Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 12:01)
sakykit, mielosios, kaip galvojate - mano plaukų galai anskčiau buvo tamsiai dašyti, paskui dalis plaukų, arčiau šaknų, dažyti šviesiau ir šaknys jau gerokai nuaugusios natūralios. tai natūralus ir šviesiai dažyti - kol kas nesimato skirtumo, kai nusidažiau chna. bet tamsūs galai, aišku, vis tiek liko tamsūs. aišku, skirtumas matosi, nors ir ne taip ryškiai. taigi klausimas - ar reguliariai dažant chna skirtumas vis mažės ar taip ir liks, kol nenuaugs? jei liks, ko gero reikia ir basmos įmaišyti. būsiu ne tokia raudona, bet bent jau vienoda....  g.gif

Man niekaip nepavyko išgaut reikiamo tamsumo, ir riešutų miltelių dėjau, ir dvižingsnį dažymą bandžiau. Išsausėjo plaukai, pradėjo nebeblizgėt, veltis. Nors tikrai norėjau natūraliai dažyt, bet nepatiko man smile.gif Dabar labai laiminga nusidažius beamoniakiais, žvilga plaukai, atsigavę
Atsakyti
man tai viskas OK su dažymu žolelėmis smile.gif taip pat OK ir raudona spalva ar jos įvairūs atspalviai. smile.gif aš tik galvoju ar kantriai toliau dažytis vien tik chna ir tikėtis, kad tamsūs plaukai susilygins su šviesesniais, ar visgi įmaišyti basmos, kad visi tolygiai patamsėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 12:01)
sakykit, mielosios, kaip galvojate - mano plaukų galai anskčiau buvo tamsiai dašyti, paskui dalis plaukų, arčiau šaknų, dažyti šviesiau ir šaknys jau gerokai nuaugusios natūralios. tai natūralus ir šviesiai dažyti - kol kas nesimato skirtumo, kai nusidažiau chna. bet tamsūs galai, aišku, vis tiek liko tamsūs. aišku, skirtumas matosi, nors ir ne taip ryškiai. taigi klausimas - ar reguliariai dažant chna skirtumas vis mažės ar taip ir liks, kol nenuaugs? jei liks, ko gero reikia ir basmos įmaišyti. būsiu ne tokia raudona, bet bent jau vienoda....  g.gif

Tai ir matysis, kol po truputį jų nenukirpsi rolleyes.gif
Atsakyti
o skirtumas niekaip nei kiek nemažės, kad ir kiek kartų dažyčiausi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 07, 10:15)
sveikos, mielosios smile.gif priimkite ir mane į savo ratelį wink.gif nuo penktadienio aš jau raudonplaukė chna mergaitė  ax.gif  4u.gif



o ant kokios spalvos plauku dazete chna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 12:31)
o skirtumas niekaip nei kiek nemažės, kad ir kiek kartų dažyčiausi? smile.gif

Mažės tik tiek kiek suintensyvės spalva ant jūsų natūralių plaukų, bet cheminų jie neuždažys schmoll.gif
Atsakyti
Man skiriasi spalva nuo mano natūralių nuaugusių ir kur buvo dažyti. Aišku, ne baisiai, bet skirtumas yra. Nieko nepadarysi kol nenuaugs ir nenukirpsi. Aš tai kantriai lauksiu. bigsmile.gif







Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 12 08, 13:42)
o ant kokios spalvos plauku dazete chna? ax.gif


nerandu nuotraukos, kad parodyčiau sad.gif gal vėliau dar paieškosiu. smile.gif


QUOTE(ernesin @ 2010 12 08, 13:44)
Mažės tik tiek kiek suintensyvės spalva ant jūsų natūralių plaukų, bet cheminų jie neuždažys schmoll.gif

aišku. ką gi, manau reik pabandyti įmaišyti basmos, gal tada tas skirtumas bus mažiau ryškus smile.gif

dar ta kitas klausimas - ar dažant chna + basma ir paskui perėjus tik prie chna irgi matysis skirtumas tarp anksčiau dažytų tamsesnių ir ataugusių naujų raudonesnių plaukų?
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 13:23)
dar ta kitas klausimas - ar dažant chna + basma ir paskui perėjus tik prie chna irgi matysis skirtumas tarp anksčiau dažytų tamsesnių ir ataugusių naujų raudonesnių plaukų?

Sunku pasakyti, o dabar didelis kontrastas, kokia spalva gavosi ant nudažytų plaukų?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 12 08, 14:26)
Sunku pasakyti, o dabar didelis kontrastas, kokia spalva gavosi ant nudažytų plaukų?


namie nusifotkinsiu ir pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 08, 13:23)
nerandu nuotraukos, kad parodyčiau sad.gif gal vėliau dar paieškosiu. smile.gif
aišku. ką gi, manau reik pabandyti įmaišyti basmos, gal tada tas skirtumas bus mažiau ryškus smile.gif





galetumet zodziais nusakyti ax.gif
Atsakyti
žodžiais to nenusakysi, juo labiau, kad ir pati normaliai tik nuotraukose galiu pažiūrėt biggrin.gif
štai taip dabar atrodo plaukai. ir, deja, pati matau, kad ryškiai matosi skirtumas. reik tamsinti sad.gif

user posted image

taip, kai prasiskleidžia šaknys:

user posted image

user posted image
Atsakyti