Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

as i kose ipulu kokosu aliejaus, cinamono ir uzplikau kava. Nuo koksu kvapas tampa malonus ( nors ir pacios chnos kvapas man patinka)
Atsakyti
cia labai jau mandrai jus darot smile.gif na ka gi, palaikiau 2,5 val ir gavosi visai neblogai, kita kart laikysiu ilgiau 4u.gif gavausi truputi tamsesne. Manau tikrai negrisiu prie cheminiu dazu lotuliukas.gif tik vat kai isskalavau, su sampunu isploviau, kaip supratau to nereikejo...?
Atsakyti
QUOTE(tofee @ 2010 11 21, 20:39)
tik vat kai isskalavau, su sampunu isploviau, kaip supratau to nereikejo...?

Su sampunu bent as neplaunu po chna blush2.gif As pries dazant isplaunu sampunu, nusausinu ir tepu chna. Buna kartais prastai issiplovineja chna is plauku, tai kondicionierium aptepu, tada issiplauna gerai visos zoles ir plaukai nesauseja bei spalva kazkiek ilgiau uztvirtina thumbup.gif Po dazymo stengiuosi dvi dienas plauku neplauti (sako dazai dar kelias dienas isigerineja i plaukus).
Bet jei dejote aliejaus i misini greiciausiai sampunu plauti yra gerai, nes juk plaukai riebaluoti liks.
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 11 21, 18:50)
Su sampunu bent as neplaunu po chna  blush2.gif As pries dazant isplaunu sampunu, nusausinu ir tepu chna. Buna kartais prastai issiplovineja chna is plauku, tai kondicionierium aptepu, tada issiplauna gerai visos zoles ir plaukai nesauseja bei spalva kazkiek ilgiau uztvirtina thumbup.gif Po dazymo stengiuosi dvi dienas plauku neplauti (sako dazai dar kelias dienas isigerineja i plaukus).
Bet jei dejote aliejaus i misini greiciausiai sampunu plauti yra gerai, nes juk plaukai riebaluoti liks.



nea, nereik daug, koki arbatini sauksteli, nesiriebaluoja ir plaukai gerai issisukuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 21 lapkričio 2010 - 20:49
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 21, 20:48)
nea, nereik daug, koki arbatini sauksteli, nesiriebaluoja ir plaukai gerai issisukuoja.



prisipirkau vakar naturaliu chna dabar su naturaliai bandysiu maisyti, tik gal kita savaite, nes dabartine spalva dar nenubluko. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 23 lapkričio 2010 - 23:59
Sveikos, jus turbut geriau nusimanot apie naturalius dazus, turiu jums klausima smile.gif

Mano naturalus plaukai yra sviesiai rudi pelenu atspalvio, daziau juos tamsesne ruda (cheminiais dazais) ir vis gaudavosi i raudonuma ar ryzuma atspalviai. Gal naturalus dazai neduotu rausvo atspalvio? Vis svajoju apie salta sokoladine spalva ir ji niekaip nesigauna

Ar labai blogai yra dazyti naturaliais ant jau dazutu cheminiais?
Atsakyti
Kas dažo chna, basma, retai(o gal net niekada) pavyksta išgauti šokoladinę spalvą, o dažais beveik niekas nesidažo.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 24, 15:18)
Kas dažo chna, basma, retai(o gal net niekada) pavyksta išgauti šokoladinę spalvą, o dažais beveik niekas nesidažo.



o kaip isgauti raudona spalva ant sviesisi rudu plauku?
sumaisiau basma ir chna - gavos vario splava. ax.gif g.gif
jei deti grynai chna, kazi kas gaustusi? gal kas nors bandete? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 02 gruodžio 2010 - 23:21
Aš bandžiau, nesigavo raudona. Kažkokia ruda su tamsiai rausvu atspalviu...
Atsakyti
sveikos, mielosios smile.gif priimkite ir mane į savo ratelį wink.gif nuo penktadienio aš jau raudonplaukė chna mergaitė ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveika prisijungusi Ronja, Plėšiko Duktė 4u.gif
Atsakyti
sakykit, mielosios, kaip galvojate - mano plaukų galai anskčiau buvo tamsiai dašyti, paskui dalis plaukų, arčiau šaknų, dažyti šviesiau ir šaknys jau gerokai nuaugusios natūralios. tai natūralus ir šviesiai dažyti - kol kas nesimato skirtumo, kai nusidažiau chna. bet tamsūs galai, aišku, vis tiek liko tamsūs. aišku, skirtumas matosi, nors ir ne taip ryškiai. taigi klausimas - ar reguliariai dažant chna skirtumas vis mažės ar taip ir liks, kol nenuaugs? jei liks, ko gero reikia ir basmos įmaišyti. būsiu ne tokia raudona, bet bent jau vienoda.... g.gif
Atsakyti