Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna,basma ir kitomis žolėmis

QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 11, 21:41)
Nutariau ir as gryzti prie zoleliu smile.gif kazkada pries keturis metus dazydavau smile.gif Pamenu pradzioj kazkokie vysniniai gavosi, po to spalva grazesne smile.gif
Nusipirkau cha ir basmos zaliuose pakeliuose..eisiu paskaitineti kaip ten maisyt, nes jau primirsau smile.gif


As ir vakar nusipirkau po 2 pakelius chna ir basmos maximoje, zaliuose pakeliuose. Po 0.99 lt. Bandysiu susikaupt ir isbandyti siandien. Tik norejau paklaust, cia daug kas raso, kad deda kiausini ir alyv. alieju. Tai jei as dazysiu is pardziu su chna, o po to su basma, tai i ka man deti ta alieju ir kiausini? blink.gif
ir abu karstu vandeniu plikyti? daug ten to vandenuko reik?
Is anksto dekui uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
o aš sumaišydavau abi kartu
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2010 11 11, 21:34)
Sekmes 4u.gif
Parasyk veliau apie rezultata.

Na rezultatas toks kokio ir tikejausi smile.gif Kadangi plaukai buvo dazyti pries tris men su chemija, tai naturalu, kad gavausi prie saknu ryza, o visi kiti plaukai igavo toki kastonini atspalvi. Bet pries saule labai blizga wub.gif Ir toks sirdziai geras jausmas, kad plaukai nenukentejo nuo chemijos smile.gif Maisiau du chna ir viena basma, dejau kiausini ir alyvuogiu aliejaus, laikiau 3v.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tofee @ 2010 11 13, 10:37)
As ir vakar nusipirkau po 2 pakelius chna ir basmos maximoje, zaliuose pakeliuose. Po 0.99 lt. Bandysiu susikaupt ir isbandyti siandien. Tik norejau paklaust, cia daug kas raso, kad deda kiausini ir alyv. alieju. Tai jei as dazysiu is pardziu su chna, o po to su basma, tai i ka man deti ta alieju ir kiausini?  blink.gif
ir abu karstu vandeniu plikyti? daug ten to vandenuko reik?
Is anksto dekui uz pagalba  4u.gif

Reikia pirmiausia užplikyti chna su basma vandeniu(dar geriau sėmenų nuoviru, tuomet masė slidesnė gaunasi) ir tuomet kai gerai išsimaišo įmušti kiaušinio trynė ir įpilti arb.š. aliejaus 4u.gif

QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 13, 14:37)
Na rezultatas toks kokio ir tikejausi smile.gif

Tikrai gražiai nusidažė, dar po kelių kartų spalva įgaus sodresnį atspalvį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 13, 14:37)
Na rezultatas toks kokio ir tikejausi smile.gif Kadangi plaukai buvo dazyti pries tris men su chemija, tai naturalu, kad gavausi prie saknu ryza, o visi kiti plaukai igavo toki kastonini atspalvi. Bet pries saule labai blizga  wub.gif Ir toks sirdziai geras jausmas, kad plaukai nenukentejo nuo chemijos smile.gif Maisiau du chna ir viena basma, dejau kiausini ir alyvuogiu aliejaus, laikiau 3v.
user posted image



o jus chna (ugnine spalva) ir basma sumaiset ir jums gavos tokia spalvele?
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 13, 20:16)
o jus chna (ugnine spalva)  ir basma sumaiset ir jums gavos tokia spalvele?

na taip, paprasciausia chna ir basma smile.gif
Atsakyti
Kiek tų sėmenų maždaug užplikyti? Ar nuo aliejaus plaukai nelieka pusiau riebaluoti? Maniškiai linkę, tad net ir po dažnų kaukių tenka su šampūnu, vandens neužtenka, persiplauti doh.gif nes kitaip atrodo lyg neplauti lotuliukas.gif

Paprastai maišau basma su chna ir nieko daugiau nededu, išeina natūrali ruda, iki juodos, jaučiu, pritempti man nepavyks niekad, nebent mąstau palaikyti visą dieną, arba pabandyti atskirai gal reikės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ostedė: 14 lapkričio 2010 - 16:45
QUOTE(olivka9 @ 2010 11 12, 21:18)
As i basma dedu apie arbatine saukstele druskos,dar dedu kiausa ,alejuko kokio,su linu semenu nuoviru usplikau ta visa kose ir mano plaukai po dazymo tikrai ne stagarai ,o atvirksciai ,labai malonus,svelnus ir ,aisku ,blizga biggrin.gif


O į chna nieko nededat? Aš kai dažiau sumaišiusi chną ir basmą, tai iš pradžių užmaišiau chna su obuolių actu ir citrinos sultimis, palaikiau 12 val kamb. temp. ir tada maišiau jąsu basma užplikyta karštu vandeniu. Ir įpyliau aliejaus į visą masę. Bet mąstau apie dvižingsnį dabar...

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 14, 19:34)
O į chna nieko nededat? Aš kai dažiau sumaišiusi chną ir basmą, tai iš pradžių užmaišiau chna su obuolių actu ir citrinos sultimis, palaikiau 12 val  kamb. temp. ir tada maišiau jąsu basma užplikyta karštu vandeniu. Ir įpyliau aliejaus į visą masę. Bet mąstau apie dvižingsnį dabar...

O ka tas chna palaikymas dave? gal svalva intensyvesne? As pamenu irgi taip laikydavau, bet rezultato neprisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 11 15, 13:33)
O ka tas chna palaikymas dave? gal svalva intensyvesne? As pamenu irgi taip laikydavau, bet rezultato neprisimenu  blush2.gif


Rašo, kad per ilgą laiką dažai geriau išsiskiria.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 11 15, 14:19)
Rašo, kad per ilgą laiką dažai geriau išsiskiria.



o del aliejaus naudojimo plaukai nebuna susiriebalave?
nu zinokit padaziau su tais chna kur cheminiu priedu yra ir po pirmo karto nelabai nusiplove dazai, labai patenkinta, smile.gif biggrin.gif , dabar nusipirkau dar chna naturaliu ir basma vel bandysiu su priemaisomis, kur jus rasete kad dedate i dazus.
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 11 15, 20:20)
o del aliejaus naudojimo plaukai nebuna susiriebalave?


Nebūna. Nereikia viso buteliuko supilti. biggrin.gif
Atsakyti