Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

ar galima šviesinti chna dažytus plaukus ? chna dažiau jau daugiau kaip metus. paskutinis dažymas lapkričio pabaigoje buvo.
Atsakyti
sveiki. man irgi issausedavo nuo xna plaukai, bet dabar dazau riebaluotus neplautus plaukus. dar ipilu i kose sauksta aliejaus,tada gerai tepasi. palaikau 2 valandas . tada plaunu su sampunu ir dedu balzama. dazau vien su xna,nes mano plaukai naturalus kastoniniai. puikiausiai nudazo zilus plaukus. dazau karta per menesi jau kokie 4 metai clap.gif . kai dazydavau plaukus isplautus tikrai labai issausejo ir turejau nukirpti gabala nemaza. unsure.gif
Atsakyti
Gal žinote Kaune saloną arba kirpėją kur dažo su chna?
Anksčiau dažydavau pati, bet daug vargo ir teplionės, vonios gaila. Paskui kurį laiką dažiausi salone su cheminiais dažais, dabar vėl norėčiau grįžti prie chna.
Atsakyti
QUOTE(Sagabona @ 2011 01 16, 19:48)
Gal žinote Kaune saloną arba kirpėją kur dažo su chna?
Anksčiau dažydavau pati, bet daug vargo ir teplionės, vonios gaila. Paskui kurį laiką dažiausi salone su cheminiais dažais, dabar vėl norėčiau grįžti prie chna.

Gaila ,kad jus ne vilniete schmoll.gif ,nes Vilniuje as galieciau nudazyt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(DIA-40 @ 2011 01 09, 17:12)
sveiki. man irgi issausedavo nuo xna plaukai, bet dabar dazau riebaluotus neplautus plaukus. dar ipilu i kose sauksta aliejaus,tada gerai tepasi. palaikau 2 valandas . tada plaunu su sampunu ir dedu balzama. dazau vien su xna,nes mano plaukai naturalus kastoniniai. puikiausiai nudazo zilus plaukus. dazau karta per menesi jau kokie 4 metai clap.gif . kai dazydavau plaukus isplautus tikrai labai issausejo ir turejau nukirpti gabala nemaza. unsure.gif

O kaip imasi ant neisplautu,ne blogiau?
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2011 01 17, 21:24)
O kaip imasi ant neisplautu,ne blogiau?

man tai blogiau. ir žymiai. ypač ant žilų matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 17 sausio 2011 - 21:26
QUOTE(vika8625 @ 2010 12 29, 18:48)
ar galima šviesinti chna dažytus plaukus ? chna dažiau jau daugiau kaip metus. paskutinis dažymas lapkričio pabaigoje buvo.



As buvau nusidaziusi plaukus po chna,buvo praeja keli menesiai,bet nudazius atsirado sruogu zaliai-melynu,elektirine spalva biggrin.gif o jos buvo neperdazomos,net tamsiai neisejo uzdazyt,lindo ta spalva.teko laukt kol nuaugs,bet cia tik mano patirtis
Atsakyti
sveikos,

visos temos neskaičiau, tik šiek tiek akimis permečiau, tai prašau manęs akmenimis neužmėtykit, jei apie tai buvo kalbėta 4u.gif

kažkada irgi dažydavau su chna, bet galiausiai spalva pasidarė man negraži, "uždažyti" neišėjo, pasikausčiau kantrybe ir atsiauginau savo pilkus lietuviškus plaukus...

dabar labai norėčiau šviesinti, bet plaukai ir taip silpni ir sausoki (nebent nuo tų mano dažymosi chna laikų atsirado koks nors stebuklingas būdas juos su visokiom chna ir pan iššviesinti biggrin.gif ) taigi atsiminiau, kad dažymo laikais jie labai blizgėdavo ir tokie lyg ir sunkesni, gražesni buvo...jokių raudonų spalvų nenoriu (nors kiti sako, jog tinka doh.gif ) bet to blizgesio labai pasiilgau wub.gif todėl norėjau jūsų paklausti, gal žinot, ar TBS vis dar yra toki chna mišiniai?( seniai seniai būdavo trijų spalvyčių, iš kurių viena ruda, tokia, kokios šiandien visai ir norėčiau...)

Atsakyti
man nudazo gerai zilus plaukus,gal todel,kad jie ir naturalus yra ryzoki. smile.gif jei dazau isplautus tai tada gaunuosi ryskiai ryza. o an neplautu pats tas. jei norite,kad gerai nuimtu isplaukite su Tresemme giliai valanciu sampunu pries dazyma. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber* @ 2011 01 18, 00:50)
sveikos,

visos temos neskaičiau, tik šiek tiek akimis permečiau, tai prašau manęs akmenimis neužmėtykit, jei apie tai buvo kalbėta  4u.gif

kažkada irgi dažydavau su chna, bet galiausiai spalva pasidarė man negraži, "uždažyti" neišėjo, pasikausčiau kantrybe ir atsiauginau savo pilkus lietuviškus plaukus...

dabar labai norėčiau šviesinti, bet plaukai ir taip silpni ir sausoki (nebent nuo tų mano dažymosi chna laikų atsirado koks nors stebuklingas būdas juos su visokiom chna ir pan iššviesinti  biggrin.gif ) taigi atsiminiau, kad dažymo laikais jie labai blizgėdavo ir tokie lyg ir sunkesni, gražesni buvo...jokių raudonų spalvų nenoriu (nors kiti sako, jog tinka  doh.gif ) bet to blizgesio labai pasiilgau  wub.gif  todėl norėjau jūsų paklausti, gal žinot, ar TBS vis dar yra toki chna mišiniai?( seniai seniai būdavo trijų spalvyčių, iš kurių viena ruda, tokia, kokios šiandien visai ir norėčiau...)

gal galima ta pati blizgesio efekta ir sunkumo, pasiekti su bespalve chna g.gif su ta, kurios Droguose buna
Atsakyti
Sveikos dar kartą 4u.gif Gal kuri žinote, kaip išgauti tokias spalvas? ax.gif

http://www.newhairst...f1d_redhair.jpg

http://images.mirror...y-391125720.jpg
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 01 18, 17:10)
gal galima ta pati blizgesio efekta ir sunkumo, pasiekti su bespalve chna g.gif su ta, kurios Droguose buna


kažkada bandžiau bespalvę chna, bet kiek pamenu tai schmoll.gif ne tas...
Atsakyti
QUOTE(amber* @ 2011 01 19, 18:53)
kažkada bandžiau bespalvę chna, bet kiek pamenu tai  schmoll.gif  ne tas...



Mergaitės, nėra tokio dalyko kaip bespalvė, juoda, geltona ar dar kokia ten chna. Chna turi tik vienos spalvos pigmentą. Tos, kurios mokate angliškai, pasiskaitykite, kaip mus mausto plaukų dažų gamintojai.

http://www.mehandi.c...book/index.html
Atsakyti