau esu dažiusi, tad labai nekantrauju išbandyti šiuos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 14, 11:26)
Pirkau dvi tamsiai rudas:

user posted image
henna + amla

user posted image
indigo + henna

Su augaliniais jau esu dažiusi, tad labai nekantrauju išbandyti šiuos.  ax.gif

Jetau kokia tu greitutė clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Labai labai lauksime atsiliepimų ir foto(aišku jei norėsi pasirodyti blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 14, 12:22)
Mm, viskas aišku  smile.gif O jūs kokią splavą pirkt žadat? Dark Brown? Ar jau esat dažiusi su augaliniais? Būtų labai įdomu išgirst, koks bus rezultatas po tų dažų smile.gif

Egliukasz, čia nuotraukos iš facebook'o - vadinas "Megumi Organic Salon".

olivka9, kad ne, ji būtent teigia, jog dažo tik su augalais - "Megumi Organic Salon's hair dye ingredients: Henna, Indigo, Cassia, tea, and other plants". Ir pažiūrėjus pačio proceso nuotraukos tai matos  smile.gif  O pati nenoriu dažytis ne dėl to, jog tingiu terliotis, bet kad bijau sugadint savo plaukus... Jeigu gausis baisi spalva arba nemokėsiu suvienodint šaknų ir pan., nežinau, kas galėtų man padėt ir ištaisyti viską. O juk chna ilgalaikis poveikis, baisoka rizikuot... Dėl to neapsisprendžiu  g.gif

Po vieno karto tikrai dar galima sugrizt prie kitokiu dazu,tik po dazymo su chna reikia isplaut plaukus kazkur 20 kartu.Bet jeigu nuolat dazytis su chna(basma) tikrai chnos molekules isiskverbia i plauku struktura.Nors pas mus buvo viena mergina kuri dazesi 2 metus chna, o po to perejo prie naturalios rudos spalvos deka spalvos nuiminetojo.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 14, 12:29)
Jetau kokia tu greitutė clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif
Labai labai lauksime atsiliepimų ir foto(aišku jei norėsi pasirodyti blush2.gif )


Tai, kad jau reikėjo... Plaukai nuo gruodžio nedažyti, žiliukai lenda, o tas žolių maišymas, santykių ieškojimas ir eksperimentavimas man nelabai prie širdies. blush2.gif Būtinai pasidalinsiu įspūdžiais. bigsmile.gif

Labai džiaugiuosi sužinojusi apie šiuos dažus. Man atrodo labai geri ir kokybiški turėtų būti ir dar plius sertifikuoti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 14 vasario 2011 - 14:54
QUOTE(micefee @ 2011 02 14, 14:52)
Tai, kad jau reikėjo... Plaukai nuo gruodžio nedažyti, žiliukai lenda, o tas žolių maišymas, santykių ieškojimas ir eksperimentavimas man nelabai prie širdies.  blush2.gif Būtinai pasidalinsiu įspūdžiais.  bigsmile.gif

Įtariu masė bus labai vientisa ir gerai tepsis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 14 vasario 2011 - 14:54
Jei kuri užsisakinėtumėt 'dark brown henna' arba 'black henna', prašyčiau priimti į kompaniją. Norėtųsi su kuo mažiau chemikalų tongue.gif Jei ką, tai į AŽ
Pati dažau su chna ir basma jau kokią porą metų. Spalva tokia pusryžė gaunasi, kartais į rudumą. Bet praeitais metais Turkijoje nusipirkau ;Black henna' Nepagalvojau, kad jos sudėty bus kažkokių chemijų. Bet kai nusidažiau varno juodumo spalva (beje, vasarą prie įdegusio kūno buvo super), pradėjau domėtis sudėtimi. Aišku, chemijos ten buvo kažkiek, bet ir rezultatas buvo superinis. Dar dabar plaukai juodi, tik šaknys jay ataugusios ir jas labai sunku paslėpti, nes cheminiais dažais nebenoriu dažyti
Atsakyti
Atsiprasau, kad kartojuos blush2.gif
Bet ar gali kas pasakyti, ar galima su chna isgauti netamsu/vidutini ruda atspalvi, bet ne ryza. 4u.gif Ir patirties.
Internete paveiksliuku visokiu yra, bet noretusi isgirsti, ar kam realiai gavosi g.gif
Atsakyti
šiandien paprašiau mamos nupirkti chna tai parnešė tokią. Ji kiek kitokia , su kažkokiais mineralais. ar yra bandžiusių?

http://img524.images...i/1001248q.jpg/
http://img258.images...i/1001249p.jpg/
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 02 14, 12:32)
Po vieno karto tikrai dar galima sugrizt prie kitokiu dazu,tik po dazymo su chna reikia isplaut plaukus kazkur 20 kartu.Bet jeigu nuolat dazytis su chna(basma) tikrai chnos molekules isiskverbia i plauku struktura.Nors pas mus buvo viena mergina kuri dazesi 2 metus chna, o po to perejo prie naturalios rudos spalvos deka spalvos nuiminetojo.


Bet kaip jis kenkia plaukams, norėtųsi be jo apseit smile.gif Tai taip išeina, kad jei pradedi, tai jau ir dažai chna arba lauki, kol nuaugs plaukai?

micefee, kokius pirma dažus bandyt žadat? Kokia dabar jūsų plaukų spalva? Irgi į rudumą?

Beto, kaip vis dėlto jūs dažot, tos kur seniau tuo užsiima - pirma ant šaknų dažus dedat ir po kiek laiko ant visų plaukų? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 02 14, 21:11)
šiandien paprašiau mamos nupirkti chna tai parnešė tokią. Ji kiek kitokia , su kažkokiais mineralais. ar yra bandžiusių?


Aš tokią bandžiau, nieko ypatingo. ax.gif Bet nudažo, tik gal ne taip ryškiai kaip kokybiška chna.

QUOTE(lanne @ 2011 02 14, 21:12)
micefee, kokius pirma dažus bandyt žadat? Kokia dabar jūsų plaukų spalva? Irgi į rudumą?


Visų pirma bandysiu tuos su amla. Nes chna šiaip plaukui vertingesnė, indigo praktiškai jokios įtakos neturi, tik tiek, kad padeda išgauti tamsią spalvą. Kiek suprantu, pirmuose dažuose chna daugiau yra nei antruose. Mano plaukų spalva ruda. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 14, 21:29)
Nes chna šiaip plaukui vertingesnė, indigo praktiškai jokios įtakos neturi, tik tiek, kad padeda išgauti tamsią spalvą. Kiek suprantu, pirmuose dažuose chna daugiau yra nei antruose. Mano plaukų spalva ruda.  mirksiukas.gif

Drįsčiau paprieštaraut, nes būtent chna plauką sausina ir nemažai mirksiukas.gif
Atsakyti