Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2010 10 11, 19:07)
Ačiū 4u.gif
Dažus šiuo metu naudoju iš AZ, jaučiu ilgam man jų užteks biggrin.gif bet kai išbaigsiu, tikrai nesisiųsiu(nebent graikinio riešuto miltelių ir dar nemėgintų šių) nes Lietuvoje perkami salotiniuose pakeliuose man niekuo neprastesni+geriau nukanda žilą plauką smile.gif Dažau visokiomis dalimis, eksperimentuoju, prieš porą dienų dažiau tik su chna ir riešuto milteliais, tai iš viso tamsi gavosi, manau jog didžiausią tamsumą duoda graikinio riešuto milteliai smile.gif Sėmenų nuoviru plikau, kadangi jis suriša masę ir ne taip byra tie grūdeliai, o be to ir sveika plaukams mirksiukas.gif kaip jau minėjau žili nelabai nusidažo, bet ir nešviečia kaip prieš tai.
Pradžioje dažydavau visus plaukus, bet plaukai linkę pūstis ir sausėti, taigi nusprendžiau pereiti tik prie šaknų ir nesigailiu, jau apie metus dažausi tik jas smile.gif Laikau apie porą valandų 4u.gif

Labai labai ačiū 4u.gif - reiks pirkt dažų ir eksperimentuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 12, 00:41)
ernesin, plaukų spalva graži, bet man jie tokie kaip ir sausoki atrodo ar čia natūraliai taip gaunasi dėl to kad pučiasi?

Man kažkaip nesiriša vienas dalykas... Sako, kad chna labai gerai plaukams, kad  užpildo jų tūrį ir kad nuo jų jie tiesiog žvilga. O paskui rašo, kad chna sausina plauką. Tai jeigu ji sausina plaukus, kaip jie gali nuo jos žvilgėti?  g.gif

Ir kur pardavinėja tą chna salotiniuose pakeliuose (būna ir basmos pirkti?)? Kokia kaina, kiekis? Grįžus į Lietuvą reiks gal pažiūrėti.  ax.gif

Mano plaukai linkę sausėti, dėl to turiu pastoviai naudoti aliejines kaukes, o pastaruoju metu per darbus neturiu nei laiko, nei kartais noro rolleyes.gif Toje nuotraukoje kur buvau įkėlusi, dar ir apšvietimas labai prastas ax.gif

Įkelsiu senesnę foto kai kas keturias dienas darydavausi aliejines kaukes, tiesa bedarbė tuo metu buvau, tai ir laiko ir noro tam turėjau biggrin.gif
user posted image

O čia jau pusmetį pradirbus - plaukų pasausėjimas jau matytis rolleyes.gif
user posted image

Tiesa šiose foto dar dažiausi dažais iš salotinių pakelių, taigi buvau ryža, kas MB varydavo iš proto biggrin.gif Tuos dažus pirkdavau Martinoje(kosmetikos parduotuvės) arba Kalvarijų turguje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 spalio 2010 - 18:11
QUOTE(ernesin @ 2010 10 12, 19:11)
Įkelsiu senesnę foto kai kas keturias dienas darydavausi aliejines kaukes, tiesa bedarbė tuo metu buvau, tai ir laiko ir noro tam turėjau biggrin.gif
user posted image
Tiesa šiose foto dar dažiausi dažais iš salotinių pakelių, taigi buvau ryža, kas MB varydavo iš proto biggrin.gif Tuos dažus pirkdavau Martinoje(kosmetikos parduotuvės) arba Kalvarijų turguje 4u.gif

Čia labai gražūs plaukai 4u.gif
O dabar pagalvojau: ar rasiu aš tų salotinių pakelių kokiam Droge ar Eurokose? g.gif Kaip tik rytoj ketinu į paiešką eiti, bet dabar susirūpinau, o tai kur eiti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 12, 19:57)
Čia labai gražūs plaukai 4u.gif
O dabar pagalvojau: ar rasiu aš tų salotinių pakelių kokiam Droge ar Eurokose? g.gif Kaip tik rytoj ketinu į paiešką eiti, bet dabar susirūpinau, o tai kur eiti? g.gif

