Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(mėnulis @ 2010 12 11, 18:54)
o kuo skiriasi nuo chna maisymo su basma, idomu, kuo tas tamsumas skiriasi

Neįsivaizduoju rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, ankstesnėse temose dalindavotės puslapiais (anglų kalba), kuriuose įvairūs pavyzdžiai, žmonių sukeltos nuotraukos, kuriose jie maišydami chna ir basma gavo įvairius atspalvius. Gal kas pamenat ar žinot apie ką aš čia šneku? smile.gif
Atsakyti
as tai daziau chna maisiau su basma, bet kazkaip net nepastebejau skirtumo, nei ar isvis man ten kokia spalva gavos, galima sakyti kad ne, o dabar su chna nusidaziau, nesuprantu ar man isvis ten spalva kokia gavos, kazkaip ant mano rudu plauku nesimato, o sudejau 70 g chna ir jokio skirtumo, laikiau 4 valandas, tai susivele plaukai, neimanoma issukuoti, visos sukos zalios ir drabuziai, perskalavau po dazymo plaukus, bet iki dabar zoles byra ir visi drabuziai zali cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 13 gruodžio 2010 - 18:05
QUOTE(austeja11 @ 2010 12 13, 18:02)
as tai daziau chna maisiau su basma, bet kazkaip net nepastebejau skirtumo, nei ar isvis man ten kokia spalva gavos, galima sakyti kad ne, o dabar su chna nusidaziau, nesuprantu ar man isvis ten spalva kokia gavos, kazkaip ant mano rudu plauku nesimato, o sudejau 70 g chna ir jokio skirtumo, laikiau 4 valandas, tai susivele plaukai, neimanoma issukuoti, visos sukos zalios ir drabuziai, perskalavau po dazymo plaukus, bet iki dabar zoles byra ir visi drabuziai zali cray.gif

Kuo plikėte žoles?
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 12 13, 19:02)
as tai daziau chna maisiau su basma, bet kazkaip net nepastebejau skirtumo, nei ar isvis man ten kokia spalva gavos, galima sakyti kad ne, o dabar su chna nusidaziau, nesuprantu ar man isvis ten spalva kokia gavos, kazkaip ant mano rudu plauku nesimato, o sudejau 70 g chna ir jokio skirtumo, laikiau 4 valandas, tai susivele plaukai, neimanoma issukuoti, visos sukos zalios ir drabuziai, perskalavau po dazymo plaukus, bet iki dabar zoles byra ir visi drabuziai zali cray.gif

kokio ilgio plaukai? mano iki menčių ir naudoju 300 g chna+basma. pakelyje yra 25 g, tai paskaičiuokit, kiek man pakelių išeina lotuliukas.gif 12 lotuliukas.gif

ir tikrai geras klausimas, kaip ruošei žoleles, ir ar tikrai gerai išskalavai plaukus? nes taip, tai tikra tiesa, kad po dažymo juos ilgai skalauti reikia.

o gal tas 4 valandas laikei neužsirišusi celofano ant plaukų ir viskas sudžiuvo, todėl ir nenudažė, ir sunkiai išsiplovė?

gal galėtum daugiau parašyti kaip ir ką darei? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 14 gruodžio 2010 - 10:02
QUOTE(ernesin @ 2010 12 13, 23:10)
Kuo plikėte žoles?



virintu vandeniu, ipyliau aliejaus, citrinos paspaudziau sulciu, druskos, rozmarinu aliejaus. Uzvakar issiploviau plaukus, tai nusiplove oranzine spalva, dabar matos toks raudonumas, bet vistiek nesigavo kaip norejau, noreciau kad tokia ryskesne butu.
O jei as pasisviesinciau su sviesintoju ir po to chna dazyciau, ar imtu chna? gal geriau matytusi tas raudonumas.
Papildyta:
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 14, 10:01)
kokio ilgio plaukai? mano iki menčių ir naudoju 300 g chna+basma. pakelyje yra 25 g, tai paskaičiuokit, kiek man pakelių išeina  lotuliukas.gif 12  lotuliukas.gif

ir tikrai geras klausimas, kaip ruošei žoleles, ir ar tikrai gerai išskalavai plaukus? nes taip, tai tikra tiesa, kad po dažymo juos ilgai skalauti reikia.

