Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 12 18, 22:39)
Dar nebandžiau, užplikiau Chna su vandeniu/obuoliu actu, ir padejau šiltai per naktį  smile.gif o ryt supilsiu Basma, kai patarė Ronja, na ir bandysim laimę  biggrin.gif (pirmadienį ryte turiu gynimą universitete, tai tikiuosi jei būsiu žalia arba mėlyna tai pasigailės komisija  lotuliukas.gif )

o basmą užpylei verdančiu vandeniu ir tik tik tada įmaišei? rolleyes.gif
šiaip tai nebijok, neturėtum būti nei žalia, nei mėlyna. aš taip dažau ir viskas puikiai pas mane mirksiukas.gif
Atsakyti
Chna ir basma pakiukas iki dviejų litų kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 19, 09:29)
o basmą užpylei verdančiu vandeniu ir tik tik tada įmaišei?  rolleyes.gif
šiaip tai nebijok, neturėtum būti nei žalia, nei mėlyna. aš taip dažau ir viskas puikiai pas mane  mirksiukas.gif

Taip biggrin.gif Na ką, ką tik apsižolinau, pribyrėjo visur tų žolių doh.gif Ir kol užtepiau jos atšalo, bet dabar užsidėjau maišiuką, kepurę, ir dar su fenu pašildžiau smile.gif kai tepiau, tai spalvytė tokia tamsiai ruda buvo, žiesim kaip bus kai pribręs g.gif bet šeip toks malonumas, kai žinai kad nekenkia, nieks negraužia galvos (kas man būdavo nuo įprastų dažų). O ir mama pagyrė, kad šaunuolė, šeip ji kirpėja, bet irgi yra už natūralumą biggrin.gif na ką, per dieną pasėdėsiu, vakare parašysiu kas gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 12 19, 14:46)
Taip  biggrin.gif Na ką, ką tik apsižolinau, pribyrėjo visur tų žolių  doh.gif Ir kol užtepiau jos atšalo, bet dabar užsidėjau maišiuką, kepurę, ir dar su fenu pašildžiau  smile.gif  kai tepiau, tai spalvytė tokia tamsiai ruda buvo, žiesim kaip bus kai pribręs  g.gif bet šeip toks malonumas, kai žinai kad nekenkia, nieks negraužia galvos (kas man būdavo nuo įprastų dažų). O ir mama pagyrė, kad šaunuolė, šeip ji kirpėja, bet irgi yra už natūralumą  biggrin.gif na ką, per dieną pasėdėsiu, vakare parašysiu kas gavosi  mirksiukas.gif

idek foto mirksiukas.gif
o nebaisu, kad koks netiketas rezultatas, ka tada daryt, su cheminiais dazais tada nenuimsi...as to ir bijociau
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 12 19, 15:27)
idek foto  mirksiukas.gif
o nebaisu, kad koks netiketas rezultatas, ka tada daryt, su cheminiais dazais tada nenuimsi...as to ir bijociau

Na dažnai gyvenime tenka daryti tai, ko bijai biggrin.gif bet šeip nea, nebijau. . Nenuimsiu su cheminiais, tai nuimsiu su taip pačiais žoliniais biggrin.gif foto deja negalėsiu idėt, nes paskolinus fotiką... verysad.gif
Atsakyti
Na ką, jau išsiploviau smile.gif gavausi prie saknu kur naturali, tai tokia pieniško sokolado spalva smile.gif aisku dar kazkiek patamses kol isdzius, bet kaip pirmam kartui esu patenkinta biggrin.gif tik vietom sakyciau nenueme visai - kur aplink veida plaukuciai, gal ten maziau uztepiau g.gif bet esmė kad ne zebras, viskas panašu kad tolygiai smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau chna, bet ten buvo dvieju rusiu tai paemiau kazkokia be SP tai man rodos ten bespalve, nes vat prie basmos parasyta "plauku dazymui ir stiprinimui" ar kazkas panasaus, o prie chna tik stiprinimui. Tai ji tikriausiai jokios spalvos nepriduos ar ji irgi tinka su basma maisyti, ar basma tik su ta "spalvota" chna maisyti? Buciau dekinga uz atsakymus. smile.gif
P.S. Cia ne i tema, bet ar kas bande manhdi (piesinius ant kuno su chna), ta chna ta pati tinka, ja irgi brandinti reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva :D: 19 gruodžio 2010 - 21:18
biggrin.gif+2010 12 19, 22:13-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 19, 22:13)
Nusipirkau chna, bet ten buvo dvieju rusiu tai paemiau kazkokia be SP tai man rodos ten bespalve, nes vat prie basmos parasyta "plauku dazymui ir stiprinimui" ar kazkas panasaus, o prie chna tik stiprinimui. Tai ji tikriausiai jokios spalvos nepriduos ar ji irgi tinka su basma maisyti, ar basma tik su ta "spalvota" chna maisyti? Buciau dekinga uz atsakymus. smile.gif
P.S. Cia ne i tema, bet ar kas bande manhdi (piesinius ant kuno su chna), ta chna ta pati tinka, ja irgi brandinti reikia?

