Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(ernesin @ 2011 02 04, 21:25)
Bet Malibu jau parašė, kad jie su chemija rolleyes.gif


schmoll.gif Ar dažai tie patys apie kuriuos aš kalbu ir apie kuriuos jūs pirmai diskutavot? Man atrodo, kad ne...

Jūs diskutavot apie Surya Brasil Henna Cream, jei gerai suprantu. O čia yra Henne Color.
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 04, 19:44)
schmoll.gif Ar dažai tie patys apie kuriuos aš kalbu ir apie kuriuos jūs pirmai diskutavot? Man atrodo, kad ne...

Jūs diskutavot apie Surya Brasil Henna Cream, jei gerai suprantu. O čia yra Henne Color.

Ai jo, tikrai, kažkaip susipainiojau, ačiū kad pataisėte 4u.gif
O tai nenorite pirkti ten kur nuorodą įkėlėte? smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Na aš čia buvau kažkada užsukus, ir jau antras mėnesis kaip dažau su Chna, Basma.. Mano plaukai pelenų spalvos, ir dažiau iš pradžių Chna maišydama su Basma, vienas Chna ir du Basma, o dabar paskutinį kart dažiau dvižingsniu - vienareikšmiškai gavosi tamsesnė spalva dvižingsniu dažant, bet...... lieka vienas didžiausias minusas - labai greit man dažai nusiplauna, realiai kas antrą savaitę reik dažyt norint kad nešviestų pilkšvos šaknys... O tai reiškia laaabai daug žaidimo... o taip nesinori vėl grįžt prie chemijos, nes plaukai NEREALIAI atsigavo, blizga. Bet čia tikriausiai kiekvienai taip? Kas kiek laiko dažote?
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 04, 20:16)


Man irgi labai graži ši plaukų spalva, todėl ir klausiu, ar niekas nežinot, iš kur man gaut šitų dažų?  biggrin.gif


as jungiuosi paieskas mirksiukas.gif
tai jei rasiu galim kartu imt smile.gif

QUOTE(ernesin @ 2011 02 04, 20:25)
O tai nenori pirkti iš to puslapio kur įkėlei? Bet Malibu jau parašė, kad jie su chemija rolleyes.gif


Aciu, kad parasei, nes jau buciau anuos pirkusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 02 04, 20:21)
Sveikos. Na aš čia buvau kažkada užsukus, ir jau antras mėnesis kaip dažau su Chna, Basma.. Mano plaukai pelenų spalvos, ir dažiau iš pradžių Chna maišydama su Basma, vienas Chna ir du Basma, o dabar paskutinį kart dažiau dvižingsniu - vienareikšmiškai gavosi tamsesnė spalva dvižingsniu dažant, bet...... lieka vienas didžiausias minusas - labai greit man dažai nusiplauna, realiai kas antrą savaitę reik dažyt norint kad nešviestų pilkšvos šaknys... O tai reiškia laaabai daug žaidimo... o taip nesinori vėl grįžt prie chemijos, nes plaukai NEREALIAI atsigavo, blizga. Bet čia tikriausiai kiekvienai taip? Kas kiek laiko dažote?

Aš dažau kaip įmanoma dažniau, jei galiu tai ir kas savaitę, bet tik tam kad žili praktiškai su natūraliais susivienodintų, šiaip per kažkiek laiko plaukai įsigeria tų dažų ir tikrai taip greitai nenusiplauna, būna kad tik kartą į mėnesį nusidažau smile.gif
Atsakyti
http://cgi.ebay.de/H...c#ht_2714wt_905

va tie dazai, galim imt, siuntima pasidalintume smile.gif bet brangokai sakyciau gaunasi... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 04 vasario 2011 - 20:39
Dar čia radau pigiau, tik nežinau ar siunčia į Lietuvą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 04 vasario 2011 - 20:47
Aš tikrai sutinku kartu užsisakyt, jei kažkas už mane tai padarys, nes pati dar kažką "primalsiu" ir nebus nei prekių, nei pinigų smile.gif

O va čia kaip? Brangiau?
tik žiūrėkit Henna powder http://www.santi-sho...-Colouring.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpulpulka: 04 vasario 2011 - 20:55
QUOTE(ernesin @ 2011 02 04, 21:45)
Dar čia radau pigiau, tik nežinau ar siunčia į Lietuvą rolleyes.gif



is cia labaiu apsimoka uzsisakyti smile.gif per tarpininke Uk, as paprasiau kad paklasutu kiek kainuotu siuntimas daugiau nei 2vnt. paskui parasysiu emaila tos panos kuri uzsako mirksiukas.gif

ta apsimoka imt, nes 3kartams butu cia...
http://www.amazon.co...l...597&sr=1-26

kiek isivaziduoju 50lt butu 3 pakeliai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 05 vasario 2011 - 16:25
QUOTE(Gabanne @ 2011 02 05, 16:18)
is cia labaiu apsimoka uzsisakyti smile.gif per tarpininke Uk, as paprasiau kad paklasutu kiek kainuotu siuntimas daugiau nei 2vnt. paskui parasysiu emaila tos panos kuri uzsako wink.gif

paaiskinkit man nesusipratelei, ar sie dazai butu be chemijos, t.y. naturalus, tik is zoliu? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 02 05, 17:20)
paaiskinkit man nesusipratelei, ar sie dazai butu be chemijos, t.y. naturalus, tik is zoliu?  blush2.gif  4u.gif



kiek suprantu taip, bet as pati naujoke esu toj srity, tai laukiam patyrusiu komentaru ir galim siust uzsakyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 04, 20:16)
Paskutinė nuotrauka yra Habioku (aš seku jos blogą)

va tokie man spalva labai labai kaip jos plaukai wub.gif kokia spalva imt reiktu kazi? g.gif


O kuom skiriasi Pudra ir Kremas? Pudra pati turesi krema darytis? Sudetingiau? g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 03, 19:19)


http://www.kosmetikk...ESSID=njmqaumwf

Norėčiau rudos - Brown (braun) ir kaštoninės - Chestnut Brown (kastanienbraun).


is cia kaina panasi gautusi kaip ir is amazon...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 05 vasario 2011 - 16:46
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 03, 19:19)
O jūs galite man kažkaip padėti šiuo klausimu?  biggrin.gif

Šiame puslapy turbūt visos įmanomos šių dažų spalvos yra:

http://www.kosmetikk...ESSID=njmqaumwf

Norėčiau rudos - Brown (braun) ir kaštoninės - Chestnut Brown (kastanienbraun).


Turejau Chestnut Brown, bet jau pardaviau doh.gif Geriau imti brown, ypac kas nemegsta ryzesnes spalvos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 04, 20:16)
Paskutinė nuotrauka yra Habioku (aš seku jos blogą), kuri dažė savo plaukus su tais dažais, apie kuriuos aš kalbėjau smile.gif ruda spalva.


As irgi seku jos bloga drinks_cheers.gif Bet man rodos ant jos taip graziai gaunas, nes jos plaukas panasios spalvos ir be intensyvaus vidinio ryzo pigmento g.gif Nes ant manes chestnut gavosi oranzinis, gerai, kad sruoga iskirpusi daziau, buciau likusi oranzine doh.gif
Atsakyti