Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 09, 00:18)
Jūs iš čia siųsitės?


Taip.
Atsakyti
ar yra sios rusies dazu norint pasviesint plauka? dazau su cheminiais, atsibode jau , o islenda saknys ir zili, naturali spalva lino pilkumo i rusvuma mano. aciu
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2011 02 09, 01:54)
ar yra sios rusies dazu norint pasviesint plauka? dazau su cheminiais, atsibode jau , o islenda saknys ir zili, naturali spalva lino pilkumo i rusvuma mano. aciu


Nei vieni nesviesina, tik suteikia atspalvy. Kitaip juk jie butu tie patys cheminiai, su kokiais dabar dazot, tik kitu pavadinimu ir pakuote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 02 09, 10:23)
Nei vieni nesviesina, tik suteikia atspalvy. Kitaip juk jie butu tie patys cheminiai, su kokiais dabar dazot, tik kitu pavadinimu ir pakuote smile.gif

Pardavime maciau balta chna(nepainioti su bespalve) prie sviesinamuju dazu,gal ji sviesina. Paciai neteko naudot,nes dazau tamsiai plaukus. Aisku nera ta chna visiskai be cheminiu priedu,bet vis geriau nei vien chemija. smile.gif
Atsakyti
Though henna grows in many countries, henna only comes in ONE color, though there is a range of that color based on the climate and soil where it is grown. Some hennas have higher dye contents than others.
The highest dye contents are from the most hot, arid climates.

Boxes of commercially produced “henna hair dye” are formulated in a range of colors, “brunette henna,”
“strawberry blonde henna,” “black henna,” and so forth. The range of colors is produced by adding
synthetic dyes, metallic salts, and other plant dyes. Sometimes these are added to mask poor quality henna.
Any company that claims they create the wide range of henna colors
with 100% henna, using henna from different countries, or using roots, bark, or other parts of the henna
plant to achieve their colors is talking nonsense. Henna only has one dye molecule, no matter what country
it comes from. Lawsone is only produced in large quantities in the henna leaves. There are absolutely no
such plants as “black henna,” “red henna,” and “neutral henna,” and no parts of the henna plant produce
“black” or “neutral”.


šaltinis: www.mehandi.com
Atsakyti
Tai taip, pati chna negali būti ruda, juoda ar dar kokia nors, bet pridėjus į ją kitų žolių išgaunamas skirtingas atspalvis, todėl dažnai ir rašoma "brown henna","black henna" ir pan. Tiesiog tai yra vartotojo patogumui, kad jam nereiktų pirkti tų visokių žolių ir pačiam santykius maišytis. Bet aišku būnu ir papigūškių visokių, kur prideda cheminių medžiagų, tad jau iš anksto sumaišytas žoles reiktų rinktis atsargiai vertinant sudėtį.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 02 10, 12:55)
Tai taip, pati chna negali būti ruda, juoda ar dar kokia nors, bet pridėjus į ją kitų žolių išgaunamas skirtingas atspalvis, todėl dažnai ir rašoma "brown henna","black henna" ir pan. Tiesiog tai yra vartotojo patogumui, kad jam nereiktų pirkti tų visokių žolių ir pačiam santykius maišytis. Bet aišku būnu ir papigūškių visokių, kur prideda cheminių medžiagų, tad jau iš anksto sumaišytas žoles reiktų rinktis atsargiai vertinant sudėtį.


Aš su jumis visiškai sutinku, bet manau, kad sąžiningas gamintojas,kuris deda ir kitokias žoleles, sudėtyje jas ir nurodo ir nerašo, kad tai vien 100 procentinė chna. O kai ant pokelio nurodoma, jog tai "juoda ar ruda chna", o sudėtyje nurodo, jog tai grynai 100 proc. chna, akivaizdu, kad jis meluoja ir jeigu efektas iš tiesų yra toks (pv. suteikia juodą ar rudą spalvą plaukams), galima būti tikroms, jog tai cheminių priedų prifarširuoti dažai, o chna ten įdėta tik "dėl kvapo".
Atsakyti
Sveikos.
Noreciau ir as prie jusu jungtis. Perskaiciau sazinigai visa tema ir turiu kelis klausimelius:
Mano naturali spalva tokia tamsus pilksvas blond, dazyta ..na gal sviesiai rudas butu
http://3.bp.blogspot... Hairstyles.jpg
Va taip dgmz. Ar imanoma dazant chna isgauti atspalvi nelabai tamsu ir "neryza". Tegu buna pora tonu tamsesnis rudas, bet neryzas/oranzinis.
Koks priedas man tai padetu isgauti - gal citrina?
Ar galit kas nors pasidalinti is praktikos?
Ir - kas yra c. cassia?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 11 vasario 2011 - 18:11
Sveikos,

