Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Paskutinį kartą dažant taip įdomiai gavosi biggrin.gif .
Užsiplikiau chna su sėmenim ir palaikiau gal 2 val., nes neatsirado galimybės eit dažytis lotuliukas.gif , poto sumaišiau su užplikyta vandeniu basma. Irgi pabuvo apie 1 val. Na, ir tik tada ėjau tepliotis. Laikiau 3 val. Spalva gavosi labai tamsi mano akim žiūrint (tikra kaštoninė). Man labiau patikdavo ryžesnis atspalvis, kuris gaudavosi kai iš karto dažydavau sumaišytas žoles ax.gif
Mano plaukai iki nugaros vidurio, tai man užtenka 2 chna ir pusė basmos pakelio smile.gif

Kaunietėms gal bus aktualu (ten perkam žaliuose pakeliuose chna ir basma), kad išsikėlė "Martinos" parduotuvė iš Kalniečių į Vitebską. cool.gif
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 16, 15:16-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 16, 15:16)
Nemaciau, kuriame cia?  ax.gif

šiaip ir maximose yra, bent jau didesnėse. tik reik žinot kur žiūrėt. o žiūrėt reikia pačioj žemiausioje plaukų dažų lentynoje, kamputyje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 12 16, 15:38)

Mano plaukai iki nugaros vidurio, tai man užtenka 2 chna ir pusė basmos pakelio smile.gif



nesuprantu, kaip jums užtenka tokio mažo kiekio rolleyes.gif gal kai nebe pirmą kartą dažot, nėr reikalo kruopščiai padengt visus plaukus, užtenka tik ant šaknų?

aš kadangi dar tik 2 kartus dažiausi, tai nusprendžiau jau geriau daryti pagal instrukcijas ir nepagailėti žolių drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 12 16, 08:20)



ir Eurokos yra, daug pigiau, dar yra svaros prekese, bet nezn ar ji Viniuj yra.
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 12 08, 13:17)
Man niekaip nepavyko išgaut reikiamo tamsumo, ir riešutų miltelių dėjau, ir dvižingsnį dažymą bandžiau. Išsausėjo plaukai, pradėjo nebeblizgėt, veltis. Nors tikrai norėjau natūraliai dažyt, bet nepatiko man  smile.gif  Dabar labai laiminga nusidažius beamoniakiais, žvilga plaukai, atsigavę

Man tas pats 4u.gif Chna dažiausi 3 metus, netinka žolės mano plaukams unsure.gif
Atsakyti
sveikos merginos jungiuos prie jusu, pirma karta daziau su chna ir basma tai gavosi visai gerai tokia ruda pries saulia tai ryskiai ruda spalva, anksciau tokios norejau gaudavosi tamsesne tai dabar patenkinta, plaukai iki puses nugaros tai 100 gramu uzteko nudaze gerai
Atsakyti
Sveikos. Jungiuos ir as. Jau nusipirkau zolyciu - kadangi esu tamsi, kazkada juodai dazydavau, o naturali tokia lietuviska pilkai rusva, tai nusipirkau du pokelius Basma ir viena Chna (Mano plaukai nera trumpi, bet ploni ir labai nedaug ju, manau bent saknim uzteks). Radau pas jus daug kur parasyta kad gerai yra zoles subrandint per nakti pvz, o tai galioja tik Chna ar ir Basmai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 12 17, 21:54)
Sveikos. Jungiuos ir as. Jau nusipirkau zolyciu - kadangi esu tamsi, kazkada juodai dazydavau, o naturali tokia lietuviska pilkai rusva, tai nusipirkau du pokelius Basma ir viena Chna (Mano plaukai nera trumpi, bet ploni ir labai nedaug ju, manau bent saknim uzteks). Radau pas jus daug kur parasyta kad gerai yra zoles subrandint per nakti pvz, o tai galioja tik Chna ar ir Basmai?  blush2.gif

brandint reikia tik chna, basma tik užpilti verdančiu vandeniu ir įmaišyti į subrandintą chna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 12 17, 20:54)
Sveikos. Jungiuos ir as. Jau nusipirkau zolyciu - kadangi esu tamsi, kazkada juodai dazydavau, o naturali tokia lietuviska pilkai rusva, tai nusipirkau du pokelius Basma ir viena Chna (Mano plaukai nera trumpi, bet ploni ir labai nedaug ju, manau bent saknim uzteks). Radau pas jus daug kur parasyta kad gerai yra zoles subrandint per nakti pvz, o tai galioja tik Chna ar ir Basmai?  blush2.gif



na ir kaip sekesi? pas mane tokie pat naturalus plaukai, idomu kaip gavosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinkag @ 2010 12 17, 17:36)
sveikos merginos jungiuos prie jusu, pirma karta daziau su chna ir basma tai gavosi visai gerai tokia ruda pries saulia tai ryskiai ruda spalva, anksciau tokios norejau gaudavosi tamsesne tai dabar patenkinta, plaukai iki puses nugaros tai 100 gramu uzteko nudaze gerai



kokio atspalvio jusu naturalus plaukai? nesigavo i ryzuma ar raudonuma kai nudazet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2010 12 18, 19:14)

Papildyta:
kokio atspalvio jusu naturalus plaukai? nesigavo i ryzuma ar raudonuma kai nudazet? smile.gif


gal daugiau i ryzuma nes truputi kavos plikiau, o naturalus tamsus pilki, bet nuo puses kazkur buvo dazyti auksiniu sokoladu ir pabluke
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2010 12 17, 17:22)
Man tas pats 4u.gif Chna dažiausi 3 metus, netinka žolės mano plaukams unsure.gif

O man dvizingsnis budas duoda beveik juoda spalva.Jus i basma dejot druska?
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2010 12 18, 19:14)
na ir kaip sekesi? pas mane tokie pat naturalus plaukai, idomu kaip gavosi smile.gif

Dar nebandžiau, užplikiau Chna su vandeniu/obuoliu actu, ir padejau šiltai per naktį smile.gif o ryt supilsiu Basma, kai patarė Ronja, na ir bandysim laimę biggrin.gif (pirmadienį ryte turiu gynimą universitete, tai tikiuosi jei būsiu žalia arba mėlyna tai pasigailės komisija lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 12 17, 15:40)
ir Eurokos yra, daug pigiau, dar yra svaros prekese, bet nezn ar ji Viniuj yra.

Ten ir basmos yra? Kokia mazdaug kaina? 4u.gif
Atsakyti