Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Magic_girl @ 2010 12 22, 17:13)
Turbut rekomenduojama plaukus isplaut tam kad jie butu visiskai svarus,neriebaluoti ir tt. nes jei plaukas riebus dazai sunkiai isigeria ir "isitvirtina".

As visada laikau 2-3val. ilgiau neistempiu,bet buna kad kitos mergaites ir per nakti buna su dazais,taip sakant miega su turbanu. 4u.gif


Šiaip dažant cheminiais dažais būna atvirkščiai, reikia, kad galva neplauta būtų, nes tada dažai su riebalu geriau sukimba, todėl man labai keista iš pradžių buvo chna dažyti ant švarios išplautos galvos. ax.gif

Paskutinį kartą kai dažiau miegojau su tiurbanu, vaje, kokia kančia. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 22, 17:18)
Paskutinį kartą kai dažiau miegojau su tiurbanu, vaje, kokia kančia.  doh.gif  biggrin.gif

taip, kita diena būna išbraukta iš gyvenimo, nes išsimiegoti su tiurbanu - neįmanoma.... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 22, 16:18)
Šiaip dažant cheminiais dažais būna atvirkščiai, reikia, kad galva neplauta būtų, nes tada dažai su riebalu geriau sukimba, todėl man labai keista iš pradžių buvo chna dažyti ant švarios išplautos galvos.  ax.gif

Paskutinį kartą kai dažiau miegojau su tiurbanu, vaje, kokia kančia.  doh.gif  biggrin.gif

Man irgi keista buvo kad reikia plaut galva pries dazyma chna,bet man atrodo cheminiai dazai isigeria i plauka o chna isorini plauko sluoksni padengia,todel gal cheminiais dazais dazant rekomenduojama neplaut galvot kad nenudegintu plauku,cia tik mano pamastymai bijau pameluot. blush2.gif Isivaizduoju koks vargas miegot su turbanu o galima ir pataline istept. O kaip tau nusidaze tada plaukai laikant per nakti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau nusidaziau. smile.gif Spalva tai neitin nuo naturalios tesiskirai (tokia ruda sviesi gan buvo), tik dabartine tamsesne. smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 22, 16:57-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 22, 16:57)
Pagaliau nusidaziau. smile.gif Spalva tai neitin nuo naturalios tesiskirai (tokia ruda sviesi gan buvo), tik dabartine tamsesne. smile.gif

O kaip dazus ruosei? Ryzumas neisryskejo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2010 12 22, 17:29)
O kaip tau nusidaze tada plaukai laikant per nakti?  mirksiukas.gif


Neypatingai. Aš dažiau su ruda chna (Henné châtain foncé en poudre) pirkta iš Aroma-Zone, tai skirtumo nepastebėjau... Net naujai išlindusių žiliukų neuždažė. Čia riešutų miltelių ir indigo mišinys. Tai prieš naujus bandysiu dažyti 2:1 basma ir chna ir dar įbersiu riešutų miltelių.

Perskaičiau, kad norint, jog nenusidažytų veidas ir kaklas, galima kaktos plaukų liniją ir kaklą po plaukais iš nugaros pusės patepti sviestmedžiu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 22 gruodžio 2010 - 17:41
QUOTE(Magic_girl @ 2010 12 22, 18:26)
O kaip dazus ruosei? Ryzumas neisryskejo? 4u.gif

Dabar pirma diena tai dar nieko nesimato...
As ~40g. chna uzpyliau ciobreliu nuoviru ir pridejau cinamono, dapyliau aliejaus ir palikau per diena 6valandoms. Veliau primaisiau basmos 25g. ir kiausini viena imusiau. Uzsitepus laikiau 2,5 valandos mazdaug. smile.gif Pradzioje pamineta, kad ir cinamonas. ir kiausiniai rudumo daduoda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 22, 17:37)
Neypatingai. Aš dažiau su ruda chna (Henné châtain foncé en poudre) pirkta iš Aroma-Zone, tai skirtumo nepastebėjau... Net naujai išlindusių žiliukų neuždažė. Čia riešutų miltelių ir indigo mišinys. Tai prieš naujus bandysiu dažyti 2:1 basma ir chna ir dar įbersiu riešutų miltelių.