o gal tas 4 valandas laikei neužsirišusi celofano ant plaukų ir viskas sudžiuvo, todėl ir nenudažė, ir sunkiai išsiplovė?

gal galėtum daugiau parašyti kaip ir ką darei?  rolleyes.gif



pas mane ilgi plaukai beveik iki juosmens, sumaisiau 70 g su priedais, kuriuos rasiau pries tai ir paskui daziau, susukau plaukus uzsegiau uz galiuko su sagtuku kad laikytusi ir uzsidejau celofanine kepurele, uzsirisau ranksluosti ir laikiau 4 valandas, paskui ploviau kokia 15 min vandeniu, bet kai sukavau vis tiek birejo zoles ir pagalve nudaziau bei kita diena savo drabuzius ax.gif kai su sampunu nuploviau pasimate sodresne raudona.
Atsakyti
Kur Vilniuje pirkti butu zoleles kokios, ne internetu? 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif+2010 12 16, 08:17-->
QUOTE(Ieva biggrin.gif @ 2010 12 16, 08:17)
Kur Vilniuje pirkti butu zoleles kokios, ne internetu? 4u.gif

droge
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 12 16, 00:41)
virintu vandeniu, ipyliau aliejaus, citrinos paspaudziau sulciu, druskos, rozmarinu aliejaus. Uzvakar issiploviau plaukus, tai nusiplove oranzine spalva, dabar matos toks raudonumas, bet vistiek nesigavo kaip norejau, noreciau kad tokia ryskesne butu.
O jei as pasisviesinciau  su sviesintoju ir po to chna dazyciau, ar imtu chna? gal geriau matytusi tas raudonumas.
Papildyta:
pas mane ilgi plaukai beveik iki juosmens, sumaisiau 70 g su priedais, kuriuos rasiau pries tai ir paskui daziau,  susukau plaukus uzsegiau uz galiuko su sagtuku kad laikytusi ir uzsidejau  celofanine kepurele, uzsirisau ranksluosti ir laikiau 4  valandas, paskui ploviau kokia 15 min vandeniu, bet kai sukavau vis tiek birejo zoles ir pagalve nudaziau bei kita diena savo drabuzius  ax.gif  kai su sampunu nuploviau pasimate sodresne raudona.

aš darau visai kitaip smile.gif pamėgink mano būdą, gal tau pavyks, kaip ir man kad pavyksta?
kaip jau minėjau, savo plaukams iki menčių naudoju 300 g. žolelių. Tavo plaukams reikėtų turbūt kokių 400-500 g. su 70 g. nelabai įsivaizduoju, kaip reikėtų padengt visus plaukus. gal ir gerai, kad nenusidažė, nes su tokiu mažu kiekiu ko gero galėjo nusidažyti dėmėm, netolygiai rolleyes.gif
chna užpilu actu ir ką tik užvirusiu vandeniu. gerai viską išmaišau, ant indo užmaunu maišelį, uždengiu rankšluosčiu ir pastatau parai, kad aktyvuotųsi spalva. jei namuose šalta - iki 20 C, palaikyti galima ir 2 paras. o jei karšta - 25 C ir daugiau, tuomet brandinti žoles reikėtų trumpiau, pvz., per naktį arba per dieną.
Kai dažai subręsta, dar kartą gerai permaišau, pripilu dar šiek tiek karšto vandens ir tepu ant plaukų, pradedant nuo šaknų, o paskui ir ant plaukų galiukų.
Užsirišu celofaną, užsimaukšlinu megztą kepuraitę ir laukiu smile.gif
kuo ilgiau laikai, tuo geriau nusidažo plaukas. galima laikyti kad ir per naktį, tik nelabai patogu miegoti.
kai ateina laikas skalauti plaukus, prileidžiu vonią vandens ir pirmiausia plaukus (kartu su galva lotuliukas.gif ) pamirkau, paskalauju vonioje. kai normaliai prasiskalauja, tada jau kišu galvą po dušu. plaunu ilgai ir kruopščiai, stengiuos, kad kuo daugiau žolių išsiplautų, ypač prie šaknų.
štai ir viskas. pirmą kartą, kai išskalauju žoles, naudoju seną rankšluostį, kurio negaila smile.gif o paskui viskas čiki, nieks nieko nedažo ir viskas kuo puikiausiai smile.gif
tiesa, nusidažiusi plaukus, stengiuos jų neplauti bent 1-2 dienas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 16 gruodžio 2010 - 09:15
QUOTE(austeja11 @ 2010 12 16, 01:41)
pas mane ilgi plaukai beveik iki juosmens, sumaisiau 70 g su priedais, kuriuos rasiau pries tai ir paskui daziau,  susukau plaukus uzsegiau uz galiuko su sagtuku kad laikytusi ir uzsidejau  celofanine kepurele, uzsirisau ranksluosti ir laikiau 4  valandas, paskui ploviau kokia 15 min vandeniu, bet kai sukavau vis tiek birejo zoles ir pagalve nudaziau bei kita diena savo drabuzius  ax.gif  kai su sampunu nuploviau pasimate sodresne raudona.

