Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Nera uz ka 4u.gif Butu labai idomu pamatyti rezultata ax.gif
Atsakyti
na su mielu noru, jei tik gausis is kazkur fotoaparata pasiskolint wink.gif db tik galvoju kiek cia man laiko laikyt, kad gautusi tamsesne kastonine...
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2010 11 18, 23:26)
dar noriu paklausti, kiek citrinos sulciu pilate vienam pakeliui chnos?

is puse citrinos kiek isspaudziau tiek uzteko smile.gif

as tai tepu ant slapiu plauku, bet pries tai juos issukuoju..tada lengviau tolygiai nudazyti ir atskirti sruogas smile.gif
Atsakyti
Planuoju ir as dazytis siais dazais. Nusipirkau is Drogo paprastu iranietisku, bet ateiciai noriu nusipirkti isgirtu marokietisku. Parasykit i az ar cia, kur galima ju isigyti.

Labai aciu is anksto.
Atsakyti
As dabar sedziu su tiurbanu.Dabar su chna,isplausiu ir tada tepsiu su basma . biggrin.gif I chna dejau kiausa ir graikiniu riesutu alejuka .I basma ,manau, irgi det kiausa ir to pacio alejuko.Siandien neturejau linu semenu taj uzplikau su juoda arbata,
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 11 19, 16:49)
As dabar sedziu su tiurbanu.Dabar su chna,isplausiu ir tada tepsiu su basma . biggrin.gif I chna dejau kiausa ir graikiniu riesutu alejuka .I basma ,manau, irgi det kiausa ir to pacio alejuko.Siandien neturejau linu semenu taj uzplikau su juoda arbata,


o kam reikia citrinos sultis pilti? ka jos daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 20, 01:15)
o kam reikia citrinos sultis pilti? ka jos daro? g.gif

Su citrina ryskesne spalva gaunasi, kuri laikosi kiek ilgiau, be to plaukam suteikia minkstumo bei blizgesio. Ir seip plaukam "patinka truputis rugstumo", kaip sako mano mama, juk seniau plaukus, kad labiau blizgetu perplaudavo vandeniu su slakeliu acto.
Ne esminis dalykas, bet citrina kiek mazina chna specifini kvapa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 19, 12:02)
is puse citrinos kiek isspaudziau tiek uzteko smile.gif


O žolių neplikote, tiesiog iš vakaro išspaudžiate ant jų citrinos, palaikote per naktį ir kitą dieną ta mase dažote?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 11 20, 06:12)
O žolių neplikote, tiesiog iš vakaro išspaudžiate ant jų citrinos, palaikote per naktį ir kitą dieną ta mase dažote?

Neplikau. Plikau tik basma. Nes maisau ir chna ir basma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 11 20, 02:47)
Su citrina ryskesne spalva gaunasi,  kuri laikosi kiek ilgiau, be to plaukam suteikia minkstumo bei blizgesio. Ir seip plaukam "patinka truputis rugstumo", kaip sako mano mama, juk seniau plaukus, kad labiau blizgetu perplaudavo vandeniu su slakeliu acto.
Ne esminis dalykas, bet citrina kiek mazina chna specifini kvapa  lotuliukas.gif



na taip chna man labai smirda, kai atidarau pokeli tai karta vos neapsivemiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 20, 20:16)
na taip chna man labai smirda, kai atidarau pokeli tai karta vos neapsivemiau. smile.gif

man pradzioje kvapas taip pat nelabai buvo biggrin.gif o dabar man labai patinka wub.gif
Seip be citrinos, kad kvapa pagerinti galite kokio eterininio aliejaus laseli ipilti. As vis planuoju rozmarinu ea isigyti ir su chna maisyti, sako stiprina plaukus.
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 11 20, 18:22)
man pradzioje kvapas taip pat nelabai buvo  biggrin.gif o dabar man labai patinka  wub.gif
Seip be citrinos, kad kvapa pagerinti galite kokio eterininio aliejaus laseli ipilti. As vis planuoju rozmarinu ea isigyti ir su chna maisyti, sako stiprina plaukus.



taip, as sia savaite pirkau Eurokos uz 5,49 lt kiek pamenu, bet ten kur beiskojau niekur nera tik atokiau nuo miesto radau, dar neisbandziau bet artimiausiu metu bandysiu. smile.gif Galvojau su sampunu maisyti ji, paskui kai kas patare su kauke, na o dabar jus man parsete kad su chna galima,. kazkaip apie tai nepagalvojau, bet lb gerai butu nes veiks ilgiau. ax.gif
Atsakyti