Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Daidute @ 2010 10 03, 19:44)
Labutis, mergaičiukės  4u.gif

Peržiūrėjau visą temą, jis lyg ir niekieno. ax.gif  Tada gal galima avuką ir parašiuką  blush2.gif

Aš dažau karštai plikytais ir pravėsusiais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 04 spalio 2010 - 21:17
Nebandžiau tos 'henna black'... Kažkaip pabijojau, palikau nakčiai sumaišytą su vandeniu, tai spalva nepasikeitė, nei pamėlynavo, nei pajuodavo. g.gif

Nusipirkau iš karto sumaišytų prancūziškų dažų, žolių santykio nežinau... Įeina mandarino žievelės (jei gerai išsiverčiau), graik. riešutų milteliai, chna ir indigo. Tiesa, neturėjau galimybės laikyti ilgiau, tai palaikiau tik apie valandą, o rekomenduoja nuo 30 min iki 2 val. Jokių pokyčių nepastebėjau - nei spalvos, nei 'švelnumo' ar dar kažko. Kaip taip gali būti? biggrin.gif

Vis tiek knieti siųstis tas žoles iš Aroma-Zone...
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 04, 22:07)
Turi patamsėti mirksiukas.gif

Patamsėjo thumbup.gif Bet man po pirmo plovimo vistiek ta spalva nuo šaknų kažkiek pasiplauna. Taip turi būti?
QUOTE(micefee @ 2010 10 05, 02:20)
Nusipirkau iš karto sumaišytų prancūziškų dažų, žolių santykio nežinau... Įeina mandarino žievelės (jei gerai išsiverčiau), graik. riešutų milteliai, chna ir indigo. Tiesa, neturėjau galimybės laikyti ilgiau, tai palaikiau tik apie valandą, o rekomenduoja nuo 30 min iki 2 val. Jokių pokyčių nepastebėjau - nei spalvos, nei 'švelnumo' ar dar kažko. Kaip taip gali būti?  biggrin.gif

Na manau kad per trumpai laikėte. Aš laikau 2 val, užsidedu dušo kepuraitę ir dar rankšsluosčiu apsivynioju kad šiltai būtų smile.gif Man nuo dažymo žolėmis mažiau slenka plaukai, labai žvilga, ir šiaip nėra to tokio jausmo kaip po cheminių dažų (anksčiau dažydavau beamoniakiais, tais į kuriuos pilasi nestiprus peroksidas)
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 10 05, 09:42)
Patamsėjo  thumbup.gif  Bet man po pirmo plovimo vistiek ta spalva nuo šaknų kažkiek pasiplauna. Taip turi būti?

Taip. Pradžioje būna spalva labai švelni/blanki, su kiekvienu dažymu ji taps vis sodresnė mirksiukas.gif
Atsakyti
ernesin, o jūs raudonai dažot?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 10 06, 11:23)
ernesin, o jūs raudonai dažot?

Rudai, bet kadangi per visą plauką nedažau, tik šaknis, tai atsiplaudinėjantys plaukai būna ryžoki mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
nusipirkau norfoj tos chna sumaisiau istepaiu plaukus palaikaiu ir kai pradejau plaut blink.gif palukai kaip dratai kieti vos ranka tarp plauku eejo ikisti blink.gif .
cia taip turi buti? ar as kaska ne taip padariau?
beje ten apie dazoma poveiki nk neparasyta tiesiog prieziuros priemone, plauku, o dos , ir kuno.
Atsakyti
skalaudama naudok kondicionieriu- geras efektas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 10 10, 20:44)
skalaudama naudok kondicionieriu- geras efektas gausis smile.gif

