Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(selme @ 2011 01 18, 22:58)
Sveikos dar kartą  4u.gif  Gal kuri žinote, kaip išgauti tokias spalvas?  ax.gif
http://www.newhairst...f1d_redhair.jpg

http://images.mirror...y-391125720.jpg

Pirmos spalvos su chna abejoju ar isgausit, nes cia panasu, kad cheminiais dazyti arba jos naturaliai buvo sviesus, o tada chna uzdazyti (paprastai tokiu atveju gaunasi "morka"). Ant pilku ar rudu taip tikrai nesigaus, nes chna juos per ilgesni laika padaro tokius i raudonuma, kaip antroje nuotraukoje. Antra manau tiesiog chna dazant galima isgauti, gal dar kokios kakavos imaisant 4u.gif
Atsakyti
sveikos. gal Jūs žinosit, kur galima nusipirkti amlos ir kiek kainuoja? prieš metus bandžiau chnanintis plaukus, tai rezultatas toks vario į ryžumą gavosi, nuo to pabandymo nebedažiau, o taip svajoju apie tamsiai rudus blizgančius plaukus, kiek skaičiau tai amla turėtų padėti išsipildyti mano svajonei (dabar esu statistinė lietuvaitė - pilkšvai rudi plaukai).
Atsakyti
QUOTE(ledoksne @ 2011 01 20, 16:51)
prieš metus bandžiau chnanintis plaukus, tai rezultatas toks vario į ryžumą gavosi, nuo to pabandymo nebedažiau, o taip svajoju apie tamsiai rudus blizgančius plaukus,

Ne taip viskas paprasta. Kazkokios zoles iskarto plauku nepadarys tamsiai rudais ir blizganciais. Mano atveju kai pirma daziausi gavausi gan ryza. Bet pastoviai dazant atauginejo blizgantys plaukai, ta prasme matesi skirtumas, kur plaukai ataugo apsaugoti chna, o tuo tarpu like ir buvo tokie ryzoki, nes juo anksciau veike saule ir kiti veiksniai. Skirtumas buvo labai akivaizdus. 5 metai dazau chna tai nuaugo visi ryzi plaukai, dabar jie tokie raudonmedzio spalvos (tamsiai rudi su raudonu atspalviu) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 20, 23:09)
Ne taip viskas paprasta. Kazkokios zoles iskarto plauku nepadarys tamsiai rudais ir blizganciais. Mano atveju kai pirma daziausi gavausi gan ryza. Bet pastoviai dazant atauginejo blizgantys plaukai, ta prasme matesi skirtumas, kur plaukai ataugo apsaugoti chna, o tuo tarpu like ir buvo tokie ryzoki, nes juo anksciau veike saule ir kiti veiksniai. Skirtumas buvo labai akivaizdus. 5 metai dazau chna tai nuaugo visi ryzi plaukai, dabar jie tokie raudonmedzio spalvos (tamsiai rudi su raudonu atspalviu)  wub.gif


Matyt kiekvienam plaukui individualiai. Nes man kaip tik iš pradžių buvo tamsiai rudi su vario blizgesiu, po to raudonumas ryškėjo. Galiausiai mama sako: vaikeli tu baik su ta xna, nes visai morkvinė tuoj būsi.
Dar labai priklauso nuo dažo laikymo laiko. Ten ir ant pakelio parašyta, kiek laikyti ir kokia spalva gausis.
Apskambinau krūvą kirpyklų, niekas neapsiima manęs su xna dažyti verysad.gif
Viena kirpėja tiesiai pasakė, kad neapsimoka. Nes jos už dažus dar užsideda savo antkainį + darbas.
Jaučiu teks pačiai terliotis.
Atsakyti
QUOTE(Sagabona @ 2011 01 30, 16:26)
Matyt kiekvienam plaukui individualiai. Nes man kaip tik iš pradžių buvo tamsiai rudi su  vario blizgesiu, po to raudonumas ryškėjo. Galiausiai mama sako: vaikeli tu baik su ta xna, nes visai morkvinė tuoj būsi.
Dar labai priklauso nuo dažo laikymo laiko. Ten ir ant pakelio parašyta, kiek laikyti ir kokia spalva gausis.
Apskambinau krūvą kirpyklų, niekas neapsiima manęs su xna dažyti  verysad.gif
Viena kirpėja tiesiai pasakė, kad neapsimoka. Nes jos už dažus dar užsideda savo antkainį + darbas.
Jaučiu teks pačiai terliotis.