ieškojau informacijos apie dažymą augaliniais dažais ir radau jūsų temą. Labai norėčiau pabandyti augalinius dažus, bet abejoju dėl kelių dalykų, gal galėsit man patart, kas turit patirties šiame reikale:
- labiausiai neramu dėl to, kas bus su mano plaukais, kai norėsiu mest dažymą - ar vienintelis būdas atgauti natūralią spalvą yra nuauginti augalinių dažų paveiktus plaukus? Labai nekaip atrodytų... Kiek žinau, jie neblunka ir jų neveikia cheminiai dažai, o jei mano spalva su cha bus tamsesnė nei natūralūs, tai tikriausiai vėliau nebeišeis jų suvienodint (nušviesint) iki natūralios spalvos. Kaip jūs darot?
- dar vienas klausimas toms, kurios pastoviai dažos, kaip darote su šaknų dažymu? Aš visada dažant plaukus per visą jų ilgį laikui einant splava nepasidarys nevienoda, t.y. prie šaknų šviesesnė, o apačioje tamsi? Ar reiktų žaisti su šaknų dažymų ir po kiek laiko dėti dažus ant visų plaukų? Žilų plaukų pas mane nėra.

micefee, o jums leidžia siųstis iš http://www.indien-produkte.de? Nes man rodo, kad į Lietuvą nesiunčia smile.gif

O čia šiaip įdedu keletą nuotraukų akims paganyt su dažymų prieš ir po augaliniais dažais smile.gif Viena kirpėja Havajuose tuo užsiima, gaila, kad pas mus tokių nėra, arba bent jau aš nežinau, tada būtų viskas daug paprasčiau biggrin.gif Negaliu atsižiūrėt kokios gražios spalvos ir kaip pasikeičia plaukai wub.gif

prieš
user posted image
po
user posted image

prieš
user posted image
po
user posted image


prieš
user posted image
po
user posted image


Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 11, 21:09)
micefee, o jums leidžia siųstis iš http://www.indien-produkte.de? Nes man rodo, kad į Lietuvą nesiunčia  smile.gif


Aš į Norvegiją siunčiausi, bet rašo, kad siunčia į Europą už 7.5 euro, tai turėtų siųsti. g.gif Gal pabandykit jiems parašyti el. laišką ir paklausti kodėl čia taip, visgi ES esam. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 11, 21:09)

prieš
user posted image
po
user posted image



Jei ne paslaptis, is kokio psl imtos nuotraukytes? Nu jau sita spalvyte, tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lanne @ 2011 02 11, 21:09)
Sveikos,

ieškojau informacijos apie dažymą augaliniais dažais ir radau jūsų temą. Labai norėčiau pabandyti augalinius dažus, bet abejoju dėl kelių dalykų, gal galėsit man patart, kas turit patirties šiame reikale:
- labiausiai neramu dėl to, kas bus su mano plaukais, kai norėsiu mest dažymą - ar vienintelis būdas atgauti natūralią spalvą yra nuauginti augalinių dažų paveiktus plaukus? Labai nekaip atrodytų... Kiek žinau, jie neblunka ir jų neveikia cheminiai dažai, o jei mano spalva su cha bus tamsesnė nei natūralūs, tai tikriausiai vėliau nebeišeis jų suvienodint (nušviesint) iki natūralios spalvos. Kaip jūs darot?
- dar vienas klausimas toms, kurios pastoviai dažos, kaip darote su šaknų dažymu? Aš visada dažant plaukus per visą jų ilgį laikui einant splava nepasidarys nevienoda, t.y. prie šaknų šviesesnė, o apačioje tamsi? Ar reiktų žaisti su šaknų dažymų ir po kiek laiko dėti dažus ant visų plaukų? Žilų plaukų pas mane nėra.

micefee, o jums leidžia siųstis iš http://www.indien-produkte.de? Nes man rodo, kad į Lietuvą nesiunčia  smile.gif

O čia šiaip įdedu keletą nuotraukų akims paganyt su dažymų prieš ir po augaliniais dažais  smile.gif  Viena kirpėja Havajuose tuo užsiima, gaila, kad pas mus tokių nėra, arba bent jau aš nežinau, tada būtų viskas daug paprasčiau  biggrin.gif Negaliu atsižiūrėt kokios gražios spalvos ir kaip pasikeičia plaukai  wub.gif 

prieš
user posted image
po
user posted image

prieš
user posted image
po
user posted image
prieš
user posted image
po
user posted image

Yra ir cheminiai dazai kurie vadinasi augaliniai,spriandziant is atspalvu butent tokiais ir dazyta.Nes beveik visada maziau ar daugiau islieka toks "cheniskas " atspalvis po dazymo su chna.O siaip jeigu jus gyvenot Vilniuje galiu jums isdazyt plaukus,jeigu jus pati nenorit terliotis.
Atsakyti