na taip poto jau skalavau su kondicionierium , bet kaskodel ji vistiek manes nesuzavejo smile.gif
Atsakyti
Ernesin, man labai patinka tavo plaukų spalva 4u.gif .
Nusprendžiau, kad jei jau natūralistė - tai visa (reiškia ir plaukus reik dažyt natūraliai). Labai noriu pasitikslinti, kaip tu juos dažai rolleyes.gif . Radau parašyta, jog imi lygiom dalim chna, basma ir riešutą (čia iš AZ? jis tamsumą duoda?) ir sumaišai plikytom sėmenim ( ką jos duoda?). Šitą mišinį laikyti apie 2 val.?
O šitaip dažant nusidažytų žili plaukai? g.gif (gaila, bet čia matyt genai savo daro....)
Mano natūralūs plaukai - pilki rudi neaiškūs tokie unsure.gif . Dažydavau cheminiais rudais kaštoniniais. Dabar jau kokie trys mėnesiai nieko jiems nedaryta. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 10 10, 19:37)
nusipirkau norfoj tos chna sumaisiau  istepaiu plaukus   palaikaiu  ir kai pradejau plaut  blink.gif   palukai kaip dratai  kieti vos ranka tarp plauku eejo ikisti  blink.gif .
cia taip turi buti?  ar as kaska ne taip padariau?
beje ten apie dazoma poveiki nk neparasyta tiesiog  prieziuros priemone, plauku, o dos , ir kuno.

Chna ir basma sausina plauką, dėl to reikia arba reguliariai darytis aliejines kaukes, lepinti plaukus kondicionieriais, plikyti sėmenų nuoviru, galima dar mušti kiaušinio trynį, įpilti šaukštą nerafinuoto aliejaus, arba kaip aš - dažyti tik šaknis biggrin.gif Tavo dažai tokiuose baltuose pakeliuose?

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 10 11, 14:05)
Ernesin, man labai patinka tavo plaukų spalva 4u.gif .
Nusprendžiau, kad jei jau natūralistė - tai visa (reiškia ir plaukus reik dažyt natūraliai). Labai noriu pasitikslinti, kaip tu juos dažai rolleyes.gif . Radau parašyta, jog imi lygiom dalim chna, basma ir riešutą (čia iš AZ? jis tamsumą duoda?) ir sumaišai plikytom sėmenim ( ką jos duoda?). Šitą mišinį laikyti apie 2 val.?
O šitaip dažant nusidažytų žili plaukai? g.gif  (gaila, bet čia matyt genai savo daro....)
Mano natūralūs plaukai - pilki rudi neaiškūs tokie unsure.gif . Dažydavau cheminiais rudais kaštoniniais. Dabar jau kokie trys mėnesiai nieko jiems nedaryta. rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif
Dažus šiuo metu naudoju iš AZ, jaučiu ilgam man jų užteks biggrin.gif bet kai išbaigsiu, tikrai nesisiųsiu(nebent graikinio riešuto miltelių ir dar nemėgintų šių) nes Lietuvoje perkami salotiniuose pakeliuose man niekuo neprastesni+geriau nukanda žilą plauką smile.gif Dažau visokiomis dalimis, eksperimentuoju, prieš porą dienų dažiau tik su chna ir riešuto milteliais, tai iš viso tamsi gavosi, manau jog didžiausią tamsumą duoda graikinio riešuto milteliai smile.gif Sėmenų nuoviru plikau, kadangi jis suriša masę ir ne taip byra tie grūdeliai, o be to ir sveika plaukams mirksiukas.gif kaip jau minėjau žili nelabai nusidažo, bet ir nešviečia kaip prieš tai.
Pradžioje dažydavau visus plaukus, bet plaukai linkę pūstis ir sausėti, taigi nusprendžiau pereiti tik prie šaknų ir nesigailiu, jau apie metus dažausi tik jas smile.gif Laikau apie porą valandų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 11 spalio 2010 - 18:12
ernesin, plaukų spalva graži, bet man jie tokie kaip ir sausoki atrodo ar čia natūraliai taip gaunasi dėl to kad pučiasi?

Man kažkaip nesiriša vienas dalykas... Sako, kad chna labai gerai plaukams, kad užpildo jų tūrį ir kad nuo jų jie tiesiog žvilga. O paskui rašo, kad chna sausina plauką. Tai jeigu ji sausina plaukus, kaip jie gali nuo jos žvilgėti? g.gif

Ir kur pardavinėja tą chna salotiniuose pakeliuose (būna ir basmos pirkti?)? Kokia kaina, kiekis? Grįžus į Lietuvą reiks gal pažiūrėti. ax.gif
Atsakyti