O su kokia chna dažote?
Atsakyti
Apskambinau krūvą kirpyklų, niekas neapsiima manęs su xna dažyti verysad.gif
Viena kirpėja tiesiai pasakė, kad neapsimoka. Nes jos už dažus dar užsideda savo antkainį + darbas.
Jaučiu teks pačiai terliotis.
[/quote]
Šiais laikais niekas Kirpyklose jau nedažo su chna ar basma,atgyveno savo -ši procedūra,jeigu norite terliokitės nemuose. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemezide321 @ 2011 01 30, 19:31)

Šiais laikais niekas Kirpyklose jau nedažo su chna ar basma,atgyveno savo -ši procedūra,jeigu norite terliokitės nemuose.  rolleyes.gif

Turbūt dėl to kad negali išgauti norimo efekto kaip su chemija, daug terlionės ir uždarbis mažas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 01 30, 20:36)
Turbūt dėl to kad negali išgauti norimo efekto kaip su chemija, daug terlionės ir uždarbis mažas smile.gif

Na taip ,teisingai mąstote drinks_cheers.gif
Atsakyti
merginos, aš šioje temoje jau gyriausi, kad radau alternatyvą chna ir basmos milteliams, nes man irgi pasirodė pernelyg sudėtinga pačiai tą košę užsitepti, ypač ant pakaušio, nes ten, deja, akių neturiu, o štai žilų plaukų - į valias biggrin.gif Aš net cheminiais dažais dažydama tobulai sau neužtepdavau ataugusių žilų, o jei kone susipildavau visą buteliuką ant galvos ir stengdavausi įtrinti, tai nusidažydavo ir per visą ilgį plaukai. O tai, be to, kad sausindavo plaukus, dar juos ir patamsindavo, nes keli dažų sluoksniai daro plaukus tamsesnius. Tuomet prie šaknų, kur žili, plaukai atrodydavo šviesesni, o jau anksčiau dažyti - tamsesni. Nusipirkau Surya Brasil Henna Cream ir džiaugiuosi, nes konsistencija kaip šampūno ar balzamo, laikyti reikia max. 1 valandą. Plaukai nuostabiai žvilga, švelnūs.
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 01 31, 17:14)
merginos, aš šioje temoje jau gyriausi, kad radau alternatyvą chna ir basmos milteliams, nes man irgi pasirodė pernelyg sudėtinga pačiai tą košę užsitepti, ypač ant pakaušio, nes ten, deja, akių neturiu, o štai žilų plaukų - į valias biggrin.gif Aš net cheminiais dažais dažydama tobulai sau neužtepdavau ataugusių žilų, o jei kone susipildavau visą buteliuką ant galvos ir stengdavausi įtrinti, tai nusidažydavo ir per visą ilgį plaukai. O tai, be to, kad sausindavo plaukus, dar juos ir patamsindavo, nes keli dažų sluoksniai daro plaukus tamsesnius. Tuomet prie šaknų, kur žili, plaukai atrodydavo šviesesni, o jau anksčiau dažyti - tamsesni. Nusipirkau Surya Brasil Henna Cream ir džiaugiuosi, nes konsistencija kaip šampūno ar balzamo, laikyti reikia max. 1 valandą. Plaukai nuostabiai žvilga, švelnūs.

Kur pirkote ir kokia pilna sudėtis šios priemonės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 01 31, 19:09)
Kur pirkote ir kokia pilna sudėtis šios priemonės? smile.gif


Pirkau www.iherb.com, nes ten kaina gera ir siuntimas nebrangus, o pirmą kartą užsisakant galima gauti 5 dolerių nuolaidą. Dažų kaina šiuo metu 8,64 dol. Aš pirkau 2 dėžutes: burdungdy ir dark brown spalvų.

APRAŠYMAS anglų kalba:

* Guaranteed to Cover Gray and White Hair on the First Application.
* Hair Coloring and Hair Treatment with Organic extracts
* Hypoallergenic and Dermatologically Tested
* Certified Vegan

Hair Coloring and Hair Treatment Cream with Organic Extracts

Surya Henna Cream colors while conditioning, moisturizing and revitalizing your hair. Our formula, enriched with organic extracts, nourishes hair for increased luster, softness and elasticity. Our unique coloring process does not strip the melanin from the cortex of the hair, but rather from a protective coat of rich semi-permanent color around each strand.
Surya Henna Cream is a new concept in hair coloring and treatment; it won't harm your hair or your health. Based in the principles of Ayurveda, Surya Henna Cream is formulated with a botanical complex of 15 herbs and fruits from India and Brazil's Amazon rainforest.