Kad geriau zoles issiskalautu as kondicionierium patepu. Ta prasme, kai daugmaz visos zoles issiplauna, bet dar matai, kad yra kazkiek, tada apsitepi kondicionierium ir puikiai issiskalauja mirksiukas.gif Kitas budas yra pries zoleles plykant ar uzpilant persijoti, tada nebus stambiu sapu (stambiu daleliu), kurie mano pastebejimu visai plauku nedazo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 16, 11:14)
kaip jau minėjau, savo plaukams iki menčių naudoju 300 g. žolelių. Tavo plaukams reikėtų turbūt kokių 400-500 g. su 70 g. nelabai įsivaizduoju, kaip reikėtų padengt visus plaukus. gal ir gerai, kad nenusidažė, nes su tokiu mažu kiekiu ko gero galėjo nusidažyti dėmėm, netolygiai rolleyes.gif

Mano nuomone 300g chna yra nesveikai daug, o juo labiau siulomi 500g blink.gif Cia nebent laaaaabai storiems arba nerealaus ilgio plaukams dazant pirma karta. Pas mane plaukai iki liemens normalaus storio, tai reikia apie 100g - 125g (tos kur is Drogo) arba 50g - 75g (sudanietiskos). Darau tikrai neskysta kose, tokia, kad neteketu, tepu ant isplautu dar dregnu plauku. Pirmiausiai saknis, o tada visus likusius plaukus.
Papildyta:
QUOTE(vakaro.sonata @ 2010 12 11, 21:28)
Sveiki, ankstesnėse temose dalindavotės puslapiais (anglų kalba), kuriuose įvairūs pavyzdžiai, žmonių sukeltos nuotraukos, kuriose jie maišydami chna ir basma gavo įvairius atspalvius. Gal kas pamenat ar žinot apie ką aš čia šneku? smile.gif

Manau turejote galvoje sita ax.gif
http://www.hennaforh...ixes/index.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 16 gruodžio 2010 - 09:28
QUOTE(fairynlovely @ 2010 12 16, 10:30)
Mano nuomone 300g chna yra nesveikai daug, o juo labiau siulomi 500g  blink.gif Cia nebent laaaaabai storiems arba nerealaus ilgio plaukams dazant pirma karta. Pas mane plaukai iki liemens normalaus storio, tai reikia apie 100g - 125g (tos kur is Drogo) arba 50g - 75g (sudanietiskos). Darau tikrai neskysta kose, tokia, kad neteketu, tepu ant isplautu dar dregnu plauku. Pirmiausiai saknis, o tada visus likusius plaukus.


aš vadovavausi šiuo aprašymu

How much should you use?
• 100g will dye short hair.
• 200g will dye collar length straight hair.
• 300g will dye shoulder length straight hair.
• 500g will dye waist length hair.

26 psl
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 12 16, 09:20)


Nemaciau, kuriame cia? ax.gif
Atsakyti