Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Egliukasz @ 2011 02 01, 01:04)
Ar spalva is pradziu nesigauna per tamsi, nes anksciau skaiciau atsiliepimus, kad nudazo vienu tonu tamsiau, bet veliau siek tiek atsiplauna  4u.gif  Seniai domejausi tokiais, nes noriu sviesintus plaukus patamsinti ir atsiauginti, galbut neblogai gautusi ir man g.gif  Gal galit nuotraukyte ymest, kaip gavosi? Nebutina bendro vaizdo, tik sona plauku nufotografuokit, jei turit galimybe 4u.gif



Paieškokite šioje temoje mano postą su mano nuotrauka. Fotografuota stovint po šviestuvu, ryškiai matosi. Prie šaknų plaukai turi raudoną atspalvį, bet taip ir turėjo būti, nes maišiau burgundy (burgudiško vyno) spalvą su dark brown (tamsiai ruda). Toliau plaukai tamsesni, bet nieko keisto, nes ten dar chemiškai tamsiai ruda spalva dažyti plaukai. Dabar kas mėnesį vaikštau į kirpyklą, kad po truputį nukirptų visus chemiškai dažytus plaukus. Taip, jūs teisi, spalva palaipsniui nusiplauna, pašviesėja (maždaug per 3-4 savaites), bet per tiek laiko atauga ir žili, tad bet kuriuo atveju man tenka vėl dažyti. Jeigu tokiu dažnumu tektų dažyti su cheminiais dažais, matyt jau būčiau plika.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 02 01, 10:23)
Paieškokite šioje temoje mano postą su mano nuotrauka. Fotografuota stovint po šviestuvu, ryškiai matosi. Prie šaknų plaukai turi raudoną atspalvį, bet taip ir turėjo būti, nes maišiau burgundy (burgudiško vyno) spalvą su dark brown (tamsiai ruda). Toliau plaukai tamsesni, bet nieko keisto, nes ten dar chemiškai tamsiai ruda spalva dažyti plaukai. Dabar kas mėnesį vaikštau į kirpyklą, kad po truputį nukirptų visus chemiškai dažytus plaukus. Taip, jūs teisi, spalva palaipsniui nusiplauna, pašviesėja (maždaug per 3-4 savaites), bet per tiek laiko atauga ir žili, tad bet kuriuo atveju man tenka vėl dažyti. Jeigu tokiu dažnumu tektų dažyti su cheminiais dažais, matyt jau būčiau plika.



Dekui labai 4u.gif Teks turbut ir man pabandyti, nes pradejusi tamsinti plaukus pastebejau viena dalyka - man 25, bet jau turiu ziliuku doh.gif Kol sviesinau, matyt net nepastebejau, bet chemijos nebenoriu schmoll.gif Kadangi tinka ziliems, turetu tikt ir sviesintiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 02 01, 13:09)
Dekui labai 4u.gif  Teks turbut ir man pabandyti, nes pradejusi tamsinti plaukus pastebejau viena dalyka - man 25, bet jau turiu ziliuku doh.gif  Kol sviesinau, matyt net nepastebejau, bet chemijos nebenoriu schmoll.gif  Kadangi tinka ziliems, turetu tikt ir sviesintiems g.gif


Taip, kuo puikiausi tinka ir šviesintiems. Su šiais dažais tik iš tamsiaplaukės nepatapsite blondine, o atvirkščiai - galima biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikos, gal žinote, ar yra LT šitų dažų kur nors pirkti, nesvarbu kuriame mieste?
Taip noriu nusidažyt pagaliau plaukus su natūraliom žolėm, o paprastos chna nenoriu, nes gausis per daug ryškiai ryža... jei maišyti su basma, irgi reikia žinoti, keik ko dėti doh.gif . Su gatavai paruoštom, sumaišytom žolėm būtų paprasčiau smile.gif