Perskaičiau, kad norint, jog nenusidažytų veidas ir kaklas, galima kaktos plaukų liniją ir kaklą po plaukais iš nugaros pusės patepti sviestmedžiu.  4u.gif

As tai tik pakeline chna ir basma esu bandziusi. Tai reiskia dazu laikymas per nakti nelabai ka itakoja,turbut pilnai uztenka keliu valandu kad nusidazytu. Su ziliukais ir man problema,svajoju juos uzdazyt kad butu kastotiniai bet ne,vis tiek ryzumu sviecia. doh.gif O kaip tau sekasi su tais nenaudeliais kovot? 4u.gif
Papildyta:
biggrin.gif+2010 12 22, 17:42-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 22, 17:42)
Dabar pirma diena tai dar nieko nesimato...
As ~40g. chna uzpyliau ciobreliu nuoviru ir pridejau cinamono, dapyliau aliejaus ir palikau per diena 6valandoms. Veliau primaisiau basmos 25g. ir kiausini viena imusiau. Uzsitepus laikiau 2,5 valandos mazdaug. smile.gif Pradzioje pamineta, kad ir cinamonas. ir kiausiniai rudumo daduoda. smile.gif

Tai reiskia gerai nusidaze jei plaukai patamsejo o ryzumas neislindo. Man tai jau iskart isplovus matosi kur ryzesne spalva. Kaip noreciau tamsiai kastonine spalva isgaut,bet turbut teks dar eksperimentuot,pries naujus metus dazysiuos ir bandysiu tirpios kavos i chna maisyt ir pabrandint pora valandu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2010 12 22, 19:20)
Tai reiskia dazu laikymas per nakti nelabai ka itakoja,turbut pilnai uztenka keliu valandu kad nusidazytu. Su ziliukais ir man problema,svajoju juos uzdazyt kad butu kastotiniai bet ne,vis tiek ryzumu sviecia.  doh.gif O kaip tau sekasi su tais nenaudeliais kovot?  4u.gif


Na, nežinau, čia ne visai įprasta chna, šiame mišinyje jos visai nerasta. Kaip minėjau, tik basma ir riešutų milteliai... Gal dėl to nieko ir nenukando, nes per silpnas plaukams buvo. O su žiliukais nekovoju, užtenka, kad nuauksuoja, baltai bent jau nešviečia. biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu jau nudazius plaukus negalima 3 dienas su sampunu plauti ju tai su kuo plauti? Nuo vieno vandens jie dar labiau riebaluojasi, isvis mano plaukus reik kasdien plauti, tai su kuo galima, net neisivaizduoju???
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 22, 16:09-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 22, 16:09)
Ar pakanka 2,5 valandos laikyti dazus (nusidazius ant plauku)..? smile.gif

Kai neturiu laiko tai ir tik 2 valandas palaikau smile.gif

QUOTE(micefee @ 2010 12 22, 20:09)
Na, nežinau, čia ne visai įprasta chna, šiame mišinyje jos visai nerasta. Kaip minėjau, tik basma ir riešutų milteliai... Gal dėl to nieko ir nenukando, nes per silpnas plaukams buvo. O su žiliukais nekovoju, užtenka, kad nuauksuoja, baltai bent jau nešviečia.  biggrin.gif
Man asmeniškai pakelimė chna ir basma žymiai geriau dažo už Aroma-zone, gaila tik kad užsipirkusi jos po paką, bet kai baigsiu tikrai grįšiu prie parduotuvinės salotiniuose pakeliuose, nebent atsirastų koks naujas variantas smile.gif


biggrin.gif+2010 12 22, 21:15-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 22, 21:15)
Jeigu jau nudazius plaukus negalima 3 dienas su sampunu plauti ju tai su kuo plauti? Nuo vieno vandens jie dar labiau riebaluojasi, isvis mano plaukus reik kasdien plauti, tai su kuo galima, net neisivaizduoju???

Aš netradicinė čia pasirodysiu, bet dažausi ant sausų neplautų plaukų, dažau tik šaknis ir visada išplaudinėju galvą su šampūnu - nepastebėjau kad kažkas labai stipriai skirtųsi nuo tada kai dažydavau drėgnus ir nuplaudavau žoles tik vandeniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 23, 00:05)
Kai neturiu laiko tai ir tik 2 valandas palaikau smile.gif
Man asmeniškai pakelimė chna ir basma žymiai geriau dažo už Aroma-zone, gaila tik kad užsipirkusi jos po paką, bet kai baigsiu tikrai grįšiu prie parduotuvinės salotiniuose pakeliuose, nebent atsirastų koks naujas variantas smile.gif
Aš netradicinė čia pasirodysiu, bet dažausi ant sausų neplautų plaukų, dažau tik šaknis ir visada išplaudinėju galvą su šampūnu - nepastebėjau kad kažkas labai stipriai skirtųsi nuo tada kai dažydavau drėgnus ir nuplaudavau žoles tik vandeniu rolleyes.gif

Norėjau paklaust koks skirtumas tarp dažų salotiniuose pokeliuose ir paprastuose pokeliuose (na kur irgi IRANSKAJA parašyta) ? aš ryt žadu antrą kart pasidažyt, ir šeip jau antrą kartą salotiniuose pokeliuose perku, bet šeip idomu koks skirtumas tarp jų? žolių kokybė?
Atsakyti