Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

O jei plykyti pienu ar musti kiausini tai jie nesurugs/nesuges??? g.gif
Atsakyti
[quote=beprotiskai_fantastiska,2010 12 20, 16:19]
Aš tai dabar pagalvojau, kad matyt dėl to kad dažai atšalo bedažant, nelabai ryškaia pasidengė man. na bandysiu gal dar iki Naujų dar kartą nusidažyt smile.gif Beje, kaip jūs palaikot tuos dažus šiltus kol nusidažot?
Papildyta:
As inda su chna istatau i siek tiek didiesni inda su karstu vandieniu ir kol dazau plaukus nespeja atsalt. biggrin.gif
Atsakyti
Ieva, čia visi atsakymai į rūpimus klausimus: http://www.hennaforh...ennaforhair.pdf
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 21, 20:52)
Ieva, čia visi atsakymai į rūpimus klausimus: http://www.hennaforh...ennaforhair.pdf

Labai aciu. smile.gif
Atsakyti
Deja, bet man niekaip tos knygoa neatsiuncia...
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 21, 19:23-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 21, 19:23)
O jei plykyti pienu ar musti kiausini tai jie nesurugs/nesuges??? g.gif

Iš vakaro galima palikti tik užpylus vynu ar citrina, o aliejus, pienas, kiaušinis ir t.t. dedami prieš pat tepant.
Atsakyti
O ka su basma daryti? Iskat uzplykyti vandeniu ( ar galima kuo kitu?) ir pilti i chna?
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 22, 06:32-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 22, 06:32)
O ka su basma daryti? Iskat uzplykyti vandeniu ( ar galima kuo kitu?) ir pilti i chna?

taip smile.gif jos brandinti nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 12 21, 16:30)
Plaukus reikia išplauti su šampūnu ir nusausinti prieš dažymą mirksiukas.gif

Man geriau tepasi, bet matau, jog čia irgi labai individualus dalykas - kiekviena atranda savo geriausią variantą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 12 22, 14:45)
Man geriau tepasi, bet matau, jog čia irgi labai individualus dalykas - kiekviena atranda savo geriausią variantą cool.gif

tai žinoma, kiekviena ieško, kas jai geriausiai tinka smile.gif na, bet aš bandau galvoti taip:
kai dažai plaukus, sausi plaukai sugeria drėgmę kartu su dažais, tai gal geriau tepant ant sausų švarių plaukų geriau nusidažo? rolleyes.gif čia teorinis pamąstymas, nes pati nebandžiau dažyti šlapių plaukų, tik sausus, tad ir palyginti negaliu smile.gif
Atsakyti
Ar pakanka 2,5 valandos laikyti dazus (nusidazius ant plauku)..? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 22, 15:31)
tai žinoma, kiekviena ieško, kas jai geriausiai tinka smile.gif na, bet aš bandau galvoti taip:
kai dažai plaukus, sausi plaukai sugeria drėgmę kartu su dažais, tai gal geriau tepant ant sausų švarių plaukų geriau nusidažo?  rolleyes.gif čia teorinis pamąstymas, nes pati nebandžiau dažyti šlapių plaukų, tik sausus, tad ir palyginti negaliu smile.gif

Turbut rekomenduojama plaukus isplaut tam kad jie butu visiskai svarus,neriebaluoti ir tt. nes jei plaukas riebus dazai sunkiai isigeria ir "isitvirtina". O slapiu niekas ir nedazo,jie turi but vos dregni. 4u.gif Pavyzdziui mano plaukai dregni yra paklusnesni ir lengvai issukuojami,lengviau sklastymus daryt dazant. Su sausais turbut nesusitvarkyciau,nes puciasi plaukai i visas puses,o ypac kai nemazai ataugusiu nauju trumpu plaukeliu tai isivaizduojat kad vargas susitvarkyt. doh.gif
Papildyta:
biggrin.gif+2010 12 22, 16:09-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 22, 16:09)
Ar pakanka 2,5 valandos laikyti dazus (nusidazius ant plauku)..? smile.gif

Ziurint kokio intensyvumo ir tamsumo spalvytes laukiat. As visada laikau 2-3val. ilgiau neistempiu,bet buna kad kitos mergaites ir per nakti buna su dazais,taip sakant miega su turbanu. 4u.gif
Atsakyti