Surya Henna Cream Benefits

-Guaranteed to cover gray and white hair on the first application!
-Intensive treatment and sine from scalp to hair-ends.
Safe for damaged and chemically treated hair including perms, body waves, relaxed, highlighted and color treated hair.
-Raw materials extracted with environmentally responsibility, pursuing sustainable development.

Natural Properties

* Henna: Moisturizes and forms a protective layer on each hair strand.
* Arnica: Functions as a capillary stimulant and as a vasoprotector.
* Guarana: A Brazilian fruit that functions as a capillary stimulant.
* Acai: A Brazilian fruit that moisturizes and acts as an emollient and remineralizer.
* Jua: A Brazilian fruit that is anti-inflammatory and stimulates circulation of the scalp.
* Aloe Vera: An emollient that moisturizes and softens.
* Brazil Nut: An Emollient that moisturizes, revitalizes and conditions.

Suggested Use

For better results, read and strictly follow the use instructions and color chart enclosed.

See inside instructions to use this product.

This kit contains:

1 bottle of pre-mixed hair color
(2.3 fl oz/70ml)

1 pair of plastic gloves

1 plastic cap
Supplement Facts

Deionized water (aqua), dipropylene glycol methyl ether, genipa americana extract, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, orbignya oleifera seed oil, glycerin, hydroxyethylcellulose, essential oils (rose flower, cananga odorata, jasminum officinale (and) santalum album), Achillea Millefolium extract*, aloe barbadensis (aloe vera) leaf extract*, arnica montana extract*, Bertholletia excelsa (brazil nut) extract*, chamomila recutita (matricaria) extract*, Corylus Rostrata (hazel seed extract*, daucus carota sativa (carrot) root extract*, euterpe oleracea (acai) fruit extract*, lawsonia inermis (henna) leaf extract*, malphigia punicifolia fruit extract*, malva sylvestris extract*, paullinia cupana (guarana) fruit extract*, phyllanthus emblica (amla) fruit extract*, ziziphus joaseiro (jua) extract*, aminomethyl propanol, sodium citrate, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, HC Red 3, HC Yellow 4, Disperse Black 9, Dispense Violet 1.
*Ingredient proceeding from Organic Farming

Made with selected and imported raw material from India and Brazil
Warnings

Does not contain Ammonia, PPD, Peroxide, Parabens, Resorcinol, Heavy Metals or GMO's.

Keep out of reach of children. Do not swallow. This product must not be used for dyeing eyelashes or eyebrows. In case of eye contact, rinse with plenty of water.
Conduct a sensitivity test before using this product.
For external use only.

No animal testing.

No animal ingredients.

Jei kas nors norės pirkti su 5 dolerių nuolaida, nuolaidos kodas UCE089.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malibu: 31 sausio 2011 - 22:37
QUOTE(Malibu @ 2011 01 31, 18:14)
merginos, aš šioje temoje jau gyriausi, kad radau alternatyvą chna ir basmos milteliams, nes man irgi pasirodė pernelyg sudėtinga pačiai tą košę užsitepti, ypač ant pakaušio, nes ten, deja, akių neturiu, o štai žilų plaukų - į valias biggrin.gif Aš net cheminiais dažais dažydama tobulai sau neužtepdavau ataugusių žilų, o jei kone susipildavau visą buteliuką ant galvos ir stengdavausi įtrinti, tai nusidažydavo ir per visą ilgį plaukai. O tai, be to, kad sausindavo plaukus, dar juos ir patamsindavo, nes keli dažų sluoksniai daro plaukus tamsesnius. Tuomet prie šaknų, kur žili, plaukai atrodydavo šviesesni, o jau anksčiau dažyti - tamsesni. Nusipirkau Surya Brasil Henna Cream ir džiaugiuosi, nes konsistencija kaip šampūno ar balzamo, laikyti reikia max. 1 valandą. Plaukai nuostabiai žvilga, švelnūs.


Ar spalva is pradziu nesigauna per tamsi, nes anksciau skaiciau atsiliepimus, kad nudazo vienu tonu tamsiau, bet veliau siek tiek atsiplauna 4u.gif Seniai domejausi tokiais, nes noriu sviesintus plaukus patamsinti ir atsiauginti, galbut neblogai gautusi ir man g.gif Gal galit nuotraukyte ymest, kaip gavosi? Nebutina bendro vaizdo, tik sona plauku nufotografuokit, jei turit galimybe 4u.gif
Atsakyti