Nerasi. Bent jau Vilniuje nėra. Kaip ir rašiau Martinoje, tiesa dar Koslinoje, arba rusiškų kosmetikos prekių parduotuvės dar gali rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 12, 19:59)
Nerasi. Bent jau Vilniuje nėra. Kaip ir rašiau Martinoje, tiesa dar Koslinoje, arba rusiškų kosmetikos prekių parduotuvės dar gali rasti smile.gif

Gal kas iš kauniečių žinote, kur man rasti Kaune salotinius pakelius???????
Atsakyti
Wow, pirmoj foto labai labai gražūs plaukai. thumbup.gif Ir antroj neprasti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 12, 20:28)
Gal kas iš kauniečių žinote, kur man rasti Kaune salotinius pakelius???????



Kaunietės atsakymas 4u.gif
QUOTE(ragana @ 2010 10 12, 21:43)
Aš perku "Martinoje", bet neseniai buvau "Maximoje" ir mačiau, kad ir ten chna žaliuose pakeliuose yra  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 12, 23:07)
Kaunietės atsakymas 4u.gif

Ačiū tau 4u.gif
Atsakyti
Na va, vakar apsipirkau dažų "Martinoje" thumbup.gif .
Dar skaitinėju ir senesnes temas. Bet gal jūs galit man pasakyti: jei aš dažysiu dvižingsniu būdu (kad nusidažytų ir žili) pradžioje užtepusi chna (laikau 1 h), poto išplaunu, užtepu basma (laikau 1 h) - kokia spalva gausis? Tamsios juodos nenoriu schmoll.gif . Gal basma tuomet reikia laikyti trumpiau? Aš visai susipainiojau ax.gif
Atsakyti
Na va, viena čia sau šnekuosi temoje lotuliukas.gif
Jau nusidažiau, bet kad prisigaminau aš tų dažų doh.gif dar tris būčiau nudažius doh.gif .
Po ilgų svarstymų vis tik padariau taip: ėmiau 4 pakelius chna, 1 basma; chna plikiau su sėmenų nuoviru - nieko aš ten nenukošinėjau ( gerai, kad paskutinę minutę, skaitydama forumą pamačiau nuotrauką kaip atrodo tie sėmėnys, o tai būčiau užsiplikius su sėlenom lotuliukas.gif ), po to pridėjau plikytą su vandeniu basma, dar įmušiau kiaušinį. Ir ėjau tepti. Kaip supratau iš forumo - kokia spalva bus: vienas Dievas težino, nes dienų bėgyje ji keičiasi..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 14, 16:34)
Na va, viena čia sau šnekuosi temoje lotuliukas.gif
Jau nusidažiau, bet kad prisigaminau aš tų dažų doh.gif dar tris būčiau nudažius doh.gif .
Po ilgų svarstymų vis tik padariau taip: ėmiau 4 pakelius chna, 1 basma; chna plikiau su sėmenų nuoviru - nieko aš ten nenukošinėjau ( gerai, kad paskutinę minutę, skaitydama forumą pamačiau nuotrauką kaip atrodo tie sėmėnys, o tai būčiau užsiplikius su sėlenom lotuliukas.gif ), po to pridėjau plikytą su vandeniu basma, dar įmušiau kiaušinį. Ir ėjau tepti. Kaip supratau iš forumo - kokia spalva bus: vienas Dievas težino, nes dienų bėgyje ji keičiasi..... blink.gif

Aš tai patarčiau laikyti po 2 val, nes bent jau man po 1 val tai nieko nesimato smile.gif O basma galima dažyti ir kitą dieną, nebūtinai iškart 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar vėl nusipirkau tų pačių gatavų dažų (chatain), sumaišiau su citrinos sultim, įpyliau aliejaus ir palaikiau apie 2.5 val. Bet netenkina manęs spalva, ne tokia, kokios noriu... Per šviesi. verysad.gif
Atsakyti