Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

Sveikos,
O jeigu dažysiu chemija (Green Light Tonality) po dažymo chna ir basma praėjus 2 savaitėm, ar tiesiog gali nenusidažyt? Ar pažaliuot pvz?
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 11 16, 15:11)
Sveikos,
O jeigu dažysiu chemija (Green Light Tonality) po dažymo chna ir basma praėjus 2 savaitėm, ar tiesiog gali nenusidažyt? Ar pažaliuot pvz?



man atrodo, kad chemiskai nudazius plaukus, gali augaliniai neiimti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 16, 16:14)
man atrodo, kad chemiskai nudazius plaukus, gali augaliniai neiimti. g.gif

Tonality ir yra augaliniai vadinami. Bet vistiek ten chemija. O ar ims ar ne man nesvarbu, pavargau nuo ryzai margos galvos
Atsakyti
na jei dazete cheminiais dazais, chna greiciausiai nudazys ryskiau, be to priklauso ir ant kokios spalvos zadate dazyti chna. Jei norite dazyti chna, kad sulygintu plauku atsplavi - nieko greitai nebus (tam reiks keliu metu kol nuaugs chemija dazyti plaukai).
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 11 16, 23:37)
na jei dazete cheminiais dazais, chna greiciausiai nudazys ryskiau, be to priklauso ir ant kokios spalvos zadate dazyti chna. Jei norite dazyti chna, kad sulygintu plauku atsplavi - nieko greitai nebus (tam reiks keliu metu kol nuaugs chemija dazyti plaukai).

Aš gal ne visai aiškiai klausimą suformulavau... Mano plaukai dažyti chna, basma, riešutu prieš dvi savaites. Jeigu dabar dažysiu cheminiais dažais, koks šalutinis poveikis gali būt?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 14, 19:34)
O į chna nieko nededat? Aš kai dažiau sumaišiusi chną ir basmą, tai iš pradžių užmaišiau chna su obuolių actu ir citrinos sultimis, palaikiau 12 val  kamb. temp. ir tada maišiau jąsu basma užplikyta karštu vandeniu. Ir įpyliau aliejaus į visą masę. Bet mąstau apie dvižingsnį dabar...



o jus gal esta is prigimties rudaplauke? maciau pas jus gavosi raudona spalva, as dazau savo rudus plaukus ir man nesigauna tokia kaip raudona, gaunasi tamsesne. rolleyes.gif
Atsakyti
Na ka, as vel daziausi, nes noriu intensyvesnes spalvos. Chna laikiau citrinos sultyse per nakti, ir sykart daugiau basma dejau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 17, 22:37)
o jus gal esta is prigimties rudaplauke? maciau pas jus gavosi raudona spalva,  as  dazau savo rudus plaukus ir man nesigauna tokia kaip raudona, gaunasi tamsesne.    rolleyes.gif


Taip, aš iš prigimties rudaplaukė. Man šiaip irgi nesigavo visai raudona kaip toj foto, tik prieš saulę raudona labai atrodo.

QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 18, 16:43)
Na ka, as vel daziausi, nes noriu intensyvesnes spalvos. Chna laikiau citrinos sultyse per nakti, ir sykart daugiau basma dejau.


Nežinau, kokia prieš tai spalva buvo, bet dabartinė graži. ax.gif
Atsakyti
Labai Grazi spalvytė gavosi. Aš irgi planoju dažytis, bet tikriausiai vien tik su chna.
Noriu ryškesnės spalvos. dar noriu paklausti, kiek citrinos sulciu pilate vienam pakeliui chnos?
Atsakyti
Na, ka, ka tik uzsimaisiau 2 pak. chna ir 2 basma, tuoj eisiu deti kiausinuko ir aliejaus. Tikiusi viskas bus gerai doh.gif blush2.gif thumbup.gif
Papildyta:
doh.gif o paukai turi buti dregni ar sausi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tofee: 19 lapkričio 2010 - 10:22
Man geriau tepasi ant isplautu, ranksluosciu nusausintu plauku thumbup.gif
Atsakyti
Dekui, o tai jau isteriskai laksciau is vonios prie kompo lotuliukas.gif
Atsakyti