Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 12 23, 18:52)
Norėjau paklaust koks skirtumas tarp dažų salotiniuose pokeliuose ir paprastuose pokeliuose (na kur irgi IRANSKAJA parašyta) ? aš ryt žadu antrą kart pasidažyt, ir šeip jau antrą kartą salotiniuose pokeliuose perku, bet šeip idomu koks skirtumas tarp jų? žolių kokybė?

Salotiniuose pakeliuose sodriau nudažo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 23, 17:22)
Salotiniuose pakeliuose sodriau nudažo mirksiukas.gif

o kur Kaune rasti salotiniu pakeliu?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 12 23, 23:10)
o kur Kaune rasti salotiniu pakeliu?


Paskutinėmis mano žiniomis parduotuvė "Martina" (ten yra šių žalių pakelių) iš Kalniečių išsikėlė į Vitebską.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 12 23, 23:10)
o kur Kaune rasti salotiniu pakeliu?

As pirkau Svaros prekese, tai senamiesti jau paskutinius paemiau, o dar radau Bazytej kur prie turgaus stoties, tai irgi nupirkau visus kiek buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2010 12 23, 22:10)
o kur Kaune rasti salotiniu pakeliu?

O pas jus maximoje nera ju? As visada perku maximoje ir buna pastoviai tie salotiniai pakeliai,na retkarciais pakeicia tokiais sviesiais pakeliais,bet tai buna retai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gana daug metų dažiau plaukus cheminiais dažais. Dažymas buvo būtinas, nes nesu sena, tačiau turiu daug žilų plaukų, o natūrali plaukų spalva - "lietuviška pilkoji". Tačiau paskutiniu metu pradėjo stipriai slinkti plaukai, jie pasidarė šiurkštūs, beveik neiššukuojami, taigi, supratau, kad metas atsisveikinti su chemija. Vienintelis man žinomas natūralus dažymo būdas buvo chna su basma. Tačiau viena problemėlė: aš net cheminių kreminės konsistencijos dažų pati sau padoriai užtepti nesugebėdavau (ypač pakaušyje), o čia su žolių košele. Kirpykloje paklausiau, ar nedažo su chna ir basma. Ne, nedažo, nes po užtepimo yra rekomenduojama dažus laikyti ilgiau nei 1 valandą, o kirpykloje visos dienos gi nepraleisi. Ačiū Dievui, kad turiu bičiulę kirpėją, kuri sutiko atvažiuoti pas mane į namus ir 6 valandas "žaidė" su chna ir basma, kad suvienodintų spalvą prie šaknų (kur ataugo žili) ir per visą ilgą (kur stipriai įsigėrę tamsūs cheminiai dažai). Viskas išėjo puikiai, rezultatu likau patenkinta (na, gal nepatiko tik tai, kad plaukai išsausėjo, o jie ir taip sausi buvo, bei tai, kad po dažymo negalima 3 dienas plauti su šampūnu). Taigi, praėjo mėnuo, prie šaknų pačiame viršugalvyje, ties sklastymu jau vėl švietė žili. Man vis nedavė ramybės mintis, kad gal yra sukurtų kokių nors žoliniu pagrindu pagamintų dažų, kurie lengvai teptųsi ir neišsausintų plaukų. Paguglinau ir - eureka - radau. Dvi dienas skaičiau įvairius užsieniečių natūralisčių forumus, jų atsiliepimus apie vienus ar kitus dažus, jų sudėtį, spalvas, ar lengva užtepti juos ant plaukų. Galų gale užsisakiau iš vienos USA el. parduotuvės, siuntinukas atėjo maždaug po 10 dienų. Draugė užtepė, palaikiau valandą. Ir rezultatas pranoko mano lūkesčius. Išplovus tekančiu vandeniu balzamo tirštumo dažus plaukai liko šilko švelnumo, spindintys. Spalva labai natūrali. Jau planuoji sekantį pirkinį iš tos krautuvės.
Šie dažai jau buvo kažkada minėti supermamų forume, jie vadinasi Surya henna cream. Jeigu domina, apie dažus galite pasiskaityti čia Nusprendusios užsisakyti šiuos dažus pirmą kartą gaus 5 dolerių nuolaidą (šiaip siuntimas į Lietuvą kainuoja 4 dolerius, bet pritaikius nuolaidą nieko nekainuos) suvedusios nuolaidos kodą UCE 089.
Atsakyti
Gal nuotrauka galit?Smalsu kokia spalva gavosi g.gif ax.gif
Atsakyti
As beveik pries savaite daziausi, ploviau galva jau daug kartu, bet man vis jauciasi tas zoliu kvapas...
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2010 12 27, 19:06)
Gal nuotrauka galit?Smalsu kokia spalva gavosi g.gif  ax.gif

Burgundy spalva maisiau su Dark brown

user posted image


Man labai patiko ir tai, kad kvapas buvo labai malonus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malibu: 27 gruodžio 2010 - 18:33
As siandien susinervijau, na man namie per veidrodi rodos kad normali tokia i kastonine spalva gavosi po dazymo (1 chna+2 basma), bet siandien buvau parduotuvej kur laaabai ryskus apsvietimas, ir kazkaip man pasirode kad mano saknys tokios pilkai zalsvos doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif nezinau, gal cia tas apsvietimas, bet jau issigandau zinokit, net nezinau, noriu Naujiem dar pasidazyt tuo dvizingsniu, bet jei tapsiu zalsva?? doh.gif
Atsakyti
Žinokit man atrodo nereiktų kreipti dėmesio į tą spalvą, kur matavimosi kabinose šviečia... Nes mano plaukai ten irgi visai kitokie atrodo nei kad yra iš tikrųjų. g.gif Man atrodo ten žaidžiama su apšvietimo ryškumu, kad žmogui padėtų greičiau apsispręsti įsigyti rūbą.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 27, 21:59)
Žinokit man atrodo nereiktų kreipti dėmesio į tą spalvą, kur matavimosi kabinose šviečia... Nes mano plaukai ten irgi visai kitokie atrodo nei kad yra iš tikrųjų.  g.gif Man atrodo ten žaidžiama su apšvietimo ryškumu, kad žmogui padėtų greičiau apsispręsti įsigyti rūbą.

Nu jo, ten ištikro kai užeini tai nuo tos šviesos pamatysi kiekvieną trūkumėlį savo doh.gif na tai tikiuosi kad nesimato kitiem tokia spalva blush2.gif
Atsakyti