aš perku maximoj, ten labai aiškiai parašyta, kuri dažanti, o kuri bespalvė. ir ant dažančios chna raudonplaukė, o ant nedažančios berods blondinė mergina smile.gif nedažanti nenaudojama dažams, tad nereikėtų jos maišyti į dažymui skirtą mišinį mirksiukas.gif

aš labai noriu išbandyti, tad renku info. kiek skaičiau, tai chna persijoja, kad liktų tik pačios smulkiausios dalelės (pvz - į aukštą plastmasinį indą įdeda nailoninę kojinę, į ją suberia žoleles, sandariai uždaro ir krato. tai kas išsisijoja per kojinę - tinkama naudoti piešiniam ant kūno, o kas lieka - tinkama dažyti plaukus). jos nebrandina, bet maišo su cukrum, fruktoze ar sacharoze, kad mišinys gautųsi tąsokas, elastingesnis, tad galima būtų piešti linijas be pertrūkių. čia šiaip atskira ir didelė tema, ne taip paprasta smile.gif taip pat chna naudoja kaip nagų laką, ji nagus nudažo amžiam, t.y., tol, kol nuauga ir nukerpamas nagas, tol jis būna raudonai oranžinis smile.gif
Atsakyti
Labai aciu. Pas mane chna bespalve. Su ja ka daryti galima. Kaukes plaukams kokias ar ka? smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 19, 23:13-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 19, 23:13)
P.S. Cia ne i tema, bet ar kas bande manhdi (piesinius ant kuno su chna), ta chna ta pati tinka, ja irgi brandinti reikia?

Esu bandzius ne karta pries pora metu blush2.gif Laikesi tikrai neblogai - geras 2sav. Tik spalva nuemus buvo ryzoka, nes realiai reikia deti spec alieju. Parodysiu, bet tikiuosi negausiu velniu uz OT
user posted image
Viena ranka mano, kita drauges biggrin.gif
user posted image
Ant kambariokes biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 16, 15:44)
Papildyta:
nesuprantu, kaip jums užtenka tokio mažo kiekio  rolleyes.gif gal kai nebe pirmą kartą dažot, nėr reikalo kruopščiai padengt visus plaukus, užtenka tik ant šaknų?

aš kadangi dar tik 2 kartus dažiausi, tai nusprendžiau jau geriau daryti pagal instrukcijas ir nepagailėti žolių  drinks_cheers.gif

Kad man daug tų dažų pasidaro doh.gif , ir dar kolkas dengiu visus plaukus. Bet aišku, kad pirmais kartais geriau daugiau pasidaryti nei per mažai biggrin.gif , o poto jau galima atsirinkti kiek tų dažų užtenka.
Atsakyti
sveikos, zolininkes,

noriu paklausti paprasto klausimuko:
su basma+chna misinukus pamaitinu plaukus jau seniai seniai, ir plauku is vis nedazau. bet man vis opus klausimas kyla, kaip jus nusiplaunate rankas ? ax.gif pas mane delnai pamele buna nuo basmos, o su guminem pirstinem - nedarau, nes guma man lyg narpliojasi i plaukus. tai gal su kokia citrina trinat delnus ?
va ka tik issitryniau galva su uzplikytu misinuku, matyt buvo labai karstas vanduo, tai i oda isigere taaaip ziauriai, nezinau kaip teks i zmones pasirodyti doh.gif
aisku, zinau, per diena nusiplaus, bet panages pajuode, odeles aplink nagus irgi doh.gif
kaaa daryyyt ? patarkit, patyrusios 4u.gif
Atsakyti