Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

aš tai tik su pirštinėmis dažausi, man nieks neįsipina į plaukus ir viskas OK. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 12 20, 15:35)
bet man vis opus klausimas kyla, kaip jus nusiplaunate rankas ?  ax.gif pas mane delnai pamele buna nuo basmos, o su guminem pirstinem - nedarau, nes guma man lyg narpliojasi i plaukus. tai gal su kokia citrina trinat delnus ?


Be pirštinių nedažau. schmoll.gif Yra pirkti plonesnių, nebūtina rinktis gumines. Reikia ieškoti plaukų priežiūros parduotuvėse, pavyzdžiui, medinės šukose.
Atsakyti
Aš tai dabar pagalvojau, kad matyt dėl to kad dažai atšalo bedažant, nelabai ryškaia pasidengė man. na bandysiu gal dar iki Naujų dar kartą nusidažyt smile.gif Beje, kaip jūs palaikot tuos dažus šiltus kol nusidažot?
Papildyta:
QUOTE(bituteba @ 2010 12 20, 15:35)
sveikos, zolininkes,

noriu paklausti paprasto klausimuko:
su basma+chna misinukus pamaitinu plaukus jau seniai seniai, ir plauku is vis nedazau. bet man vis opus klausimas kyla, kaip jus nusiplaunate rankas ?  ax.gif pas mane delnai pamele buna nuo basmos, o su guminem pirstinem - nedarau, nes guma man lyg narpliojasi i plaukus. tai gal su kokia citrina trinat delnus ?
va ka tik issitryniau galva su uzplikytu misinuku, matyt buvo labai karstas vanduo, tai i oda isigere taaaip ziauriai, nezinau kaip teks i zmones pasirodyti  doh.gif
aisku, zinau, per diena nusiplaus, bet panages pajuode, odeles aplink nagus irgi  doh.gif
kaaa daryyyt ? patarkit, patyrusios  4u.gif

Na aš naudoju gumines pirštines, bet plonytes ir priglundančias prie rankų. Būna pirkti jų smile.gif
Atsakyti
nu viskas, bandysiu ir as su pirstinem, nes rankeles tai doh.gif doh.gif
aciu atsakusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveiki! Kadangi pati dazysiuos pirma karta ir dar su chna tai noreciau paklausit kaip dazyti, kad pasidegtu visi plaukai, o ne tik virsutinis sluoksnis ar pansiai. smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 20, 23:24-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 20, 23:24)
Sveiki! Kadangi pati dazysiuos pirma karta ir dar su chna tai noreciau paklausit kaip dazyti, kad pasidegtu visi plaukai, o ne tik virsutinis sluoksnis ar pansiai. smile.gif

Tai taip kaip su įprastais dažais reik dažyt - perskiri vienoj vietoj sklastyma - nudažai šaknis ir plaukų sruogas, tada kitoj vietoj perskiri, vėl taip pat.. na sunku paaiškint tiesa sakant jei nesi niekad dažiusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beprotiskai_fantastiska: 21 gruodžio 2010 - 09:52
biggrin.gif+2010 12 20, 22:24-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 20, 22:24)
Sveiki! Kadangi pati dazysiuos pirma karta ir dar su chna tai noreciau paklausit kaip dazyti, kad pasidegtu visi plaukai, o ne tik virsutinis sluoksnis ar pansiai. smile.gif

Ir stenkis nesuvelti labai plauku plaudama, kad po to lengvai galetum atskirti po sruoga ir ja istepti dazais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 12 21, 15:04)
Ir stenkis nesuvelti labai plauku plaudama, kad po to lengvai galetum atskirti po sruoga ir ja istepti dazais smile.gif

o tu šlapius plaukus dažai? rolleyes.gif aš sausus. žolelės veikia vietoj šampūno rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 21, 16:27)
o tu šlapius plaukus dažai?  rolleyes.gif aš sausus. žolelės veikia vietoj šampūno  rolleyes.gif

Plaukus reikia išplauti su šampūnu ir nusausinti prieš dažymą mirksiukas.gif
Atsakyti
o kam? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi dažau sausus, neįkiščiau pirštų į juos slapius schmoll.gif
Atsakyti
Ten pradzioje parasyta ka galima papildomai deti i dazus (pirma zinute). Tai jei darau pvz. su nuoviru, tai dar galime deti koki kiausini ir alieju ar tik ka nors viena geriau? Jei paliekate per nakti chna tai kaip veliau pasildote (ant plytos, mikrobangeje ar kaip)? Basma irgi uzpileneti su kazkuo kitu geriau, i ja kazka deti ar tiesiog uzpilti su vandeniu ir iskart sumaisyti su chna). Trumpiem plaukam pakanka ~40g. chna ir 25g. basmos? Be kondicionieriaus plaukai po dazymo neissiplaus? Mano pasibaige...
Papildyta:
Atsiprasau uz labai daug klausimu, jei galite atsakykite... P.S. Veliau jau kelias dienas nagalima plauti su sampunu plauku? O kaip nors galima juos tada plauti, nes mano plaukus reik labai daznai plauti...
Atsakyti