Gal kuri su tokiais esate dažiusi? O gal LT yra kitokių jau paruoštų žolių mišinių, visiškai natūralių? Ar gal iš kažkur užsisakinėjat?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 01 31, 22:34)
Deionized water (aqua), dipropylene glycol methyl ether, genipa americana extract, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, orbignya oleifera seed oil, glycerin, hydroxyethylcellulose, essential oils (rose flower, cananga odorata, jasminum officinale (and) santalum album), Achillea Millefolium extract*, aloe barbadensis (aloe vera) leaf extract*, arnica montana extract*, Bertholletia excelsa (brazil nut) extract*, chamomila recutita (matricaria) extract*, Corylus Rostrata (hazel seed extract*, daucus carota sativa (carrot) root extract*, euterpe oleracea (acai) fruit extract*, lawsonia inermis (henna) leaf extract*, malphigia punicifolia fruit extract*, malva sylvestris extract*, paullinia cupana (guarana) fruit extract*, phyllanthus emblica (amla) fruit extract*, ziziphus joaseiro (jua) extract*, aminomethyl propanol, sodium citrate, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, HC Red 3, HC Yellow 4, Disperse Black 9, Dispense Violet 1.
*Ingredient proceeding from Organic Farming


Man įdomu kas čia gale per dažai, nes nei chna nei basma, nei kitokių žolių išskyrus augalų ekstraktus sudėtyje nematau? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 01 vasario 2011 - 19:33
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 01, 20:13)
user posted image

Sveikos, gal žinote, ar yra LT šitų dažų kur nors pirkti, nesvarbu kuriame mieste?
Taip noriu nusidažyt pagaliau plaukus su natūraliom žolėm, o paprastos chna nenoriu, nes gausis per daug ryškiai ryža... jei maišyti su basma, irgi reikia žinoti, keik ko dėti  doh.gif . Su gatavai paruoštom, sumaišytom žolėm būtų paprasčiau  smile.gif

Gal kuri su tokiais esate dažiusi? O gal LT yra kitokių jau paruoštų žolių mišinių, visiškai natūralių? Ar gal iš kažkur užsisakinėjat?
Ačiū.


Kokios spalvos reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 01, 20:32)
Man įdomu kas čia gale per dažai, nes nei chna nei basma, nei kitokių žolių išskyrus augalų ekstraktus sudėtyje nematau? rolleyes.gif



lawsonia inermis (henna) leaf extract* - tai yra chna, o paskutinieji yra, kaip dabar pažiūrėjau, cheminiai dažai.
Apie juos paskaitykite čia:
http://ntp.niehs.nih...8000376AFA14315
http://potency.berke...C YELLOW 4.html
http://ijt.sagepub.c.../3/205.abstract
http://ijt.sagepub.c.../1/103.abstract


Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 02 01, 22:00)
Kokios spalvos reikia? g.gif


O jūs galite man kažkaip padėti šiuo klausimu? biggrin.gif

Šiame puslapy turbūt visos įmanomos šių dažų spalvos yra:

http://www.kosmetikk...ESSID=njmqaumwf

Norėčiau rudos - Brown (braun) ir kaštoninės - Chestnut Brown (kastanienbraun).
Atsakyti
Malibu kokia spalva emei? noreciau naturalios rudos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 17, 13:56)
user posted image



QUOTE(micefee @ 2010 11 03, 19:28)

user posted image
Ačiū, labai malonu.  4u.gif


tobulos plauku spalvos wub.gif
Micefee ar pavyko isgaut tau jas ir kaip? as jusu kuo duagiau skaitau tuo labiau nebesuprantu doh.gif blush2.gif

Galvoju gal bandyt tuos dazus is www.iHerb.com kur Malibu rekomendavo... jei butu Klaipedieciu norinciu prisijungt rasykit... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 04 vasario 2011 - 16:29
Paskutinė nuotrauka yra Habioku (aš seku jos blogą), kuri dažė savo plaukus su tais dažais, apie kuriuos aš kalbėjau smile.gif ruda spalva.
Čia jos blogas http://sites.google.com/site/habioku/
Dabar ji jau dažo kažkokiais kitais dažais, bet kai buvo daryta ši foto, ji dar dažė va tokia spalva -
user posted image

Man irgi labai graži ši plaukų spalva, todėl ir klausiu, ar niekas nežinot, iš kur man gaut šitų dažų? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpulpulka: 04 vasario 2011 - 19:18
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 02 04, 19:16)
Paskutinė nuotrauka yra Habioku (aš seku jos blogą),..

Man irgi labai graži ši plaukų spalva, todėl ir klausiu, ar niekas nežinot, iš kur man gaut šitų dažų?  biggrin.gif

O tai nenori pirkti iš to puslapio kur įkėlei? Bet Malibu jau parašė, kad jie su chemija rolleyes.gif
Atsakyti